Zubní ordinace Pod Jarovem 2233/13, Praha 3
Pod Jarovem 2233/13, Praha 3, Praha 3, Praha

Pod Jarovem 2233/13, Praha 3, Praha

Zubní ordinace Pod Jarovem 2233/13, Praha 3

MUDr. Marek Štádler absolvoval 1. LF University Karlovy v Praze v roce 1993. Ošetřuje pacienty dospělé i děti.
Pracoviště má uzavřeny smlouvy ...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubní ordinace Pod Jarovem 2233/13, Praha 3 Jiný

S panem doktorem Štádlerem jsme velmi spokojení a rozhodně bychom ho doporučili. Je milý, přátelský a velmi pečlivý. Zároveň jsme k němu vzali i naše desetileté autistické děti a těm s velkou trpělivostí a empatickým přístupem opravil zkažené stoličky, které jsme do té doby opravovali v celkové anestesii v Motole. Stejně tak milá, trpělivá a empatická je paní sestřička. Chodíme k panu doktorovi pravidelně a opravdu rádi.

Umístění: Zubní ordinace Pod Jarovem 2233/13, Praha 3 Jiný

Pan doktor velmi zodpovědně a empaticky pečuje o mé dvě dcery (4 a půl roku, 1 a půl roku). U mladší dcery se mi kdysi zdál jeden útvar v ústní dutině podezřelý, poslala jsem fotografii a sestřička obratem volala kvůli objednání. Lékař mě uklidnil, pečlivě vše vysvětlil; jednalo se patrně o Epsteinovy perly, pozval nás za pár měsíců na kontrolu. Nakonec jsem se k panu doktorovu zaregistrovala také - cítila jsem, že stejně jako mé děti, i já v této ordinaci budu v dobrých rukou.

Umístění: Zubní ordinace Pod Jarovem 2233/13, Praha 3 Jiný

Nejhorsi stomatolog na Praze 3 (a mozna i v cele Praze a okoli). Arogantni pristup jak od pana doktora, tak i od pani sestricky, tim, ktery vytvari neprijemne prostredi do ktereho se nechcete vracet.
Posledni navsteva byla katastrofa, vysetrili me urgentne kvuli bolesti zubu a pan doktor me pak hned odkazal na stomatochirurgii, ze pry nema cenu investovat cas do opravy zubu, ktery je cely zkazeny. Dalsi navstevu mi pani sestra dala o 4 mesice!!! S vedomim, ze mam dalsi kazy a ty nepockaji. Takze jsem si nasla jineho specialistu, ktery za tu dobu, co jsem cekala na dalsi navstevu (nebo spise audienci) u pana doktora Stadlera, opravil zmineny zkazeny zub, vycistil a vyplnil kanalky a udelal krasnou korunku a krome toho mi opravil dalsi kazy a udelal zubni hygienu. A s prijemnym a pratelskym pristupem, bez zbytecnych poznamek o tom, jak si clovek muze za zdravi zubu sam.
Zmenit zubare jsem chtela jiz dlouho, ale porad to odkladala.. Az posledni zkusenost s panem doktorem Stadlerem a jeho protivnou sestrickou me k tomu doslova dotlacila.
Ted mam konecne zubare, ke kteremu chodim rada, chova se ke mne slusne, neni nervozny a podrazdeny a pri vykonu prace se mu netresou ruce. A hlavne, neni linej delat svoji praci, i kdyz nekdy oprava zubu zabere i 5 opetovnych vysetreni.
Vysledek: urcite nedoporucuji, jen ako posledni bezvychodiskove reseni a pan doktor stejne diky bohu neprijima nove pacienty (ma ich evidentne az prilis, kdyz cekaci dona objednani je 4 mesice). A pa o doktorovi doporucuji taky zmenit obor nebo spise typ pacientu, prace a lidmi mu vubec nejde.

Umístění: Zubní ordinace Pod Jarovem 2233/13, Praha 3 Jiný

Hezká ordinace ještě nedělá dobrého zubaře. Pan doktor umí být velmi milý a přátelský, na drouhou stranu umí být velmi arogantní. Návštěva s ročním dítětem byla hrozná. Žádná empatie k tomu, že ročnímu dítěti se u zubaře líbit nemusí. Ošetření proběhlo vždy v pořádku, ale kvůli aroganci pana doktora a jeho přístupu k pacientovi chodíme jinam.

Umístění: Zubní ordinace Pod Jarovem 2233/13, Praha 3 Jiný

Pan doktor má sice pěkně vybavenou ordinaci, v pěkném prostředí. Ale jeho arogance, zvláštní přístup k pacientovi, a ceny trochu dražší, mě přinutily jít raději jinam.

Umístění: Zubní ordinace Pod Jarovem 2233/13, Praha 3 Jiný

U pana doktora jsem byla jednou s dcerou a podruhé už bohužel nepůjdeme. Chování pana doktora dělalo dojem, že s dětmi pracuje nerad. A hlavně označil zuby mléčné za zuby stálé, což ve mně potlačilo důvěru v jeho erudovanost. Pozitivní byla jeho snaha vysvětlovat.

Ž
Umístění: Zubní ordinace Pod Jarovem 2233/13, Praha 3

Pan doktor je vstricny, mily a velmi sikovny. Sestricka je take sympaticka a hodna. Prostredi i ordinace jsou krasne a nove. Maximalne doporucuji!