Podkovka
Na Podkovce 270/4, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

K paní doktorce jsem chodila, když ještě pracovala v Dent Medico. Absolutní spokojenost, dala mi dohromady zuby, které bohužel zpackal MUDr. Matyska z Českého Brodu. Velmi milá a příjemná, naprosto profesionální. Vždy bezbolestný zákrok, vše vysvětlí a popíše. Pokud si můžete dovolit připlatit, tak jedině doporučuji.

Nikdy jsem nezažila příjemnější návštěvu u lákaře, než byla ta u Kateřiny Kovandové. Naprosto souhlasím se zdejšími názory, že je velice šikovná, citlivá a k pacientům navíc milá a příjemná. Vždy se snaží, aby ani ten nejnáročnější zákrok, který provádí, nebolel. Začala jsem k ní chodit, když ještě pracovala v Dent Medico, nyní má svoji vlastní ordinaci a ačkoli se jí zatím nepodařilo dojednat smlouvy se zdravotními pojišťovnami, ošetření u ní je nyní minimálně stejně kvalitní a dokonce levnější než dříve. Vřele doporučuji návštěvu její moderně vybavené ordinace v nově zrekonstuovaném dentálním centru Na podkovce na Praze 4.

Velice milá a schopná lékařka, mohu jenom doporučit. Zbavila mne problémů, které "klasický" zubař neměl šanci ani objevit, natož vyléčit. Zdraví máme pouze jedno, tak si hold musíme připlatit, ale za to paní doktorka nemůže, to je systémová chyba našeho zdravotnictví. Vřele doporučuji

Pani Doktorka je milá a laskava pro lidi as traumatem od zubaru je tahle doktorka opravdu milacek.

vzdycky vsechno dobre osetrila a udelala.

Co do penez je to s ni trochu nastiru. Nekdy si myslim, ze se soustredi vic na svou praci, kterou dela dobre a jde videt, ze ji taky bavi.

Obces, ale zapomina, ze lidi by asi predem meli vedet kolik co stoji. Nemuselo by se ji to jednou vyplatit.

Jinak jsem s ni spokojena. Osobne si myslim, ze by klidne mohla mit vlastni ordinaci.

Na recepci ocekavaji, ze se na vsechno zeptate.Doporucuji si nejake sluzby predplatit. Jinak je to pomerne drahy zubar teda pro me. Shlednete si cenik a srovnejte.Pokud to neresite tak doporucuji.

Jinak pokud pretahnete rozpocet bude dluh s vami opravdu resen na recepci, ktera je soucasti cekarny. Coz se Vam s pani doktorkou muze stat.

Je prostě nejlepší!

Nejlepší lékař, kterého znám. Pokud máte strach ze zubaře, tady vás přejde a stojí za to si připlatit.

Paní doktorka Kovandová je nejen velmi příjemná a milá dáma, ale i velmi šikovná, schopná a zručná stomatoložka. Výsledky její práce jsou opravdu 100%ní. Návštěva zubní ordinace je od té doby, co ji znám, příjemným posezením, popovídáním spojeným s bezbolestnou léčbou zubů.

Návštěva zubaře je pro mě nyní často libější než návštěva kosmetičky. Její holistický přístup k pacientovi přináší nejen úlevu od bolesti fyzické, ale i od bolesti duše.

Opravdu prijemna a mila pani doktorka. Leci strach ze zubaru a svou praci dela opravdu profesionalne.

Lékařka, která udělala z návštěvy zubní ordinace příjemnou věc. Její citlivý a ohleduplný přístup musí každého nadchnout. Zlatého slavíka ve stomatologii by si rozhodně zasloužila!