Zubní ordinace
Antala Staška 80/1670, Praha

X

Velice pecliva a vyborna zubarka.Chodim jiz spoustu let a stejne tak moje deti.Vsichni jsme velmi spokojeni.Se sestrickou je to skvely tym

S paní doktorkou jsem velice spokojený. Chodím k ní- stejně jako celá moje rodina- již přes 10 let., je velmi příjemná a nesmírně profesionální, s každou prací si vždy detailně pohraje. Mám bílé výplně téměř na každém zubu už spoustu let a nikdy jsem neměl žádný problém. Mohu ji jedině všem doporučit.
Mockrát děkuji za péči.

Bílé plomby od paní zubařky jsou po 3-4 letech zralé na výměnu. Ve spojích vznikají spáry, kvalita provední je dle mého současného zubaře mizerná. Cena odpovídá výplni fotokompozitní, ale paní doktorka při aplikaci vůbec nepoužívá latexovou blánu. Výměny bílých výplní po tak krátké době vůbec nepotěší. Každý za čas pozná, že je lepší si 2-3 stovky připlatit a nechat si výplně udělat od někoho kdo dodržuje správné postupy při její aplikaci. Paní zubařka nemá vlastní RTG, nekonzultuje dopředu zákroky a nesděluje předem ceny za výplně. V porovnání s kvalitou kterou nabízí jen o něco málo dražší stomatologické ordinace v Praze je paní doktorka o nekolik dlouhých kroků pozadu.
Čekací doba na objednání signalizuje skutečnost, že paní doktorka má víc pacientů než Vinnetou obdivovatelů.

MUDr. Lenka Šebestová

Na tento příspěvek musím reagovat. V naší ordinaci RTG máme přímo u zubního křesla. Pacienty rentgenujeme z důvodu diagnostiky i prevence. RTG vyšetření neprovádíme, pokud je pacientka těhotná.
Postup ošetření vždy sdělujeme. Nikdy neděláme nic, s čím by pacient nesouhlasil. Výběr výplně je vždy na rozhodnutí pacienta.
Stav bílých výplní po 3-4 letech záleží především na způsobu a pravidelnosti správné ústní hygieny. Pokud by pacient k nám chodil na preventivní prohlídky jednou za půl roku nebo alespoň jedenkrát za rok, uvedené "spáry" bychom objevili a výplně samozřejmě předělali.
Nevím, kdo je autorem toho příspěvku, ale ve zdravotnické dokumentaci se dá dohledat jak upozorňování na špatnou ústní hygienu, tak frekvence preventivních návštěv. Objednávací dobu máme skutečně delší, ale již řadu let přijímáme nové pacienty pouze ve výjimečných případech. Pokud pacient potřebuje akutní ošetření je objednán před nebo po pracovní době.
MUDr. Lenka Šebestová

Tak, k této paní zubařce chodím opravdu dlouho, ještě když působila na poliklinice. Nějakých dvacet let to bude. Ale poslední dobou mi vadí dlouhá čekací doba od objednání. Aktuálně Vás sestřička objedná po telefonu nejdříve na půl roku dopředu, což při kontrole dvakrát do roka by mohla nabízet přímo při kontrole další termín. Mám pocit, že k této zubařce chodí polovina Prahy 4. Jakou chcete plombu se Vás zeptá zrovna když nemůžete mluvit a tak nějaký ten doplatek je téměř vždy. V mém případě se dvakrát pustila do zákroku, který nezvládla a já skončil na chirurgii, ale ne na té nejbližší, ale rovnou na Karláku, kde strávíte čekáním zbytek dne. Takže k této již nikdy více. Nebaví mě čekat, ukazovat občanku na GŘ cel při vstupu do budovy kde ordinace sídlí a nechci platit za úkony, které u jiných zubařů jsou hrazené pojišťovnou.

Prvotřídní přístup i kvalita.

Co jen říct na paní doktorku Šebestovou a její sestřičku? Jakmile se otevřou dveře, vidíte dvě úžasná sluníčka, při pohledu na ně jde všechen strach stranou. Jako malá jsem si prožila trauma u dětské zubařky a pár let u zubaře nebyla. Proto se máma rozhodla, vzít mě ke své zubařce. které důvěřovala - k paní Šebestové. Váhala jsem, ale i přes hrozný strach, jsem šla. Ihned si získala mou důvěru a strach byl ta tam. Chodím k ní už x let, nikdy žádný problém a ten komentář níže, že zubům nedává péči a rovnou je trhá, to je prachsprostá LEŽ !!! Zachraňuje co se dá. Je dokonalá , stejně tak sestřička. Když se mi narodil syn, ani minutu jsem se nerozhodovala, kam bude chodit k zubaři. A paní Šebestová, mi jako vždy vyhověla a já jsem jí vděčná. Je to nejlepší zubařka na světě. Děkujeme Vám, celá rodina Vachovic a Tománkovic :D

Dobrý den, spokojeným pacientem paní doktorky jsme již minimálně 10 let. Skvělý profesionální přístup - trhání osmičky s úsměvem! - takže na základě těchto pozitivních zkušeností mohu je doporučit. praktickz to samé lze říct i o sestřičce, je zde jasně vidět velmi profesionální, ale i lidský přístup k pacientovi.
(Ne) těším se na další návštěvu:))),
S pozdravem
Ing.Večerka

Velmi spolehlivá,šikovná a milá paní doktorka

Je to báječná zubařka. Neznám lepší a má 13 let stará dcera se k ní vždy těší (a že jí paní doktorka již zuby několikrát vrtala).
Dnes už si nedokáži představit, že bych měla jít jinam či k někomu jinému. A o sestřičce platí to samé. Je to báječná dvojka! Vřele doporučuji, ale obávám se, že nové pacienty už jen tak nevezme.
Pravda je, že je sice dražší, ale rozhodně nesouhlasím s předchozím komentářem, že zub neléčí. Ba naopak!

Katka

je to nejlepší a nejcitlivější zubařka, prostě perfektní.. doporučuji všem!!!!!