Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

S touto lékařkou jsem velice nespokojena.Když mi nandala fixní rovnátka tak mě provázeli bolesti: drátek který je upevněn na konci mi rozdrásal celou tvář , zámečky několikrát upadli, korunky neboli prstýnky také.Měla jsem od ní rozdrásanou skoro celou pusu. Kdykoliv jsem potřebovala něco nutně opravit tak nikdy nebrala telefon. Drásajicí drátek mám po každé nemohu pak ani pevnou stravu.Absolutně tuto doktorku nedoporučuji je nepříjemná , a pokaždé mě to od ní bolí , nemá žádnou sílu a většinou mě kleštěmi škrábne. Někdy mě to od ní tak bolí že mi tečou slzy a její reakci když si toho všimne: nefnukej .A pak stále pokračuje v bolestivém zákroku. PROSTĚ HROZNÝ...

S touto lékařkou jsem velmi nespokojena, i když jsem v její péči strávila cca 4 roky, výsledky byly téměř katastrofické. Provedené zákroky a způsob rovnání zubů byly následnými lékaři, odborníkem ortodonistou a v druhém případě zubním chirurgem, hodnoceny jako zcela chybné. A tak jsem se musela smířit s křivými zuby, výrazným předkusem, posunutým středem o cca 2 milimetry (je to opravdu hodně). Přestože jsem vynaložila opravdu hodně času, úsilí a také financí, abych měla zuby krásné a rovné, bohužel tohoto jsem se nikdy nedočkala. Tuto doktorku opravdu nedoporučuji.

V roce 2014 jsem se započala novou léčbu u jiné specialistky a zuby se mi rovnají. Bylo nutné nasadit fixní rovnátka, na kontroly chodím každých 5 týdnů. Opravdu lituji, že jsem ztratila tolik času u paní doktorky Kaiserové, protože nyní vlastně podstupuji léčbu, která by nebyla nutná, kdyby došlo ke srovnání zubů dříve.......

Já myslím,že vše má svoje. Já mám právě pocit, že když člověk srovná ceny u ní a jinde, je jisté, že rozhodně nejsou nijak nadsazené. Spíše naopak. Ověřovala jsem ceny na více pracovištích a zde mi to vyšlo nejlevněji. A s výsledkem jsme naprosto spokojeni. Mně vyhovuje, a proto se jí zde zastávám.
A zmiňovat věk je podpásovka. Já se dost bojím naopak mladých ambiciozních junáků, co jsou komunikativní až na půdu, vše báječně vysvětlí, ale přitom jsou nezkušení.
A taky mi vyhovuje jistý nadhled tady.Za mě tedy spokojenost.

Jsem s ní velmi spokojená, je pravda, že často nedodržuje objednací čas, jinak jako lékařka dobrá.

Jsme velmi spokojeni: odborný přístup, lidské zacházení, na všem se lze dohodnout.
Nabídne i různé varianty řešení. MOhu doporučit.

hodně lékařů má plno, tato má volno , proč asi ?
je tak dobrá lékařka, že k ní proto chodí málo lidí ? nebo opak ?

Lékařka, pro kterou objednaný čas není směrodatný. Po lékařské stránce nemám námitek.