MDDr. Drobný je ochotný, vstřícný a především pečlivý. Vše před zákrokem vysvětlí, což je uklidňující. Prováděl mi poměrně složitý zákrok, který na jiných pracovištích nechtěli provést s obavou, že by mi mohl zub prasknout. Pan doktor se toho ujal a zub téměř bezbolestně ošetřil. Ošetřil mi i ostatní zuby a tak se zase mohu smát a nebojím se ukázat své zuby. Doporučuji všem.

Pan doktor je moc milý, zuby od něho krásné, leč.. Má bývalá státní lékařka (mladá nezkušená) mi přetlačila cement nad zub a utrhla hrot kořene. Panu Drobnému to písemně sdělila. Pan doktor Drobný zub endodonticky ošetřil, ale utržený hrot a přeplněný cement neřešil - výsledek byl rozsáhlý zánět kostní dřeně. Na mé trvající bolesti doporučil lepší zubní hygienu. Zoufalá jsem si zaplatila konzultaci u jiného zubaře, který po 5ti minutách sondou zjistil, že zub je nespravitelný kvůli rozsáhlé perforaci. Na čelistní chirurgii mi pak dělali resekci kosti. A ještě jeden zub mi má bývalá zubařka také omylem proděravěla. Též jsem to netušila. Tento zub nebyl proto spravitelný. Pan doktor Drobný jej přesto opravoval. Nevěděl, že zub má třetí kořen (u tohoto zubu bývají obvykle jen dva). Můj nynější lékař okamžitě zatušil, že má zub o kořen navíc, když jsem mu ukázala místo bolesti. Bohužel třetí kořen byl zničený. Dohromady jsem kliniku navštívila cca 15 krát, zaplatila cca 50 tisíc. Peněz jsem nelitovala, brala jsem to jako investici do budoucna. Jenže tyto dva spravované zuby jsem si musela nechat vytrhnout kvůli oněm perforacím. Tedy to byla nejméně výhodná investice, jakou jsem kdy udělala.