MUDr. Lucia Opletalova

Bankovní převod, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Akrylové protézy • 3 000 Kč

Bělení zubů • 1 890 Kč

Dentální hygiena • 800 Kč +7 Více

Estetická stomatologie • 500 Kč

Fluoridace • 150 Kč

Ošetření kořenových kanálků • 500 Kč

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Moderne vybavena ordinace v centru Brna, kde snadno i zaparkujete. Mluvíme plynule anglicky a německy. Od podzimu 2014 nabízíme i služby dentální ...

• skřípání zubů

800 Kč

Rentgen zubů

100 Kč

MUDr. Lucia Opletalova

K paní doktorce jsem se prihlasila na doporuceni znameho, bohuzel jsem se velice zklamala... vstupni osetreni velice bolestive, necitlivy pristup .. zub je od te doby stale citlivy... mozna jsme si nesedly, coz se muze stat. K teto pani zubarce chodit nechci.

Názor přidán dne 07.12.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Zuby na pohled zdravé, podle RTG konzultace na jednom zubu jenom mírne odvápnení, no v skutečnosti (názor 3 jiných odborníku) spomenutej zub s kazem a jeden další také. Jinak pani doktorka velice příjemná. Profesionalita je ale na prvním míste.

Názor přidán dne 09.06.10 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den mám cistu na dásní a najednou mi z toho nejspíš vytéká hnis mám dotaz jeslí to je dobře že vytéká nebo zda ne je to slané a žluté děkuji za odpověď

hnis je žlutý, je potřeba udělat rtg. Máte v ústech časovanou bombu.

MUDr. Lucia Opletalová

• dobrý den chci se zeptat může se mi točit v hlavě občas i ze zubu moudrosti který mě bolí a je asi zanícený zanět ,když chci čistit mezizubní prostor mezi sedmičkou a osmičkou tak to strašně píchá a bolí nemůžu to ani čistit tam je to bodavý pocit jak nějaký nerv nevíte co by to mohlo být a jestli teda se mi i ze zubu může točit hlava jestli je nějaký zanícený děkuji moc a ještě se chci zeptat jak zubařka zjistí jestli mám zánět zubu rentgenem nebo jak děkuji naschledanou.

nechte si udělat rentgen, určitě tam bude někde hluboký kaz, jestli cítíte bodavou bolest.

MUDr. Lucia Opletalová

• skřípání zubů