Praktický lékař - stomatolog
Böhmova 1982, Praha

po x letech jsem ji opět navštívil a stále stejně skvělá paní doktorka i sestra. Ulomený zub, co mi opravovala jako dítěti stále drží skvěle.

Dopuručuji všem,co chtějí mít kvalitně spravené zuby,paní doktorka je zkušená,empatická a velmi příjemná,kdo se bojí zubaře,určitě nejlepší volba.Sestra také super!

Nikdy jsem lepšího zubního lékaře nezažila,je nejlepší a nejhodnější! Mám s ní zkušenosti už10 let,zuby netrhá,ale zachranuje.

nejlepší zubařkam nikdy jsem se nesetkla s tak milou pani doktorkou !!doporucuji vsem co se bojí

K paní Ordošové jsem začal chodit před cca 3-mi lety. Do té doby jsem ze zubařů měl víceméně hrůzu a podle toho vypadaly i moje zuby :) Dala mi dokupy zuby za několik zanedbaných let zpátky, zachránila pro jiné zubaře již odepsanou stoličku. I trhání dvou 8-miček pro které již nebylo místo, bylo až překvapivě snesitelné :)
Paní doktorka je velice citlivá, lidská a zároveň profesionální zubařka!

Výborná ordinace,skvělý přístup a kvalitní ošetření,vřele doporučuji!

Je skvělá i sestřička je super,jsem velmi spokojena

Velice příjemná a profesionální lékařka a to samé platí pro sestru. Ano finančně dražší, ale plně odpovídá kvalitě ošetření. Vybavení ordinace též na jedničku.

Ráda k paní doktorce chodim do její zubní ordinace,je tam pohoda a konečně jsem se přestala zubaře bát a mít noční můru ze zubního ošetření!Jsem ráda.že jí mám!

Nejlepší