MUDr. Jitka Srpová Nahodilová

Zubař Více

Praha 1 adresa

Umístění: jiné místo Trhání zubu.

U paní doktorky jsem byl dnes poprvé a to na pohotovosti v Krči.Bál jsem se jak čert kříže,protože jsem věděl že budu trhat zub.V křesle jsem měl malou dušičku a paní doktorka řekla,že jestli chci jen zub umrtvit injekcí,nebo jen obstříknout nějakým sprejem..Chvíli jsem váhal a když řekla že to bude jen vteřinka,tak jsem souhlasil a dostal jsem sprej.Paní doktorka vzala kleště a než jsem se ještě na cosi zeptal,byl zub VENKU.Ani jsem o tom NEVĚDĚL a úplně bezbolestně. Tímto bych chtěl paní doktorce Srpové-Nahodilové a její báječné sestřičce Věře Svobodové moc poděkovat a kdyby jsem si napříště měl vybrat zubaře,nikoho jiného nechci.Vřele doporučuji všem kdo se bojí jako já.Trhání zubů u paní doktorky je jako když si trháte jahody na zahradě.Moc Vám děkuji a přeji Vám oběma dámám vše dobré..

Po první a druhé návštěvě celkem dobré, později jedním slovem hrůza. Než jsem zjistil, že ordinuje pod vlivem alkoholu, přišel jsem o tři zuby. Když se vůbec trefí vtačkou na zub, tak většinou ne na ten správný (a co potom s rozvrtanými zuby, které Vám mohly sloužit v pohodě dalších xx let?) Doporučuji: Pokud nejste silné nátury a chcete dožít se slušně vypadajícími zuby, porozhlédněte se raději po jiném lékaři, ušetříte si nervy a zdraví :o)

K paní doktorce chodím už řadu let a jsem s ní spokojený. Pokud uzná za vhodné drobnou vadu plomby jen zabrousit a ne hned převrtávat, tak to doporučí. Oprava citlivých krčků keramickou hmotou proběhla bez problémů a drží už řadu let (12?).

Nikdy jsem ze zubařů neměla strach, ale co jsem zažila u této zubařky bych nepřála nikomu. Zaplombovala mi zub až na dřen, neuvěřitelná bolest dva dny, tak jsem k ní šla znovu, opět mi to udělala blbě.Když její práci viděl jiný zubař, dost mě litoval. Byla jsem naprosto zoufalá, hrozná bolest, nakonec mi zub museli vytrhnout. A to jsem tam šla jen s nepatrným kazem, který nebolel, jaksi preventivně....Píšete, že nedává anestezii, ale s tím jsem problém neměla.

Paní doktorka je sice milá, ale je u ní právě velký problém s anestezií. Diví se, jak vrtání hlubokých kazů může bolet. Anestezii dá pouze v případě, že uzná za vhodné a to i když si to chcete zaplatit. Poměrně těžce se s ní komunikuje. Ano je milá, pokud děláte všechno, co chce a všechno jí odkýváte. Když u mě anestezii použila - tak slabou a vrtání mě u ní moc bolelo. Změnila jsem zubaře a je to bez problému - anestezie bez problémů a to v dávce, že oprava zubů skutečně nebolí. Poté, co jsem změnila tuto doktorku, přestala jsem se teprve bát zubařů. Pokud máte vysoký práh bolesti a nebo velkou bolest vydržíte a nemáte vlastní názor a nechcete komunikovat o použitých materiálech - pak směle k této doktorce. Jinak rychle pryč.

Paní doktorka je suprová.... s anestezií problém není, stačí si o ní říct. Od dětství mám ze zubařů strach, ale k paní doktorce Nahodilové se nebojím.

Co píše Gábina není pravda! Je velice jemná a šikovná! Doporučuje se! ;)