Stomatologická péče
Bernolákova 11/2008, Praha

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Doktora Konopku navštěvuji více než 25 let (možná 30? chodil jsem ještě do paneláku na sídlišti) a jsem s ním maximálně spokojený. A to nejen jako s lékařem, ale i jako manažerem. Nikde jinde v našem zdravotnictví jsem se nesetkal s tím, že by byl skutečně dodržen čas, na nějž jsem objednán. Přídavně jsem vždy dopředu seznámen s diagnózou, způsobem léčby a s tím, kolik budu za zákrok platit. To vše platí i pro jeho kolegyně a kolegy. Prostě pecka. Kéž by se tohle naučili i na chirurgii nebo praktika.

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Doktora Konopku navštěvuji coby lékaře více než 25 let a je to pro mě příklad skutečného profesionála. A to nejen z pohledu léčby, ale i přístupu. Nikde jinde v našem zdravotnictví jsem se nesetkal s tím, že by byl skutečně dodržen čas ne který jsem objednán. Vždy jsem dopředu seznámen s diagnózou, způsobem léčby a s tím, kolik budu za zákrok platit. To vše platí nejen u něho , ale i u ostatních lékařů jeho ordinace.

Doporucuji na zaklade nejen vlastni zkusenosti , ale i nasich spolecnych znamych ! diky Karle za Tvou peci :-)

Než jsem se dostala k MUDr. Konopkovi, vystřídala jsem za svůj život asi tři zubní lékaře. Musím říci, že takový úžasný přístup jsem ale nikde jinde nezažila. Zjistila jsem po 40 letech života jak si správně čistit zuby a jak to udržovat tak aby mi co nejdéle vydržely vlastní. Můj manžel je rovněž nadšen protože mu také moc pomohl a od teď nám stačí již jen pravidelně docházet na hygienu.

Mohu jen doporucit! Pan doktor je velky profesional, vse vysvetli atd. Ostatni personal - sestry, laborantky (nebo jak se presne timto profesim rika, nevim, omlouvam se) - rovnez prijemny! Na nic si nemohu stezovat, naopak velka spokojenost!

Bez upozornění úkony, které pak draze zaplatíte u pokladny...ano lze platit kartou. Museli se na to zařídit. On totiž ne každý nosí tolik peněz po kapsách, zejména když na to není upozorněn!
Což je zde oblíbená praktika.

Co se týká páně Konopky...co udělá to drží, to je pravda!
Tzn, když vydržíte během zákroku pár jeho tel. hovorů a monologů, pak už se vám nemůže nic stát.

bed

Mám taktéž zkušenosti s panem doktorem a je opravdu výborný profesionál! Moc doporučuji. Jeho přístup, vysvětlení, doporučení k danému problému je pro mě zatím bezkonkurenční - v hodnocení k předešlým zubních lékařů, které jsem měla je tento lékař nejlepší :-)

Pan doktor Konopka je ve svém oboru jedničkou.Odborník na svém místě!Jeho personál je vstřícný a milý, sestřičky bezkonkurenční!

Vše funguje skvěle, prevence, objednání, případné ošetření

Doktor Konopka je z šesti stomatologů, které jsem za svůj život poznal nejlepší. Odvádí rychlou a kvalitní práci, personál ordinace je příjemný a vstřícný. Cenové relace výkonů jsou přijatelné, stejně jako objednací lhůty.