Jurij Ciryk, zubař Praha

Dr. Jurij Ciryk

Zubař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sládkovičova, Praha 9, Praha
CJ-Dental Clinic

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient
Umístění: CJ-Dental Clinic Jiný

Vynikající lékař i sestřička! Úžasně sehraní, vše vysvětlí , empatičtí! V ordinaci skvělé vybavení, ale i skvělá atmosféra. Extrakce tří stoliček v naprosté pohodě


V
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Profesionální přístup mladého, leč zkušeného lékaře v oblasti stomatochirurgie, výborně vybavená ordinace nejnovější zobrazovací technikou. Ve výsledku perfektní zákrok extrakce rozlomeného kořene s účinnou anestezí. Dr.Ciryk spolu se svou instrumentářkou představují výborný tým s empatickým přístupem k pacientovi.


D
Umístění: CJ-Dental Clinic Jiný

Byla jsem na extrakci horní pětky, pod níž byl váček. Výkon prováděl MDDr. Jurij Ciryk. Naprosto úžasný mladý lékař, vše předem s pacientem probere, vysvětli. Je velmi šetrný, empatický a komunikativní. Vpich umrtvovací injekce jsem vůbec necítila, ač mě předem upozornil, že ta druhá do horního patra bude asi trochu tlačit a štípat. Ale nic. Má zlaté ruce. Samotný zákrok byl dílem několika minut. Stejně tak šití rány. Sestra rovněž skvělá. Oba na mě stále mluvili a uklidňovali mě. Celý zákrok zcela bezbolestný.


J
Umístění: CJ-Dental Clinic Jiný

Perfektní přístup, vstřícnost a profesionalita. Stále na mě se sestřičkou mluvili a uklidňovali. 8 dolní za 5 minut hotovo i se šitím. Jinam už nejdu.


J
Umístění: CJ-Dental Clinic Jiný

Dnes jsem absolvoval extrakci osmičky a zbytků šestky. Pan doktor mi před zákrokem vše vysvětlil a ač jsem čekal, že to bude na 2 návštěvy, zmákl obě extrakce naráz a bez sebemenších problémů. Mohu jen vřele doporučit pana doktora.


H
Ověřeny pacient
Umístění: CJ-Dental Clinic Jiný

Měla jsem komplikovaný zákrok podle třech lékařů, že bude zapotřebí mi 8 rozdrtit, a pak až po kouskách vyndat. Doporučení znělo, ať 8 zůstane v ústech co nejdéle, až opravdu začne dělat problém, půjde ven. Bála jsem se! Jednalo se o dolní 8, kořeny měla "nakřivo, naležato" (né standardně jako u ostatních zubů). Pan doktor Dr. Yuriy Tsiryk mi vysvětlil postup, šly na mě mrákoty...
Poradil si s tím velmi rychle, bezbolestně! Asi po 20 minutách mi povídá, hotovo, zub je kompletně venku, ještě zašijeme :-).
Doporučení mé zní, opravdu se není čeho bát. Pochopila jsem, že trhání osmičky má v "malíčku" :-)


L
Ověřeny pacient
Umístění: CJ-Dental Clinic extrakce zubu

Skvely zubar, profesionalni a citlivy. Nejprve jsem absolvovala extrakci horni i dolni 8micky na leve strane a po velmi pozitivni zkusenosti jsem se objednala i na extrakci obou 8micek na prave strane. Pan doktor i sestricka byli vzdy velmi vstricni, behem zakroku vas uklidni a stale se ptaji, zda vas neco neboli. Doporucuji vsem!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti