Umístění: ZIDENTA s.r.o., stomatologické centrum Jiný

Bohužel jsem musela k této lékařce, neboť moje skvělá zubařka je dlouhodobě nemocná. S paní doktorkou Žižkovou jsem nebyla vůbec spokojena. Její arogantní chování bylo velice neprofesionální. Dělala mi korunku, ošetření bylo velmi nepříjemné a hrubé. Výsledek je špatný, téměř nemohu kousat. Při skusu potraviny zub tlačí, někdy až bolí. Budu to muset vydržet, než se má zubařka vrátí aby mi zub opravila. Paní MuDr. Žižkovou rozhodně nemohu doporučit.

Umístění: ZIDENTA s.r.o., stomatologické centrum Jiný

Paní doktorku Žižkovou nedoporučuji. Mám pouze špatné zkušenosti. Zbytečně vrtá zdravé zuby a neléčí, jak by měla.
Po vrtání kazu v zubu a léčbu osmičky mi to stačilo a ještě jsem tam nechala nehorázné peníze. Hned po zákroku mě objednala na další 3 kazy. Jelikož jsem týden nemohla kousat a bolest přetrvávala, vyhledala jsem jiného odborníka. Po RTG jsme zjistili, že žádné kazy nemám a vyvrtaný zub je skoro až k nervu - to mám opravdu ve 22 letech přijít takto zbytečně o zub? Co se týče osmičky, seřezávala mi dáseň, aby mohl zub lépe růst. To by ale musela seříznout celou dáseň a ne jen kousek... a teď bych nemusela řešit rozšířený zánět. Když jsem se na něco zeptala, bylo mi odpovězeno odbornými termíny a člověka odpálkuje, ať se už neptá a nezdržuje.
Takže opravdu moc děkuji paní doktorce za její "profesionalitu", ale viděly jsme se naposled. :)

Umístění: ZIDENTA s.r.o., stomatologické centrum Jiný

Jsem velmi spokojen. Imantolog v Kyjich mi chtěl dát implantáty za vsechny zuby paní doktorka Žižková mi jich pár vytrhla a dala horní a dolní můstek. Jsem nadšený, konečně žiji naplno a můžu komunikovat, smát se atd. Dříve jsem mumlal s polozavrenymi ústy. A že si paní doktorka povídá během 4-hodinoveho zakroku občas se sestrou o dovolené a dětech atd? Mně to pomohlo se příjemně odreagovat. Jedině mi vadilo, že jsem se nemohl zapojit. A ceny? Vzdy jsem měl výběr mezi levnější a dražší verzi, pokud to bylo možné.

Dokud jsem do Zidenty docházela bez toho, abych měla nějaký problém, byla jsem spokojená. Jakmile se však větší problém objevil, doktor nebyl schopen správně určit diagnózu. Nesprávným určením diagnózy (kterou provedl bez rentgenu a strávil jím cca pět minut), mi prodloužil léčbu a bolesti. Po zjištění pravého problému na pohotovosti, byl přístup Zidenty - zejména doktorky Žižkové velice laxní až nepříjemný. Nedoporučuji.

Super zubařka, od té doby, co k ní chodím, tak se nebojím zubaře. Plomby od paní doktorky v zubech déle vydrží. Asi to umí lépe odvrtat...

K paní doktorce chodím od svích 5 a jsme u ní celá rodina. Jak se ordinace stěhovaly, měnili se i ceny, bohužel. Avšak na Paní Žižkovou si nemohu stěžovat. Vždy se dopředu domlouvala a předem vzdělovala cenu zákroku a různé varianty od nejdražších po nejlevnější. ALe myslím, že rozebírání cen sem nepatří. Jde o to jaké je doktorka a podle mích skušeností a celé rodiny je velmi dobrá. A ikdyž je to vždy zásah do peněz. Tak šetření a čekání na ošetření u ní se vyplatí. Paní doktorce přeju jen to nejlepší. Hoffmannová

Naše rodina k ní několik let chodila - matce vrtačkou sjela do dásně zatímco se vykecávala se sestřičkou, co bude dělat o víkendu. Mně špatně zasadila bílou plombu, takže mi ji jiný lékař musel vyměnit a udělat znovu, nemohla jsem po celou dobu na tu stranu kousnout. Ceny šílené a opravdu si nechávala proplatit i úkony, které obvykle hradí pojišťovna. Pro je tato zubařka neprofesionální na všech úrovních. Proto jsme zvolili změnu zubního lékaře, nyní jsme spokojeni a už nám nikdo zbytečně nevrtá zdravé zuby pod záminkou rýžování peněz.

Ceny se nám zdají neuvěřitelně vysoké. Celý život jsme byli u jiné zubařky (odešla do důchodu), u níž jsme platili cca od 50 % do 75 % toho, co si účtuje ZIDENTA a prý i jiní privátní zubaři. Šokovalo nás, když nám ZIDENTA chtěla, už při tak vysokých cenách, účtovat tytéž úkony 2x (snad neúmyslně, chápeme i možné přepracování). Jednou nám sdělili, že jim dlužíme pár set Kč (při dávné návštěvě neměli drobné nazpět, tak jsme hned při další návštěvě jimi zaviněný tzv. dluh uhradili, což si zapomněli v PC smazat). Podruhé nám účtovali znovu tisíce za úkon, který jsme ale uhradili dopředu, jak u daného úkonu vyžadují. Jinak by nový zub ani nenechali na zakázku zhotovit. Naštěstí jsme pak svůj doklad doma našli, jinak by si ty 2x uhrazené tisíce ponechali. Peníze si musíme už hlídat. Na každý (i předběžný úkon) si vyžádejte doklad, neboť se jim stává, že si platbu v PC nezaznamenají. Jindy měl po ošetření jeden z nás nesnesitelný zánět zubu, utrpení trvalo asi 14 dní (mysleli jsme, že to chce čas, že se to samo vyléčí, nakoupili jsme tbl na bolest, což nás stálo ještě k těm vysokým platbám u zubařky dost peněz). Po reklamaci + opravě (dezinfekce na hadříku v zubu) jsme zaplatili za totéž znovu, což se nám nezdá fér. Paní doktorka vykonává práci kvalitně, precizně a trpělivě, se zájmem o zubařinu, toho si vážíme. Ale stalo se, že dítěti (1.stupeň ZŠ) píchla najednou 3 injekce a následek byl zoufalý. Dítě mělo několik dnů příšerné bolesti tváře, dásně, hlavy, než se anestetika vstřebala. Možná, že jsou 3 injekce běžné. Ale nám, laikům, připadá, že je to pro dítě neúměrná dávka, i když je pravdou, že mu dělala naráz min. 3-4 kazy. Obávali jsme se do ZIDENTY i jen zavolat, měli jsme pocit, že nás tam jako ne-milionáře nechtějí. Lidé tvrdí, že je pro zdejší namyšlenou milionářskou smetánku. No, pozdrav Bůh, kam jsme došli. Z každého ošetření máme strach. Nyní proto, že nový lékař pacienty položí na lehátko a pak nám teče nejen voda, ale i ostré kousky starých vyvrtaných plomb a zubů do krku. Tuto chybu paní doktorka nedělá, u ní ve skvělé poloze "pololežíte". Závěr : dobrá práce paní doktorky i (mimo to lůžko) pana doktora vs. výše uvedená negativa. Jsme docela zklamáni.

Velké ceny, nekvalitní práce , dlouhé objednací lhůty a tahání peněz lidem z kapes včetně špatných diagnóz. Cela rodina jsme přešli k jinému zubaři po teto velmi špatně zkušenosti s celou Zidentou. Zásadně nedoporučuji!!!

Bohužel, musím přidat naprosto slabé hodnocení. Ne přímo k této paní doktorce, ale k Zidentě jako takové. Přešli jsme tam celá rodina od jiného doktora s tím, že zde mají perfektní přístroje a velmi moderní vybavení. Bohužel to je tak vše, co tam mají. Za necelé dva roky, co u nich naše rodina byla, jsme tam nechali opravdu velmi mnoho peněz, v rámci několika tisíců korun a odnesli jsme si naprosto zničené zuby. Opravdu velmi špatná péče. Například, jsem si nechala vyvrtat zub od lékaře, který ani neuměl píchnout umrtvovací injekci (už v této chvíli jsem měla odejít, rozvrtal mi celou tvář a ta mě nesmírně bolela, než vůbec začal se zákrokem) a musel si na to zavolat pomoc jiného lékaře. Tento JEDEN zub mi poté vrtal hodinu a půl. Navíc na jiný zub, který mě velmi bolel,mi řekl, že tam nic nemám. Nechala jsem si to zkontrolovat jinde a měla jsem tam kaz.. Opravdu mě to dorazilo. Zidenta je prostě jenom ždímačka na peníze, kvalita služeb nulová. Již chodíme celá rodina k jinému doktorovi a jsme naprosto spokojení. Perfektní péče a přiměřené ceny. Nejsme jediný, kdo od Zidenty odešel, vím nejméně o dalších deseti dalších lidech, kteří odešli zcela nespokojeni. Naprosto NEDOPORUČUJI !!