Zubní ordinace
Antala Staška 80/1670, Praha

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Chodil jsem k pani doktorce a nechal jsem si predelat od ni na jeji radu predchozi prace coz me stalo nemale penize a myslel jsem ze bude vse v poradku. Po dvou letech se zacly objevovat zanety v kanalcich pod vsemi opravovanymi zuby, pricemz u jednoho akutniho me pani doktorka ctrnact dni lecila na zanet slinne zlazy. Nasledne jsem po ctrnacti dnech navstivil zubni pohotovost kde mi byl diagnostikovam akutni zanet a do dvou hodin jsem sel na operaci v narkoze, kdy byla provedena resekce zubu. Nasledne jsem navstivil tri na sobe nezavisle zubare, kteri mi vsichni diagnostigovali zanety pod vsemi pracemi pani doktorky + zalomeny nastroj. Do dnesniho dne me oprava prace pani doktorky stala vice nez 3x tolik. Pokud pani doktorku navstevujete dlouhodobe doporucuji revizi nezavislym lekarem.

Já jsem u paní doktorky velmi a velmi spokojená, mně zachránila už dva zuby .Je to velice milá, hodná a ve svém oboru zkušená lékařka, sestřička je taky skvělá.Já paní doktorku a její přístup všem vřele doporučuji a jsem ráda, že má v péči mojí rodinu.

K paní doktorce chodíme skoro celá rodila dokonce i 7 letý syn a ti jí doporučili i svým známým.Nemůžu si na ni stěžovat, někdy sice mívám pocit, že si pokaždé najde něco,aby mi mohla provést i sebemenší zákrok, ale nejspíš to je potřeba.Zachránila mi zuby zasažené silnou paradentouzou,doporučila pastu,kartáčky i techniku čištění.Když jsem si pročítala negativní hodnocení, pod které se zbabělci neumí ani podepsat,tak mě hned napadli její konkurenti,kteří samozřejmě nemohou chválit druhé lékaře,aby mu neutíkali pacienti.Za mě i mou rodinu a známe mohu doporučit!!!

K paní doktorce chodí celá naše rodina a jsme s ní velice spokojeni. Jak paní doktorka tak sestřička jsou velmi milé a vysvětlí a udělají co je třeba. K paní doktorce jsem přešel cca před dvěma roky, když mě původní zubařka kvůli parodontóze poslala se zánětem dásní na chirurgii na trhání všech "osmiček" a k paradentologovi (jenže ten měl termín až za tři měsíce), protože i šestky a sedmičky jsem měl také uvolněné. Paní doktorka Merklová mi všechny ohrožené zuby svým profesionálním přístupem zachráníla, poradila i s "údržbou" (jak a čím čistit), od té doby jsem bez problémů a chodím k ní na pravidelné kontroly. Mohu vřele doporučit.

K paní zubařce chodím již 3 roky a nemohu si na nic stěžovat. Vždy příjemná i sestřička, ochotná poradit s péči o chrup....Doporučila jsem k ni spousty svých přátel a od žádného nemám negativní odezvu. Takže já za sebe, doporučuji!

K paní zubařce chodím cca 2 roky a nemohu si v žádném případě stěžovat. Vždy milá, ochotná (i se sestřičkou), velmi šikovná, zákroky u ní ani necítím. Doporučila jsem k ní spoustu mých kamarádek a jsou taktéž spokojeny. Kamarádce dokonce spravila uražený zub, tak, že to není poznat... předražená se mi nezdá vůbec, ceny jsou standartní... (zajeďte si do centra, kde se platí i za rentgen a návštěva zubaře vás nebude stát 30,- kč, ale hned 300,- kč). Já jsem nadmíru spokojena.

Paní doktorka je velice milá, jemná a má trpělivost s mým panickým strachem ze zubařu

Paní doktorka je moc milá a stále usměvavá.Ani nevím když něco dělá a vše podrobně vysvětlí.Jsem moc spokojená!!!

Paní doktorka je velmi šikovná, zákroky jsou u ní téměř bezbolestné, zatím nemám nejmenší důvod si stěžovat.

Nechápu předchozí negativní hodnocení. K paní doktorce chodím asi 9 let, pravidelně dvakrát do roka a jsem s ní vždy velice spokojená. Pokaždé, když mi musí provést nějaký zákrok, se mě ptá, jestli chci injekci proti bolesti. Vždy, když mi dává novou plombu, se mnou konzultuje jaký materiál použije a já mám na výběr.
Po mých zkušenostech k ní začal chodit také můj manžel a ten také na paní doktorku pěje jen chválu. Manžel je u paní doktorky vícekrát do roka, protože má se zuby problémy.
Doporučila jsem ji kolegovi a i ten je s péčí spokojen tak, že tam začala chodit celá jeho rodina (včetně dvou malých dětí).

M. Ertlová

PS: Pro hodnotitele: Když někoho hodnotím, tak by bylo slušné se podepsat.