Nemocnice s poliklinikou
Italská 37, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Jiný

Velmi doporučuji jít kamkoliv jinam, MUDr. Dusík je arogantní, bez zájmu o pacienta a vypadá, že se snaží jen co nejrychleji poslat pacienta pryč.
Týden úrazu kolene mě začala silně bolet šlacha, chtěla jsem se přeptat na možné způsoby řešení a další léčbu, nicméně jsem se téměř nedostala ke slovu, protože jsem byla především arogantně poučována, že používám chybné termíny (vykloubené koleno, místo čéška) - což nakonec zabralo asi 2 minuty z 5, které jsem v ordinaci strávila. Dr. Dusík mi prohlédl pouze koleno, byť jsem upozorňovala na šlachu, a zhodnotil to, že po úrazu mě bolest nemůže překvapovat. Dál mi v podstatě nevěnoval pozornost, celkově mi poradil jednou nerozvitou větou.
Velmi nepříjemný přístup a minimální zájem o řešení potíží pacienta.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Bolest lokte, zápěstí

Je to poprvé, co jsem nucen napsat komentář k nějakému lékaři. Naprosto otřesný, neprofesionální, arogantní, povýšený přístup a ještě bez relevantního řešení mých problémů. Byl jsem zde podruhé s bolestí lokte a zápěstí, na loket se letmo podíval, na zápěstí vůbec ne, po rentgenu mi sdělil, že tam nejsou žádné čerstvé traumatické poškození a na oba problémy mi napsal rehabilitaci ve formě DD proudů, čemuž se samotní fyzioterapeuti na rehabilitaci divili. Po měsíci jsem si byl vyzvednout popis rentgenu, kde je zmíněné možné starší poškození zápěstí, o kterém mi zmíněný pan doktor neřekl vůbec nic. Silně nedoporučuji! Sám budu zvažovat stížnost k vyšším orgánům.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Po úrazový stav

Toto je můj vůbec komentář k nějakému lékaři, ale v tomto případě mi to prostě nedá. Chování doktora Dusíka je naprosto příšerné. Byl arogantní, neprofesionální. Přišel jsem z bolestí ramene po dvou operacích klíční kosti. Bez jakéhokoli vyšetření mi sdělil, že bolest je subjektivní a že s tou mi nepomůže. Když jsem chtěl poradit, co s tím choval se ke mě jako bych si celou věc vymyslel a pakoval mě pryč, že on pro mě prostě radu nemá. Dlouho se ke mě někdo nechoval tak hrubě a povýšeně. Rozhodně se Mudr. Dusíkovi vyhnout obloukem!

Umístění: Nemocnice s poliklinikou

Ordinaci jsem navštívil několikrát kvůli bolesti zad a ramene. Návštěva byla většinou krátká bez prohlídky stavu. Pan doktor se na nic neptá, nechce slyšet, co mě trápí, pokaždé mě doporučil jinam.

Za me osobne nejhorsi zkušenost s ortopedem jako takovym. Jeho pristup byl povysenecky na me pusobil velmi neprofesionalne vzhledem k tomu, ze jem v ordinaci byla asi 5 min a ja citila, ze jedine co pana doktora zajima az z ordinace odejdu.
Slapla jsem na tenisovy micek a udelala si vyron 2.-3 stupne. Ve Vinohradske nemocnici mi dali sadru bez podpatku s tim, ze za tyden mam jit na kontrolu. Bylo mi receno, ze mi sadru sundají, zkontroluji otok a bud daji podpatek nebo mozna ortézu. Tyden jsem lezela poctive bez hnuti a noha mi prestala uplne bolet. Otok zplasknul, protože sadra zacla byt volna. Skákat po jedne noze během naladi totiž moc bezpecne také není a v domneni, ze sadru sundají jsem si po ceste pomohla a opatrne doslapla na nohu. V ordinaci nikdo nebyl, presto jsem cekala v cekarne skoro hodinu.
Když jsem prisla do ordinace posadila jsem se na zidli vedle pana doktora, který mi řekl at zvednu nohu do vysky. To jsem udelala. Protože uz obvaz byl za ten tyden pocochnany od toho jak jsem se jen pretacela v posteli, pripadalo mu to divne a neprijemnym tonem (jaky bych byla male dite, které něco provedlo) se me ptal, kdo to rozmotal. Rikala jsem ze je to uz tyden co ji mam a ze pry mi ji ma on sundat a zkontrolovat otok. Vysmal se mi, ze on snad vi co ma delat, ze ma 60 (nebo nevim kolik presne) let praxi a ze bych mohla jit tedy za téma co mi to doporucili. Rikala jsem mu, ze jsem si myslela, ze na takove věc mají lekari jednotny názor . To jsem asi nemela, protože v tu chvili jsem byla ve škatulce "potizista". Vůbec se se mnou nebavil. Na nic se nekouknul, nic nezkontroloval a poslal me pryc. Stravila jsem dve hodiny venku jen proto abych dosla k lekari, kde hodinu jsem stravila v cekarne, 5 min v ordinaci a noha byla naprosto ve stejnem stavu jako když jsem odchazela z domova. Popadla me beznadej a venku jsem se rozbrečela. Kde se me ujaly sestřičky a pomohly mi situaci vyresit jinak.
Pripadala jsem si jak za starého rezimu a prislo mi, ze ho obtěžuju, ze jedine co resi az z ordinace odejdu. Nepusobi pratelsky a uz nikdy bych k nemu nesla ani bych nedoporučila ostatním.

Durazne nedoporucuji. K panu doktorovi jsem dorazila s nahlou bolesti v chodidle, ktera mi znemoznovala chuzi, natoz sport (jsem vykonnosni sportovec). Aniz by mne pan doktor Dusik jakkoli vysetril (pripadne se zeptal, kde konkretne nebo pri jakem konkretne pohybu mne noha boli), rekl mi ze mam ploche nohy a at si necham udelat vlozky.

Nemluve o tom, ze vim, ze je ploche nemam - jako sportovec jsem si toto vysetreni nechavala opakovane delat - nedokazu pochopit, ze se lekar ani neobtezuje s vysetrenim nebo jakoukoli doplnujici otazkou. Respektive dokazu - chapu, ze jde o nejjednodussi diagnozu, vzhledem k faktu, ze proche nohy ma vetsina populace.

Pripadala jsem si skutecne jak u lekare za minuleho rezimu, jehoz jedinym cilem bylo se pacienta co nejdrive zbavit. S nohou mi nakonec pomohl sportovni fyzioterapeut behem jedne navstevy, tyden po niz uz jsem byla schopna se zucastnit zavodu, bez jakekoli bolesti.

Nejhorší lékař kterého jsem v životě poznala.
I když jsem ho informovala,že dělám těžkou práci 14 hod.na nohou ,tahám břemena a musím cca 400 x stoupat na schůdkách nahoru a dolu,bylo mu to jedno a odpověděl mi,že když jsem tuto práci dělala 30 let tak ji můžu dělat dál.,mám velké bolesti kotníku(dle RTG neléčené úrazy kotníku)mě odmítl uznat práce neschopnou ,což musel udělat jiný rozumný lékař.Noha po měsíci stále bolí a dle vyjádření jiného ortopeda mi hrozí operace.Podotýkám,že k mým psům se veterináři chovají lépe.Zásadně ho nedoporučuji!!!!!Z.V.