Praktický lékař - stomatolog
Sídliště 1100, Praha

Skvělý zubař s příjemným a lidským vystupováním, který vždycky perfektně zvládne svoji práci. Mohu jen doporučit.

Výborný ,příjemný lékař a sestřička.Krártká objednací doba,žádné dlouhé čekání v čekárně,rychle a perfektně provedené ošetření.Díky za takového lékaře,mohu jen doporučit

Moje fóbie z dětsví se vždy rozplynou při usednutí do jeho křesa :)

Výborný zubár, ktorého môžem len doporučiť. Je rýchly a precízny, snaží sa zuby zachrániť a nie hneď trhať. V jeho kresle by sa dalo zaspať :) Stestrička je tiež veľmi milá a spolu tvoria výborne zohranú dvojku. Kto sa bojí zubárov, tohto sa rozhodne nemusí. Komunikuje a poradí. Som za neho vďačná.

Bohužel nemohu doporučit tohoto zubního lékaře. Při každé návštěvě mi zopakuje, že s mými zuby se nedá nic dělat a navíc nevystaví ani fakturu na 1000,-kč

Velmi dobrý lékař.

Velice dobrý zubař, kterému asistuje skvělá sestřička.

Ze své osobní zkušenosti a zkušenosti celé rodiny - DOPORUČUJI.

Výborný lékař

Pan Lubomír Růžička, je vynikajicí lékař, který se snaží vždy pomoct, je ochotný a hodný.

K panu zubaři dojíždím přibližně 2 hodiny a stejně by jsem ho nevyměnil za nic na světě.Je to skvělej odborník a má i moc šikovnou sestřičku