Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Pani doktorka je naladova.Obcas mi pripada ze je nekdo uplne jiny.Dela ze sebe velkou hvezdu a neuctiva pomocny personal.

I když všeobecně poliklinika Šustova nemá dobré jméno, hlavně kvůli nevstřícnosti doktorů, paní doktorka je skvělá! Díky ní se nebojím zubaře, i když mám hodně velké problémy, co se zubů týče.
Mohu ji jen doporučit, na rozdíl od ostatních zubařů :)

mohu jen doporučit

Pani Doktorka je ten nejlepsi stomatolog, ktereho jsem kdy mela. Je profesionalni, ochotna, mila a nikdy me od ni nic nebolelo, vzdycky se s ni da domluvit, o sve klienty se stara stoprocentne, proste skvela! Kdyby se nekdy odstehovala a mela by praxi jinde, tak za ni snad budu dojizdet!

Paní doktorka je velmi milá a příjemná, navíc pečlivá a s profesionálním přístupem, všechny zásahy mi vysvětlí a nabídne možné alternativy. Vřele doporučuji.

Paní doktorka má velice profesionální chování. Pro mě je to první stomatolog, ke kterému se nebojím jít. Velice citlivě přistupuje ke každému problému a o své pacienty pečuje jako by se jednalo o soukromou kliniku. Každému mohu jen doporučit návštěvu její ordinace.