MDDr.

Zubař

Tel.:

email: lada.mandlikova@seznam.cz

Absolvent LF UK v Plzni v oboru Stomatologie

Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie,…

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Stomatologie Ječná 1 Combined ShapeCreated with Sketch.

Ječná 1
    120 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost, Kreditní karta Více

Služby

Běžný termín
    Parodontologické vyšetření
    Záchovná stomatologie ( kompozitní (bílé) výplně )
    Extrakce zubu (vytažení zubů)
    Konzultace
    Léčba akutních a chronických zánětů zubu
    Preventivní vyšetření dutiny ústní
    Stomatologické vyšetření
    Endodoncie ( ošetření a plnění kořenových kanálků)
    Protetitecká stomatologie - zubní korunky, fixní můstky ,částečné a celkové snímatelné náhrady
    Léčba zánětů dásní a parodontu

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Tel.:

email: lada.mandlikova@seznam.cz

Absolvent LF UK v Plzni v oboru Stomatologie

Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetická a estetická stomatologie

• zubní lékař - stomatolog

Nemoci

• zubní kaz
  • onemocnění dásní
  • • léčba zánětů dásní a parodontu
  • léčba akutních a chronických zánětů zubu
  • léčba zubního kazu
  • záněty zubního nervu

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• I
    Umístění: Stomatologie Ječná 1

Najlepšia pani zubarka, čo poznám. Vždy všetko opravené, tak ako má byť. A s citlivosťou, na to som dosť háklivý :)

• M

Precizní paní doktorka, která se vám skutečně věnuje, ochotně prokonzultuje všechny otázky, navrhne alternativy. Sestřička je taktéž výborná, moc milá, ochotná poradit po telefonu mnohdy i mimo ordinační hodiny. Příjemný lidský přístup k pacientům. Moc doporučuji. Monika

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doktorka a sestřička mají úžasný vztah k pacientům a vše podrobně vysvětlují a jsem velice rád že jsem mohl navštívit tuto ordinaci. Moc děkuji za ošetření a těším se na další vyšetření v moderní lékařskou praxí. Jsou tam ochotní a vždy rádi pomohou se vším co může pacientům u lehčit trápení. Velice děkuji za pomoc a ošetření. Roman

• S paní zubařkou veliká spokojenost. Původně byla chvilku na Kladně, ale když se přestěhovala do Prahy, šla jsem bez rozmýšlení za ní do Prahy. Vše vždy v pořádku a poradila si i s chybou původní paní zubařky. Doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doktorka bola rýchla, všetko mi vysvetlila, do ordinácie ma vzala presne načas. Ordinácia je moderne vybavená. Osobitne musím vyzdvihnúť sestričku, ktorá bola super milá, ochotná a trpezlivá.

• S

Absolvovala som za posledné tri mesiace vstupnú prehliadku a vŕtanie a plombovanie dvoch zubov. Keďže išlo u mňa vobec o prvé vŕtanie v živote, bola som trochu skeptická a značne nervózna. Dopadlo to ale veľmi dobre, takmer bezbolestne a vobec nevidno, že by som mala plomby. Pani doktorka aj pani sestrička sú milé, profesionálne, pracujú rýchlo a efektívne, zodpovedia vám všetko, čo budete potrebovať, nikdy som nemala problém ani s dovolaním sa do ordinácie. Možem odporúčať.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Podstoupil jsem vstupní prohlídku u paní doktorky. Vše probíhalo maximálně profesionálně. Velký rentgen, malý rentgen, zhodnocení nálezu, a následná konzultace zákroku včetně přibližné ceny. Vše v příjemné atmosféře a bez čekání. Není zatím co vytknout. Mohu jen doporučit!

• Byli jsme u paní doktorky se čtyřletým synem, který se doma zubaře strašně bál. Při vyšetření a opravě dvou zubů nebyl vůbec problém, sestřička všechno synovi skvěle vysvětlila a ten odcházel s úsměvem. Můžeme jen doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím jsem byla pouze na vstupní prohlídce. Paní doktorka i sestřička byly velice příjemné a vše vysvětlily. Manžel byl také u paní doktorky, tomu již zuby opravovala a byl nadmíru spokojen. j.š.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím jsem byla pouze na vstupní prohlídce.Lékařka i sestra příjemná.Hezké prostředí,krátké čekání,mohu doporučit.