Za svuj zivot jsem mel cca. 6 stomatologu, ale tato lekarka, i kdyz je z nich nejmladsi tak je nejlepsi.Prestoze bydlim mimo Prahu, nemenil bych.Jedine doporucuji, jen kdyby bylo takových lékařů více Richard Skrbek

Velmi mi vadí, že paní doktorka vnucuje předraženou dentální hygienu. 2400,- za ukázku čištění chrupu + odstranění zubního kamene mi přijde jako nehoráznost. Zubaře potřebuji 1x za rok jen na odstranění zubního kamene, jiné potíže ablsolutně nemám, nemám dokonce ani kazy. Žádné speciální čištění ani mezizubní kartáčky tomu nezabrání. Odstranění kamene by měla být standartní součást preventivní prohlídky a ne živit ještě dentální hygienistku. I když chápu, že pro paní doktorku je to výhodné, v pátek nemusí do práce a o zisk se s dent. hygienistkou rozdělí..

paní doktorka mi spravila zuby moc pěkně a pečlivě - práce mluví sama za sebe

MUDr. Valíčková mne vždy, když jsem potřebovala ošetřit akutně, vzala bez prodlení. Je velice pečlivá a citlivá. Za svůj život jsem poznala asi 6 zubařů a tato lékařka je ze všech nejšetrnější. Vůbec se k ní nebojím chodit. O její profesionalitě svědčí i to, že mi s naprostou samozřejmostí patřičně ošetřila zub, ze kterého mi asi po roce vypadla plomba, vše v rámci reklamace. Zažila jsem u ní i velmi hysterickou pacientku, ke které se chovala velice mile. Já osobně bych danou ženštinu poslala na psychiatrii a nebavila se s ní, dokud se neuklidní. Partner je s MUDr. Valíčkovou také spokojený. Sestra se ke mně chovala vždy normálně. Nic bych neměnila. A připojuji se ke vzkazu "mimo téma". Nechápu, proč se někdo veřejně vyjadřuje, když nezvládá základy češtiny.

paní doktorka je velmi precizní. Jsem s ní opravdu velmi spokojená. Je pravda,že čekací lhůty jsou velice dlouhé a čas při objednání také není dodržován-bohužel. Ale práci odvádí perfektní!!! Se setřičkou máte pravdu-trochu toho úsměvu a pohody by neuškodilo. V ordinaci je atmosféra jak před písemkou. Stomatoložka je i přes výše uvedené vynikající!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paní doktorka je asi pečlivá ale na druhou stranu dost vnucuje předraženou péči tzn.kartáčky,u dětí pečetění ryh apod.a dražší blomby.Take mě vadilo,pokaždé když jsme byly objednany na určitou dobu,i když tam nikoho neměla tak jsme museli čekat delší dobu .A je také pravda co už bylo psano přede mnou,že by mohly být milejší,hlavně sestra.Dřív tam byvala jina sestra,a byla lepší a přijemnější.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená.Jen zdravotní sestra by mohla být více empatická a příjemnější.

Objednací doba k paní doktorce je velice dlouhá, což je v případě častějších problémů s chrupem problém. Je sice pečlivá, ale na pacienta by mohla být alespoň trošku milá. Také ordinační hodiny pouze dopoledne jsou pro zaměstnaného člověka trochu problém, kdyby bylo možné docházet i v odpoledních hodinách bylo by to pro mě jako pro pacienta lepší.

Kvalitní péčé,profesiální přístup lékaře i sestry.Mohu jen doporučit.

Doporučuji pro profesionální přístup. Nevýhodou jsou dlouhé objednací lhůty.