Stomatologie V Rovinách
V Rovinách 1169/56, Praha

K paní doktorce Volkové jsme přešli celá rodina počátkem roku 2014, po odchodu naší bývalé obvodní zubařky do penze. Škoda, že se tomu nestalo již mnohem dříve, neboť až nyní jsme poznali, co vše dnes obnáší a jaké nové možnosti vůbec skýtá moderní stomatologie. Bohužel bývalé paní doktorce jsme řadu let slepě důvěřovali, velmi nás proto zklamal zjištěný, velmi špatný stav řady zubů, na kterém se podepsala její neprofesionální práce ( hluboké kazy pod plombami i u dvacetileté dcery, úplně neošetřené kanálky, odbyté plomby, naprosto chybějící dentální hygiena, absence kontrolních rentgenů apod.). Ještě pár roků této " péče " a přišli bychom zbytečně o řadu zubů . Nová paní doktorka vše trpělivě vysvětlí, cokoliv se jí můžeme jako laici zeptat, dělá velmi precizně a přitom citlivě. Jsme proto velmi rádi za tuto změnu v kvalitě ošetřujícího lékaře minimálně o třídu výš a paní doktorce Volkové za její přístup a péči i touto cestou velmi děkujeme.

rodina Krejčova - Praha