MUDr.Jolana Pečenková
Antala Staška 1670/80, Praha

X
Umístění: MUDr.Jolana Pečenková Jiný

Paní doktorka mě před 8 lety dělala můstek, který dle jejích slov měl vydržet 20 let. Péči o nový chrup jsem dodržovala přesně dle instrukcí. Nicméně před dvěma lety se začal můstek uvolňovat a můj stávající a výborný zubař mi oznámil, že práce byla cituji: " zfušovaná". I co se týče ostatních zubů, tím pádem se mi začaly kazit odspodu díky nedočištěným kanálků. Takže mě nyní čeká kompletní rekonstrukce chrupu. Místo abych za ty peníze, co to bude stát, dopřála něco svým dětem, budu hradit léčbu.

Umístění: MUDr.Jolana Pečenková Jiný

Paní doktorka něco udělá, pak zapomene, že to udělala, zpětně neví, proč to udělala, o udělaném si nevede žádnou evidenci a svůj chaos považuje za normální. Na žádost o vysvětlení reaguje panovačně: „když se vám něco nelíbí, můžete jít“.

Paní doktorka mi před měsícem udělala otisk chrupu kvůli přípravě můstku. Když jej po měsíci chtěla dělat znovu, tak jsem ji upozornil, že už je hotový. Odvětila, že o tom nemá žádný záznam. Řekl jsem jí, že otisk opravdu udělala…. Místo toho, aby uznala, že otisk možná udělala, tak mi stále ukazovala počítač s absentujícím záznamem jako důkaz, že otisk nebyl proveden… Nesmyslně to však prokládala výroky, že neví, jestli otisk udělala, prý že „Kdo si to má všechno pamatovat, víte, kolik se tu dělá věcí?“
Podstatné na celé věci nebylo, že se paní doktorce tento lapsus stal, opomenutí se může přihodit, podstatné pro mě bylo její arogantní a nátlakové chování, když jsem se snažil situaci pochopit a společně vyřešit…. Rozuměl bych, kdyby reagovala: „je možné, že jsem otisk udělala, určitě to neříkáte z legrace, nevím, co se stalo, nemám tu ani záznam ani otisk, za můj případný zmatek se omlouvám, pojďme to udělat znovu…“
Paní doktorka však se mnou komunikovala stylem, že já si něco vymýšlím, že ona tu není od toho, aby mi něco objasňovala, natož se omlouvala za přehmat, a že když se mi něco nelíbí, tak mohu jít…
Tak jsem rád, že jsem mohl odejít od dalšího zdravotníka s nulovou empatií.

Velmi odborný ale lidský přístup. Konečně jsem přestala mít strach z ošetření u zubaře. Objednání na čas vždycky dodrženo.

Paní doktorka je velmi ohleduplná, komunikativní a šikovná. Její ordinační doba vychází vstříc pracujícím pacientům.

Jsem velice spokojená. V ordinaci jsem se setkala s pouze vstřícným a profesionálním přístupem. Paní doktorka každý zákrok se mnou konzultovala a zdůvodňovala, včetně upozornění na možná rizika. Vždy si připadám jako partner a ne jako "předmět odborného zájmu". Prozatím nemám žádnou negativní zkušenost a paní doktorku doporučuji všem svým známým. Ing. Dana Vrtišková

ZOUBKY JAKO NOVÉ ! CITLIVÝ PŘÍSTUP. PROFESIONALITA. huPA

Paní doktorka mi zachránila zub, který se zdál zralý na vytržení. Navíc je velmi jemná a ohleduplná, umí se vcítit do pocitů pacienta. Považuji její přístup za zcela profesionální.

Ulomenou amalgamovou plombu na svršku stoličky nahradila plombou z pryskyřice (jiné nedělá). Stolička pobolívala, myslel jsem že podrážděním při zákroku, ale neuklidnilo se to. Po 6 týdnech ta nová plomba zcela odpadla.