Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Dnes jsem navštívil ordinaci pana doktora a byl jsem přijat přesto že jsem nebyl objednán...pan doktor i sestra velmi příjemní, přišel jsem s boulí na lokti,vypuštěna voda,vyčištěno a antibiotika...vše naprosto v pořádku včetně objasnění zákroku.Moc tímto děkuji a doporučuji.
Milan Žárský

Ortoped Mráček je jedním z nejhorších ortopedů, jakého jsem kdy poznala. Jemu děkuji za ukrutné problémy, které mne provázejí dodnes po úraze kolene, který jsem měla před rokem a půl. Bohužel mi byl mým praktickým lékařem doporučen, jsou zřejmě kamarádi. Bylo to nejhorší doporučení v mém životě. Nejen nerozpoznal diagnózu klinickým vyšetřením, ale vůbec ho můj nelepšící se stav nezajímal, pořád říkal, že se vše samo upraví. Na prosbu o MR se mi vysmál a se sestrou mi společně řekli, že je k ničemu, že není věrohodná. Až po 3 měsících jsem si vyprosila ASK operaci, po které následoval série rehabilitací až do teďka, jelikož se můj stav nelepší. Jak operatér tak fyzioterapeuti mi řekli, že za mé problémy mohu poděkovat ortopedovi, který mi nechal koleno 3 měsíce od úrazu zablokované a nyní jsou mé způsobeny chondropatití pately a přeskakováním pately, tyto traumatizující a pernamentně bolestivé potíže vznikly totálním vychudnutím steheních svalů za zmiňované 3 měsíce kdy bylo koleno nepohyblivé. Navíc se kvůli dlouho nepohybujícímu se kolenu projevila i Algoneurodystrofie tzv. Sudeckův syndrom, který je velice těžko léčitelný. Dr. Mráček mne neupozornil na tyto dovoluji si říci fatální následky, které mohou nastat, když mi nechá koleno tak dlouho zablokované. Díky němu jsem byla rok na neschopence s požadavkem mého praktického lékaře na invalidní důchod. Děkuji panu doktorovi za trvalé následky pohybového aparátu kolene s nemohoucností jakéhokoliv sportu, dříve jsem byla poloprofesionální hráč tenisu. Nyní mi zbyly jen oči pro pláč, jelikož jsem navíc po tak dlouhé nemoci ztatila mou dobrou práci. Když si uvědomím, že stačilo zajít pouze k jinému ortopedovi, který se více zajímá o pacientův stav, mohla jsem dnes být dávno v pořádku a žít normálním aktivním životem jako dříve. Bohužel jsem ale z této celé situace skončila u psychologa a na antidepresivech a jsem ráda, že s obtížemi vůbec chodím.

Dobrý den,reaguji na poslední odkaz:jsem sestra v této ordinaci a k níže uvedenému:bolesti zad,které paní popisovala,mohou být způsobeny akutním uskřinutím nervu,tudíž nespadají pod ortopedickou odbornost.Právě proto jsem ji odeslala k praktickému lékaři,který je schopen posoudit,ke komu pacienta odešle.Naši ordinaci si nepleťte s pohotovostí, byť akutní ortopedické stavy ošetřujeme.Mráčková.Doplňuji:Vy jste chtěla přijít tentýž den,nakonec Vám stačila jiná ordinace den následující.To bych Vás také mohla objednat.V dopoledních hodinách ošetřujeme i pacienty s akutními problémy(třeba neurologickými),ale musí čekat,až na ně přijde řada,Vás bychom ale do konce ordinační doby ošetřit nestihli,neb jste volala pozdě dopoledne.Lépe tedy přijít ráno a počkat,jinak musíte počítat s ošetřením až další den.Mráčková.

dobrý den.reaguji tak nějak na poslední hodnocení.taky jsem obíhala ortopedy a příjde mi že postup sestřičky z ordinace Dr.Mráčka je naprosto v pořádku.praktický lékař vás vyšetří,naordinuje léky-injekce.až pak vás muže poslat na odborné pracoviště kde budou zjištovat co Vám vlastně je.taky jsem měla problém ze zády a byla na ortopedii.a jejda....skončila jsem na neurologii kde mi po MGR byla zjištěna vyhřezlá ploténka.Ne každou bolest zad může vyřešit ortoped.A po telefoně už vůbec ne!!!!A to platí i o neurologii!!!Telefonicky nikdo nezjistí Vaši diagnozi.A právě proto Vás sestřička poslala nejdříve k praktickému lékaři.Což je podle mě správný postup.Tato ordinace je podle mě dobrá a pokud se někomu nelíbí nemusí sem chodit.Nikdy jsem nemela tady problém!!!!Sestřička byla vždy příjemná a pan doktor vždy vysvětlil v čem je problém a co by se mělo dělat.A někdy pravda bolí.Hezký den a málo blbcu v čekarně.

C

Já jsem zklamaná.
Volala jsem do této ordinace s akutní bolestí zad. Přestože jsem popsala, že mi několik dní předtím dělal problém každý pohyb, i vstát a sednout si, byla jsem sestrou odkázána na praktického lékaře. S tím, že bez doporučení od něj mě nevezmou.
Takže zavolám na ortopedii s akutním problémem, kde jsem evidována, mám tam kartu, nejsem přijata a jsem poslána k praktikovi. Možná že pan doktor je odborník, ale přístup sestry mě zarazil.
Je tedy lepší, abych jako pacient obtěžovala na pohotovosti, až uplynou další dva dny a vůbec se nehnu??
Sem již určitě nepůjdu. Jak je možné, že jinde to jde, během 10 minut jsem sehnala jinou ortopedii, kde mě hned druhý den objednali.....

K výše uvedenému názoru sestry:
Nepletu si ambulanci s pohotovostí. Nicméně předpokládám, že pokud mám akutní bolest zad, odborná ambulance, v normálních ordinačních hodinách, mě ošetří. Toto mi bylo u vás odmítnuto. Na pohotovost bych nejela, to mi opravdu přijde zbytečné. Ale dle vašeho názoru nemám jet k vám, ale na pohotovost ???
Sama nevíte, co v těch zádech bolelo a jen tak mimochodem, na neurologii jsem také volala a víte, kam mě poslali?? Na ortopedii !!!

Dobrý den,s tímto panem doktorem mám velice špatnou zkušenost. Před 3 roky mi bylo právě od něj řečeno,že mám artrózu v koleni.Chodila jsem na rehabilitace,užívala léky a vše se srovnalo do vydržitelného normálu. Dále mi bylo doporučeno zhubnout.(jsem chronická lymfatička a s váhou bojuju celý život,už i s odborníkama) Nedávno jsem zase pana doktora navštívila pro velké bolesti kolene a bylo mi sděleno,že jsem tlustá a mrhám zdravotníma penězma. (což mi bylo několikrát zopakováno) Přesto,že jsem se snažila bránit,tak pan doktor si vedl svou. Zvedla jsem se,ze židle a odešla z ordinace s tím,že toto poslouchat nebudu. Díky panu doktorovi jsem totálně rozhozená a moje snaha zhubnout je ... Myslím,že toto jednání nenísprávné a je potřeba aby se to dozvěděli i ostatní pacienti.

Jako malá jsem po autonehodě ležela v Hořovické nemocnici,kde mi zlomenou stehenní kost daly do závěsné ortézy a na zlomenou ruku mi přišli až druhý den.posunutou stehenní kost mi rovnaly zaživa,uvázáním provazu okolo kotníku a následným táhnutím.Příšerné,když pak RTG špatně srostlé nohy viděla moje maminka (zdravotní sestra) ,udělala humbuk a nechala mě převézt do Motola,právě k úžasnému panu Mráčkovi.Který mi řekl,že,kdybych se v Hořovicích nechala doléčit,mohla jsem být na vozíku a že způsob,jakým mi rovnali nohu se prováděl ve středověku a že operace byla nutná na první pohled.Pan Mráček byl první doktor,kterému jsem já-9ti letá holčička důvěřovala,choval se ke mně krásně a cítila jsem z něj,že je opravdový odborník.Podstoupila jsem tedy operaci,při níž mi pan doktor Mráček vložil do stehna 8 šroubů a dlahu aza pár dní v Motole,kdy jsem nepocítila žádnou větší bolest jsem šla domů.Celou záležitost mé zlomené nohy jsem tedy mohla mít zhruba za 8 dní za sebou,místo toho jsem dva měsíce trpěla v Hořovicích.A za třičtvrtě roku mi dlahu i šrouby vyndali, a pan Mráček mi dokonce dovolil si šrouby vzít domů :-) Dodnes na něj vzpomínám tehdejším pohledem jako na mého zachránce,velkého muže s velkým srdcem a zlatýma rukama. DĚKUJI

Pan doktor je kapacita, primář, to mluví samo za sebe. Příjemný, srozumitelný. U mě stanovil diagnózu "pouhým" vyšetřením, na Bulovce potřebovali RTG, SONO a další konzultace. Nakonec jsem zkončila na doporučení pana doktora u jiné kapacity. Tento MUDr. jen potvrdil, co pan doktor zjistil tím vyšetřením v ambulanci. Sestřička je také moc milá. Všem doporučuji a panu doktorovi i sestřičce děkuji.

Myslím že pan doktor ja opravdu znalec svého oboru byl jsem u něj dvakrát (natržené šlachy a zánět) a pokaždé mi velmi pomohl , přístup k pacientovi je v pořádku řekl mi co mi je a jak zranění předcházet a jestli někdo potřebuje podrbat za ouškem pofoukat bolístku ta ať jde za maminkou a ne za doktorem!!!

s tímto doktorem mám bohužel jen špatné zkušenosti. Byla jsem u něj už několikrát. Když jsem měla natažený nárt z tancování, tak mi na to nic nepředepsal (bolest byla strašná, nemohla jsem skoro měsíc došlápnout), s ničím mi nepomohl, tak jsem si musela pomoci nějak sama. Jen mi řekl - "nesmíte už tancovat". Posledně na moji stížnost, že mě v mém mladém věku (tenkrát 18 let) bolí klouby, občas se mi vyhazují, odpověděl, že klouby přece bolí občas každého a že je to normální, mluvil ke mně velmi arogantně, vysmíval se mi se svou manželkou-sestrou (přímo by se dalo říct, že se mnou jednal jako s "blbcem"), nic mi nedal, s ničím neporadil, hlavně, že jsem platila 30 Kč. Naneštěstí mám občas stále problém s klouby, a zkouším teď hledat jiného ortopeda v Praze, který je ochotný pomoci, neodbývá pacienty a nejedná tak povýšeně. K tomuto panu doktorovi už v životě nepůjdu. D.