Dentissimo, s.r.o.
Za Valem 4/1497, Praha

Umístění: Dentissimo, s.r.o. Jiný

Skvělý odborník i člověk, o mé zuby se stará od mých 15 let, což je 30 let, nyní ošetřuje celou mou rodinu, empatický a výborný zubař. Sestřičky milé a usměvavé, lepšího zubaře neznám.

Výborný zubní lékař, odborník na svém místě. I jako studenti ho milujeme...

Pan docent je bezesporu nejlepší "zubař", kterého jsem poznala...je pravda, že finančně je to náročnější, ovšem nikdy jsem u zubaře neseděla hodinu na křesle s jedním kazem /zatímco zde ano, protože je velmi pečlivý/ a podle toho to také vypadalo...pan doktor mi zuby nejen dal dohromady, ale zachránil včas i zub, o který jsem téměř přišla. Nemluvě o umění např. dodělání uřažených zubů. Esteticky dokonalé. Naprostá špička. K pacientům bývá milý a nechápu některé názory zde...pokud řekne někdo pravdu na rovinu, není v mých očích hulvát a stydět by se měl spíše dotyčný za svou přehnanou ješitnost. Já mohu jen doporučit.

Nejlepší stomatolog, kterého znám! Skvělé prostředí. Sestřičky velmi milé. Finančně náročné, ale ráda si připlatím pokud se jedná o skvělou péči! Neměnila bych za nic na světě! Chodím tam velmi ráda a bez strachu. Přístup pana doktora je naprosto senzační!

Skvělý lékař a člověk v jedné osobě! Nikdy mě nenapadlo, že půjdu ráda k zubaři. Skvělé moderní prostředí, sestřičky velmi milé, pan doktor úžasný se skvělým humorem. Rozhodně nelituji jediné koruny, kterou musím investovat. Můžu s klidným svědomím doporučit!

Skvely profesional, vtipny, zakaznicky orientovany, skvele vybavena, moderni ordinace - je videt, ze kdyz neco funguje, nikdo se nebude rozcilovat ani nad nesmluvnosti se ZP, natoz nad 30 Kc...

Odborník v oboru endodoncie, působící i na akademické půdě. Jeho publikace Základy klinické endodoncie se stala Biblí studentů stomatologie. Výjimečný lékař, výjimečný člověk.

Vynikající odborník, u toho se o své zuby nebojím. Pouze - jako mnoho zubařů - bez úhrady ZP.

Absolutní špička.