Pan dr. Pokorný je užasný člověk a profesionál.Nevím jak ho tu dostatečně pochválit.Ale musím zdůraznit to že umí lidi uklidnit a naučit je k tomu aby chodili k zubaři rádi.Je milí ,hodný a usměvaví zrovna tak jako sestřička.Vzhledem k tomu jak se dnešní lidé k sobě chovají jsem absolutně unesená z toho jak jsou skvělí nemám slov k těmto hodným a šikovným profesionálům.Snad už bych to ukončila jen drzou poznámkou mám Vás ráda a za vše Vám oběma děkuji .Áňa B.

Pan doktor ordinuje na Smíchově,kde k němu pravidelně chodím a musím přiznat ,že je to nejlepší zubař ,kterého jsem v životě potkala.Zbavil mě strachu ze zubaře a opravdu se k němu vždy těším.U něho vás prostě nic nebolí ,vše vám vysvětlí a pokud nechcete třeba u trhání zubu cítit žádnou bolest, tak vás super napíchne že pak necítíte vubec nic.Jako zubař je to prostě profesionál ,kterých je dnes málo a práce ho baví. Vím ,že nepromešká žádnou výstavu dentistu ,no prostě baví ho to .Myslím ,že se jako zubař narodil.Sestřička vynikající ,není co dodat.Jana P.

Pamatuji si pana doktora ještě z Karlína, kde měl před povodněmi ordinaci. Naší babičce, která byla tenkrát po dvou operacích a špatně se pohybovala,přišel ošetřit bolestivé potíže se zubem k ní domů. Přišel i se sestřičkou a pak ještě jednou na kontrolu, zda je vše v pořádku. Byli velmi milí a obětaví a tomu, kdo tu píše, že jde po penězích, musím sdělit smutnou zprávu: Odmítl jakoukoli finanční i jinou odměnu. Prostě vynikající lékař i člověk.

Pan doktor Pokorný mě odnaučil bát se zubaře. A to je něco, co bych ještě před dvaceti lety neřekla. Přestože jeho ordinaci teď po mnoha letech nemám už "po ruce", budu za ním nadále velmi ráda dojíždět i na druhý konec Prahy. Oceňuji poctivou profesionální práci a zároveň velmi lidský přístup k pacientům. Spolu se sestřičkou jsou skvělý tým.

Nejlepší zubař, nejlepší sestřička, a to nejen co do jejich profese jako takové. I po té lidské stránce, která je pro pacienta tak důležiá, nemají konkurenci, což mohu posoudit z vyprávění svých známých.

Nemohl sem si lépe vybrat....

Velice dobrý zubní lékař,vždy velice příjemný a milý.