Ortopedická ambulance
Paříkova 6/94, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Patní ostruha

Pan doktor je lékař na svém místě, odešel jsem s vědomím co mám sám dělat a s doporučením na ultrazvuk. Usměvavý profesionál.

Umístění: Ortopedická ambulance bolesti kolene, paty, úraz a operace

Profesionál a odborník, operoval mi koleno a obě achillovky, s jeho prací jsem velice spokojena. Vynikající, lidský a ohleduplný přístup k pacientům, reálně zhodnotí situaci a vybere řešení, všechno vysvětlí a následně odoperuje v příjemném a komorním prostředí polikliniky Agel. Vřele doporučuji.

Vynikající lékař. Po nehodě na motocyklu, jsem necelý půl rok skoro nechodil (úsel jsem 5 metrů, koleno se podlomilo, zatuhlo, neustálá příšerná bolest , kdy jsem si neklekl ani na polštář) téměř denně jsem docházel na převazy do nemocnice, kde jsem si stěžoval, že jediné, co mě po nehodě trápí, je koleno. Dočkal jsem se odpovědi, že po bouracce na motorce, to bude bolet. Po návštěvě doktora vanecka, okamžitě diagnostikoval problém a téměř ihned jsem šel na operaci, kdy jsem pocítil úlevu již další den a dodnes i přesto, že koleno bylo zmasakrovane, o něm vím jen díky změně počasí:-). Velké díky Panu doktorovi Vaneckovi. Jsou to již 3 roky a doporučil jsem pana doktora několika známým a všichni max spokojeni. Diagnóza okamžitě, léčba rychlá a účinná . Žádné čekání v čekárně.

Pana doktora Vaněčka považuji za vynikajícího odborníka a hodného a příjemného člověka.
Setkala jsem se s ním na rehabilitačním oddělení polikliniky v Praze 2 Italská a později i v jeho ordinaci.
Na rehabiltační klinice se ochotně staral i o pacienty, které sám neoperoval a mně pomohl k rychlejšímu uzdravení.
Doc. Iva Švarcová

Rychle mi diagnostikoval problém a odoperoval koleno tak, že vůbec nevím, že bylo operované

Mně pan doktor operoval dceru.Kolenní čéšku.Byla to docela náročná operace.Pan doktor měl k dceři vynikající přístup.Asi že byla mladá a hezká.Se mnou tolik trpělivosti neměl, ale stejně je to machr.

Vynikající odborník

nerozumím který vůl může říkat že MUDr. Vaneček není profesionál, mám s ním zkušenosti 3 operací a nedokážu si představit lepší výsledek. Je jednoduché říkat že Vám nepomohl (házet špínu na někoho jiného), ale otázkou je co jste udělali vy pro to aby se vaše zdraví zlepšilo.

Doporučuju se mu radši vyhnout..před operací mého kolene pořád řikal jen "uvidíme",že podle výsledků z magn.rezonance to vypadá trochu jako to a to a to../koupil jsem si samost.pokoj v nemocnici a on nebyl schopen za mnou přijít po operaci,kt.se mu nepovedla a vyřikat si to nějak -(
jeho chování je strašné..
v noci jsem stále krvácel,řekli mi,že ráno musim jít opět na operaci..cituju:že nemám uzavř. menisk.cévy asi,nebo tak něco..pan dr.Chino mi udělal dobře reoperaci a děkuju mu moc!
dg byly při reoperaci:m232 st.p.ask me , hemartros
krvácení men.cévz 1.dx.

op.:ask evakuace hematomu
vapr koagulace ložisek krvácení

Pan doktor mi velmi pomohl,operoval mě obě kolena a do dnes je vše v naprostém pořádku,byl u něj i můj otec na operaci ramene a loktu a taky vše v pořádku.Je milý a vše dokáže vysvětlit.Vřele doporučuji