Umístění: Poliklinika Malešice

K paní doktorce jsem chodila na pravidelné prevence, bohužel se ale ukázalo, že přehlédla několik kazů (vždy mluvila o tom, že se jedná jen o pigment bez toho, aby zub blíže zkoumala), bohužel také nedokázala správně odvrtat kaz, takže se pod plombou dál rozvíjel, což ve výsledku vedlo k velmi nákladné operaci. Nová zubařka mi také musela přepracovat plombu, kterou mi paní doktorka nedbale a nepřesně udělala. Na většinu zákroků MUDr. Rulfová nedává injekce (předpokládám, že kvůli úspoře času), pravděpodobně z časových důvodů se mnou zákroky téměř nekonzultovala. Opravdu nedoporučuji.

Chodím k p. doktorce již přes 10let a veliká spokojenost. Problémy se zuby mám značné (zděděné) a mám přímo panický strach z bolesti! Z její strany vždy perfektní řešení a profesionální přístup.

K paní Dr. Rulfové jsme přešli od původní zubařky, která odešla do důchodu (byla nejlepší zubařkou, kterou jsme za život z cca 4 poznali). Pokud bychom spravedlivě hodnotili odbornost, zkušenost a empatii, nebyl mezi nimi propastný rozdíl, jen nepatrný. Samozřejmě, že i to je člověku líto a hlodá to v něm při každém ošetření. Ale kvůli tomu nestálo za to měnit zubařku, když se k nám zachovala tak vstřícně (převzala nás). Co se týče chování, byla Dr. Rulfová milá, ochotná a pozitivně laděná do té doby, než nás pomluvila jistá osoba. Bohužel dá tato zubařka na názor cizích (jako většina Čechů), aniž by si INFO ověřila, rovnou nás odsoudila. Těžce jsme nesli, že se k nám Dr. Rulfová začala chovat odtažitě, opovržlivě. Dávala nám najevo, že jsme v ordinaci nevítaní. Nic jsme jí neprovedli, vždy jsme se chovali slušně a na zubařském křesle vzorně (celý život nás zubaři chválí). Pocházíme z kultivované rodiny lékaře, právničky, inženýrů. Výchova u nás byla na 1. místě. Odešli jsme z této ordinace k jinému zubaři v podstatě pouze z důvodu účelového neseriózního konání třetí osoby.

Nedoporučuji. Chodila jsem k ní léta, ale postupně jsem ztrácela důvěru. Ukázalo se, že oprávněně. Dnes jsem šla na doporučení k jiné zubařce. Ačkoliv jsem chodila k dr. Rulfové 2x ročně na prevenci, nová zubařka mi našla pět kazů, dvě prasklé plomby a jeden zub se musí komplet předělat. O zdravém zubu poškozeném vrtačkou nemluvě.

díky paní doktorce, ke které jsem chodila od základní školy jsem přišla o zub, který mi umřel, díky špatnému odvrtání kazu... vrtala vždy dokud člověk sebou neškubl a pak to zaplácla amalgámem... SILNĚ NEDOPORUČUJI !!!!

Profesionální, flexibilní (poskytla soukr. tel. číslo, abych napsal v neděli večer sms, zda v pondělí přijdu).
Pokud si člověk řekne, injekci dostane.¨
Celkově spokojenost.

K paní doktorce jsem chodila od malička a z toho důvodu jsem měla strach ze zubařů asi jako každý. Paní doktorka mi příjde jako strašný řezník, nikdy a na nic mi nedala injekci, ani se mě nezeptala zda bych jí nechtěla. Nyní chodím k jiné doktorce a jsme velmi spokojená.

Nedoporučuji. To co mi natropila v puse se nedá snad ani popsat. Opravdu nedoporučuji, ne jen že zákroky u ní jsou velice (VELICE) bolestivé, ale také si účtuje nemalé peníze. Pokud chcete potvrzení, sestra i paní doktorka se tváří opravdu "nadšeně". Lituji, že jsem k ní tolik let chodila.

Díky její péči jsem přišla o polovinu svých zubů a nebylo to tím, že bych si je nečistila nebo špatně čistila, a nebo že bych nechodila na pravidelné prohlídky. Mám potvrzeno od jiných zubařů, je její "péče" byla velmi neprofesionální. Nechcete-li přijít o své zuby, v žádným případě tuto zubařku nenavštěvujte, její ordinaci se vyhněte oklikou.

Příjemný přístup, profesionalita, milý vedlejší personál.