Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 5 Více
601 39.....

Parodontologické konzultace

Estetická stomatologie

Ošetření zubního kazu + 12 Více

Dentální hygiena

Běžný termín

Preventivní vyšetření dutiny ústní

Tel.: email: lada.mandlikova@seznam.cz Absolvent LF UK v Plzni v oboru Stomatologie Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetic...

• zubní kaz
  • onemocnění dásní
  • • léčba zánětů dásní a parodontu

Umístění: Stomatologie Ječná 1

Vyborna pani zubarka. Maximalni spokojenost, dala mi me zuby doporadku. Byla vzdy vstricna a ochotna.

Umístění: Stomatologie Ječná 1

Najlepšia pani zubarka, čo poznám. Vždy všetko opravené, tak ako má byť. A s citlivosťou, na to som dosť háklivý :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Precizní paní doktorka, která se vám skutečně věnuje, ochotně prokonzultuje všechny otázky, navrhne alternativy. Sestřička je taktéž výborná, moc milá, ochotná poradit po telefonu mnohdy i mimo ordinační hodiny. Příjemný lidský přístup k pacientům. Moc doporučuji. Monika

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doktorka a sestřička mají úžasný vztah k pacientům a vše podrobně vysvětlují a jsem velice rád že jsem mohl navštívit tuto ordinaci. Moc děkuji za ošetření a těším se na další vyšetření v moderní lékařskou praxí. Jsou tam ochotní a vždy rádi pomohou se vším co může pacientům u lehčit trápení. Velice děkuji za pomoc a ošetření. Roman

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S paní zubařkou veliká spokojenost. Původně byla chvilku na Kladně, ale když se přestěhovala do Prahy, šla jsem bez rozmýšlení za ní do Prahy. Vše vždy v pořádku a poradila si i s chybou původní paní zubařky. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doktorka bola rýchla, všetko mi vysvetlila, do ordinácie ma vzala presne načas. Ordinácia je moderne vybavená. Osobitne musím vyzdvihnúť sestričku, ktorá bola super milá, ochotná a trpezlivá.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Absolvovala som za posledné tri mesiace vstupnú prehliadku a vŕtanie a plombovanie dvoch zubov. Keďže išlo u mňa vobec o prvé vŕtanie v živote, bola som trochu skeptická a značne nervózna. Dopadlo to ale veľmi dobre, takmer bezbolestne a vobec nevidno, že by som mala plomby. Pani doktorka aj pani sestrička sú milé, profesionálne, pracujú rýchlo a efektívne, zodpovedia vám všetko, čo budete potrebovať, nikdy som nemala problém ani s dovolaním sa do ordinácie. Možem odporúčať.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Podstoupil jsem vstupní prohlídku u paní doktorky. Vše probíhalo maximálně profesionálně. Velký rentgen, malý rentgen, zhodnocení nálezu, a následná konzultace zákroku včetně přibližné ceny. Vše v příjemné atmosféře a bez čekání. Není zatím co vytknout. Mohu jen doporučit!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Byli jsme u paní doktorky se čtyřletým synem, který se doma zubaře strašně bál. Při vyšetření a opravě dvou zubů nebyl vůbec problém, sestřička všechno synovi skvěle vysvětlila a ten odcházel s úsměvem. Můžeme jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím jsem byla pouze na vstupní prohlídce. Paní doktorka i sestřička byly velice příjemné a vše vysvětlily. Manžel byl také u paní doktorky, tomu již zuby opravovala a byl nadmíru spokojen. j.š.

Parodontologické konzultace

Estetická stomatologie

Ošetření zubního kazu

Preventivní vyšetření dutiny ústní

Parodontologické vyšetření

Stomatologické vyšetření

Cena není uvedená

Záchovná stomatologie ( kompozitní (bílé) výplně )

Cena není uvedená

Endodoncie ( ošetření a plnění kořenových kanálků)

Dentální hygiena

Cena není uvedená

Extrakce zubu (vytažení zubů)

Cena není uvedená

Protetitecká stomatologie - zubní korunky, fixní můstky ,částečné a celkové snímatelné náhrady

Konzultace

Cena není uvedená

Léčba zánětů dásní a parodontu

Cena není uvedená

Léčba akutních a chronických zánětů zubu

Běžný termín

0 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz