výborný zubař - trochu dražší a bez paragonů, ale maximální spokojenost

Y

výborný zkušený stomatolog

Chodíme k němu léta celá rodina, žoviální sestřička i milý pan doktor - návštěva zubaře v tomto případě rozhodně není stresující záležitostí... Další pacienty už tuším nepřijímá, ale když "přibyl" do rodiny přítel, ochotně vyšel vstříc a bez problému ho přijal.

S přístupem a prací tohoto lékaře jsem nesmírně spokojen. Již nějakou dobu tohoto pana doktora navštěvuji a díky němu již nemusím tak často podstupovat pro mě nepříjemné zákroky vrtání zubů nebo jiné a většinou mi na preventivní prohlídce oznámí, že mám zuby v pořádku. Samozřejmě je to jeho zásluha.

Nejlepší stomatolog.

Velice spokojen

velmi dobry lekar stomatologie pomuze poradi do detailu co se vyplati jak mam osetrit zuby dasne pomuze vybrat dobry lek na bolest zubu,pomuze co delat dale abych si ponechala sve zuby co nejdele poradi hned co se bude delat predem bez bolesti ma vyborny material je na mysly ruzne velmy osvedcene vyplne na zuby,jsem velmi spokojena s timto stomatologem dlouholeta praxe sikovnost a vyborne vystupovani s pacienty rychle terminy s dohodou asistentka lekare vyborna a hlavne prijemna dohoda k terminu Higienicka ordinace vse ciste nove zarizene stle vyzaduje zdravotni kartu i obcansky prukaz verim ze ma vse vporadku potrpi si na tom aby bylo vse ok? Chodim ktomu to lekari od svych mladych let.Nikdy jsem nemela problemy kdy koli bylo neco v neporadku vzdy si nasel co nejrychleji cas aby me mohl osetrit nebo i telefonicka osvedcena pomoc v nouzi, kdo by my jiny lekar nemohl poskytnout takovou to pomoc.je to i velmi psychicky vyhodne uklidnujici pri bolesti takovy to telefonicky rozhovor da silu uklidneni pri bolestive unave a utesujici nervovi sok bolesti,dalo by se hodne psat jsem spokojena a nemenim sveho lekare stomatologie ani za prvni pomoci kde jsem vzdy zazila drastickou bolest v okli PRAHY kde my byla spatna porada a poskozen vzdy zub nebo drasticky vytrzen spatne spominky na prvni pomoc stomatologie.

&

Profesionalni pristup, zachrani i temer nezachranitelny :)

je to borec

Velmi dobrý lékař. O zuby celé naší rodiny se stará více než 30 let a i když mám, díky vlastní lajdáckosti, zuby státní, i ty fungují výborně. Oceňuji i jeho přístup k pacientům, nikdy jsem se u něho, ani u jeho sestřičky, nesetkal se špatnou náladou nebo neochotou. Vždy se snaží vyjít vstříc a nějaká ta minuta čekání v čekárně snad nikoho nezabije. To vždy záleží na pacientovi přede mnou s čím k zubaři jde.