Umístění: Poliklinika Modřany

K paní doktorce chodí všechny mé tři děti a jsme psokojeni, děti se jí nebojí, ale samozřejmě to je i o autoritě rodičů a jak dítě na návštěvu připraví.Narozdíl od předchozí superempatické zubařky u ní vždy vše vyřídíme, u předchozí když dcera řekla, že pusu neotevře, tak jsme šly domu. Nemůžu říct, že by dětem nebylo nic vysvětleno, jen s nimi paní doktorka nesmlouvá... A ano, vytýká, pokud dítě pije sladké a není se čemu divit, když je její prací péče o dětské zuby a stav dětského chrupu je v dnešní době tristní... Je to stejné jako když pediatr reší jídelníček obézního dítěte, asi to některé rodiče naštve, ale je to jeho práce starat se o zdraví dítěte v péči...

Umístění: Poliklinika Modřany

Bohužel s paní doktorkou nemáme dobré zkušenosti. Nenapadlo mě si zavčas přečíst recenze. Vždy nejprve vynadala mně (že dětem dávám šťávu), pak byla nepříjemná na děti a pak teprve kontrolovala zuby. Děti tedy moc nespolupracovali a měli z ní velký strach :-( (Možná je paní lékařka dobrý doktor, ale nejspíš by měla pracovat s dospělými. Myslím, že na děti nemá nervy. Ale je to rok a půl, co jsme k ní přestali chodit.)

Dokud jsme s dětmi chodili jen na prevence, byla jsem ochotná zkousnout ten neempatický přístup. To, že na dítě téměř nemluví, vše řeší jen s rodičem, je jen detail. V životě jsem jí neviděla se usmát, nebo neslyšela příjemně promluvit. Dětem nic nevysvětlila, neukázala, obrázek dostaly snad jen jednou, když si o něj vysloveně řekly. Nutila mě držet dětem hlavu, když jim celkem silně šťourala do zubů. Vygradovalo to poslední návštěvou, kdy mě sjela, že syn (4,5let) pije sladké pití. takže se nemůžu divit, že má zkažené zuby. A že nás objedná na opravu, ale /cituji/ "tu malou holku nechte doma, ať máme klid" (myšleno samozřejmě na mé druhé dítě). A u té (rok a třičtvrtě) byla rovněž se zuby nespokojená a osočila mě, že jí jistě v noci kojím, nebo alespoň dávám pít mléko či sladký čaj a nečistíme zuby (ani jedno není pravda). Takže jsme s díky odešli a před paní doktorkou budu varovat všude, kde to půjde. Nedovedu si představit mít nespolupracijící dítě!! Dnes jsme byli u zubařky nové a odcházeli jsme všichni na blaženém obláčku ;)

Empatie paní doktorky k dětským pacientům se limitně blíží nule. Přirozený strach dětí proto návštěvy u ní jen posiluje. Navíc má oblibu v opakovaném doporučování zákroků v celkové narkóze ve spřízněném komerčním zařízení. Rozhodně nedoporučuji.

Paní doktorka Prokelová je jednička ve svém oboru. Když mi bylo kolem 3 let, přestoupili jsme k ní a dalo by se říct, že mi prakticky zachránila chrup. Co se týče práce s dětmi, tak jsem ještě nikdy neslyšela, že by na nějaké dítě křičela kvůli breku. Sama si pamatuji, že mě vždy uklidňovala a byla ke mně vždy milá. Je pravda, že pokárat za zubní hygienu umí, ale to by měl podle mě dělat každý zubař. A co se týče placení určitých prohlídek, tak s tím jsem se upřímně ještě nesetkala. Jediné, co se u paní doktorky platí jsou zákroky nehrazené pojišťovnou, což je zcela jasné a je to u každého dětského zubaře. Mohu jí tedy jen vřele doporučit!

Se svymi syny chodim k pani doktorce od prvni povinne prohlidky v 1. Roce. U starsiho syna ve veku 3,5roku prohlasila, ze ma dva kazy a ze to bude vrtat. Prislo mi to zvlastni neb pravidelne cistime a syn navic temer neotevrel pusu! Vysledek jini dva stomatologove vyvratili jeji diagnozu, ze syn ma naprosto v poradku zoubky. Navic jsem byla vekice mile prekvapena, kdyz jsem videla, ze jinde muze byt vysetreni u zubare v klidu a bez place!!!! Pani doktorku proto nedoporucuji!

K paní doktorce jsem chodil jako dítě na povinné půlroční prohlídky se školou. A mohu jen potvrdit, že paní doktorka nemá k dětem nejlepší přístup ( teda alespoň v té době neměla ). Je to už nějaký ten pátek, ale vzpomínky na paní doktorku ve mně zůstávají do dneška. Odměřený přístup, nic nevysvětlila, tak maximálně to že si neumím čistit zuby a že mi vypadají. Pokud některé dítě brečelo, hned ho okřikla. Díky těmto zkušenostem zubařům nedůvěřuji do dneška.....
Chcete pro své dítě trochu adrenalinu, pak je paní doktorka právě pro vás.
Jak vidím dle názorů, její přístup se nezměnil, co dodat, poohlídněte se po jiném dětském zubaři.

K paní doktorce jsem začala s dětmi chodit od jejich prvního zoubku. Dokud jen dětem koukla do pusinky a ty pusinku otevřely, nebyl problém. Jakmile bylo třeba nějakého zákroku, paní doktorka vůbec nedokáže k dětem správně přistupovat. Je nervózní, jakmile se dítě zavrtí. Když nedej bože začne plakat, dítě okřikuje a mě skoro vynadá, že dítě nespolupracuje. Dětem nic nevysvětlí, neukáže, neuklidní, spíš naopak, zvyšuje hlas, okřikuje. Jsem rozhodnutá přejít s dětmi k jinému zubaři, tato paní doktorka jen vyvolává v dětech strach.

Tato "lékařka" by rozhodně neměla pracovat s dětmi, po dnešní preventivní prohlídce 3,5 syna, bych její zacházení nesnesla ani já jako dospělý člověk! Před synem jsem její chování nechtěla řešit, protože jsem se bála, že už by třeba k žádnému zubaři nechtěl jít, ale že klukovi skoro vypíchne oko ostrým nástrojem a je skoro hysterická když děcko znervózní a začne natahovat (ani se nedivím když její přístup je otevři pusu, dělej a dítěti ani neukáže co se bude dít). Lituji, že jsem do této ordinace kdy vlezla a to ani neřeším, že kluk nedostal ani pitomej obrázek, což je pro děti odměna a on se na něj vážně těšil....a když mi při odchodu v čekárně řekl, mami já jsem ale statečněj vid, nahrnuly se mi slzy do očí.. On je vážně statečnej a pani doktorka by měla jít do důchodu!

Paní doktorka by neměla být dětská zubařka. jakmile dítě pláče, je nervozní, protivná, málem nás vyhnala na chodbu, usmev jsem nevidela snad nikdy. Hledam jinou