City Med
Vocelova 7, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: City Med Jiný

Paní doktorka mi udělala kineziologický test a hned mi vypsala žádanku i na RTG i na MRI. Vysvětlila mi trpělivě, co vidí na RTG a informovala mě o termínu a postupu dalšího vyšetření po MRI.
Je ochotná a věcná.

Umístění: City Med ortopedické konzultace

Hledala jsem kvalitní ortopedii v Praze. Na doporučení jsem navštívila Citymed ze soukromého sektoru. Ujala se mě paní doktorka Richterova. Téměř 3 měsíce jsem chodila na rehabilitace a úplně zbytečně. Navštívila jsem jiného ortopeda, který mi z kolene vytáhl krev a poslal mě na rezonanci s tím, ze je to na 90% přední krizový vaz. Takže díky paní doktorko za ztrátu času a neochotou vypsat zadanku na rezonanci, ačkoliv jsem vás o to zadala.

Vybral jsem si nestátní zařízení Citymed, na doporučení. Bohužel proběhla výměna lékařů za amatéry.
Paní doktorka se při každé návštěvě ptá na to samé. Nic pořádně nevysvětlí. A vrchol byl když mě poslala na operaci kolene do Berouna a zapoměla mě nahlásit.
Paní doktorka na mě působí že jí práce moc nebaví.