Doporučuji. Dcera 3,5 roku měla silné trauma - během tří měsíců si prošla řadou vyšetření, jednou plombou i vytržením 4 zubů. Paní doktorka doporučila zákrok v analgosedaci, při kterém další dva zuby vytrhla a 8 zaplombovala. Zároveň navrhla udělat otisky kvůli protézce. Dcera šla za 4 dny na kontrolu a již bez traumatu a spolupracovala celou půlhodinu na křesle. Paní dr. je moc milá a ochotná, PRECIZNÍ a já už bych s dcerou jinam nešla. Ano, Dent Medico je hodně drahá legrace, ale pro dcery zdraví není nic drahý. Takže spokojenost a jako dětského stomatologa ji mohu jedině doporučit. A uvědomte si, že špatná péče o první zuby = problémy se zuby stálými, na celý život.

Paní doktorku Foglarovou jsem poznala při první návštěvě svého syna v Dent Medicu. Protože má malý problematické zoubky, vídáme se častěji, než je obvyklé a musím říct, že každá z návštěv předčí mé očekávání. Paní doktorka má úžasný přístup k dětem, snaží se, vtipkuje i když je výsledek nejistý. Malý u zubaře sice pokaždé vyvádí, co od téměř dvouletého dítěte čekat, že, ale paní doktorka pokaždé důkladně prohlédne, vysvětlí a podle potřeby ošetří. Podstoupili jsme dokonce zákrok v analgosedaci a výsledkem jsme byli více než nadšeni. Přístup stomatologa, anesteziologa i sestřičky naprosto dokonalý, úžasná komunikace s dítětem a se mnou jako rodičem i během zákroku. Po trhání 5-ti zubů a plombování několika dalších malý po 3 hodinách jedl, nebyl nikterak plačtivý, zkrátka to bylo veselé dítě jako obvykle. Dokonce se celkově zlepšilo jeho prospívání. Na kliniku Dent Medico dojíždíme z Českých Budějovic, protože u nás nemáme stomatologa schopného šetrně ošetřit takto malého pacienta, během 3 měsíců jsme ji navštívili 3x a nevolila bych jinak. Paní doktorka se sestřičkou tvoří úžasně milý tým, který bych ráda navštěvovala ve všech lékařských ordinacích. Mirka Jůzová

P. doktorka Foglarova osetrovala jednou meho manzela, meho 1 a 1/2 rocniho syna a take mne. U meho manzela misto cisteni korenovych kanalku, odvrtala plombu, a zub pote opet zaplombovala. Manzel pote byl tyden v bolestech, p. doktorka Foglarova vsak byla na dovolene, proto byl osetren 2 jinymy lekari v dent medico. Pri cisteni korenovych kanalku, mu zanesli infekci a praci nedotahli do konce. Dalsi lekar v dent medico tedy opakoval cely postup cisteni kanalku tedy znovu. Nyni konecne uspesne. Tento zub manzela tedy vysel na 18 000 nehlede na to, ze diky infekci temer o zub prisel. Ma zkusenost se synem. P. doktorka se ani nikdy nepokusila malemu pusinku otevrit a zkontrolovat. Ma 20 zubu......cistime pravidelne, pri otazce, zda by mohla doporucit u tak malinkych deti nejaky trik u cisteni zubu, mi rekla, ze mam maleho prevratit hlavou dolu. Ze slysela od rodicu, ze to funguje. . Do dnes jsem nepochopila, jak to p. doktorka myslela. Kdyz mel syn necely rok, a my prisli na prvni kontrolu, bylo mi receno, ze pri cisteni uz by mel vyplivovat pastu. A ma osobni zkusenost. U jeden ze stolicek mi p. doktorka tvrdila, ze mam plombu - amalgam, ktery zasahuje az do kanalku a korene zubu. Pokud bych se rozhodla s touto stolickou neco delat, pak jedine pod mikroskopem a odborne. Tedy vycistit kanalky a zub umrtvit zhruba pres 20 000 kc. Ma nova pani zubarka, okamzite odhadla,ze to neni amalgam, nybrz tekutina, ktera se kdysi pouzivala k desinfekci kanalku. Na tu dobu velmi bezna. Takze nyni mam zoubek krasne dostaven, ani nejde poznat, ze je dostaven fasetami. Take mi p. doktorka Foglarova nasla kaz na zoubku, ale ja uz k ni zpet nesla. Pozdeji se ukazalo, ze tam ani kaz nebyl. Mohu s cistym svedomim rict, ze dent medico je tovarna na penize. Spravi Vam i to, co je zdrave a spousta lekaru, kteri tam pracuji, nema mnoho zkusenosti. DSouza.

Paní doktorka byla jak anděl. U mého mladšího syna, který měl nálepku hysterické a nespolupracující dítě a kterého chtěli hnát na medikaci do MOtola jen s vypadnutou plombou udělala malej zázrak. Povídala, dělala legrácky a jen tam mimochodem mu u toho ten zub během půlhodiny opravila. do teď se malej chlubí jak mu to paní doktorka hezky udělala a že se mu líbí. Opravdu krásný přístup k malým pacientům. Oceňuji, že i když medikaci taky dělá nejdříve to zkusila bez toho. Za mě profesionálka se vším všudy, jen doporučuji.

U paní doktorky jsem byl s 5-ti letým synem po špatné zkušenosti se zkaženými spodními čtyřkami a dosavadní lékařkou, která navrhovala za každou cenu synovi ponechat i již vrtané zuby, se kterými nemohl ani jíst.
Paní doktorka je velice příjemná, odborník, na místě se domluvila s přítomným anesteziologem a do týdne šly zuby pryč a navíc zjistila další 3 kazy o kterých předchozí lékařka ani nevěděla, takže se vše vyřešilo najednou. Ano nezkouším domyslet jak by to dopadlo bez anestezie...
Byl jsem velice spokojen se zásahem, prostředím a přístupem paní doktorky, která nám ještě dala další doporučení na starost o zoubky našeho syna.
Syn vůbec neprotestoval a k mému překvapení spolupracoval.
Je sice pravda že klinika Dent Medico je poměrně drahá, ale myslím že to stálo za to a syna kdykoliv mohu k zubaři opět dovést bez traumatu.
Paní doktorce děkuji, Soukup