Praktický zubní lékař
Kloboučnická 2, Praha

Umístění: Praktický zubní lékař pravidelné návštěvy

Paní doktorka je velmi introvertní typ, takže na některé pacienty skutečně může působit "svérázně" nebo odtažitě. Je mlčenlivá a jako řemeslník se prostě jednou větou zeptá, co Vás trápí, podívá se do úst a pak opraví. Pokud se jí ale zeptáte na metodu léčby, vše ráda s úsměvem vysvětlí. Trvalo mi pár let, než jsem to pochopil. Stomatologie je trochu vlastní obor mimo běžné lékařství, jsem proto rád, že mi nevnucuje "zpoplatněné" metody, pokud to doopravdy není z nějakého lékařského důvodu nutné.

Umístění: Praktický zubní lékař

Naprosto skvělá lékařka - velmi šikovná, pečlivá, ohleduplná, lidská. U ní se nemusíte ničeho bát. Mám dlouholetou zkušenost!

Paní doktorka mi dnes vrtala 4 kazy. Byla velmi šetrná a když viděla, že to začíná bolet, dala mi pauzu na uklidnění a nabídla mi injekci. Doporučuji

Nedoporučuji. Paní doktorka je velmi necitlivá, vrtá do Vás jako do kusu dřeva. Bolestivé ošetření a žádná snaha nějak to zpříjemnit, případně pracovat citlivěji.
Veronika

Paní Dr.Guthovou v žádném případě nedoporučuji nové klientele, která by dala na hodnocení z těchto stránek.Já osobně jí nerad naštěvuji, chodím pouze k ní dva krát do roka na preventivní prohlídky, neumím si představit, kdybych měl nějaký problém se zubem, tak to bych si ho mohl rovnou ošetřit sám, protože ona snad ani neví co má dělat. Pro jistotu si hledám jinou Dr., kdybych měl náhodou nějaký problém se zubem. Jirka

Milá a ochotná,profesionální přístup,můžu jen doporučit.. chodím k ní 8 let a jsem nadmíru spokojená.

Je to opravdu velmi dobrá zubařka.

Velmi dobrá lékařka, zuby po ošetření drží. Navíc je skvělá při ošetření dětí, umí to s nimi.

Milá, taktní, umí!

U paní dorktorky jsem byl poprvé - je trošku svéráz - ale vyvažuje to svou šikovností! Já jsem spokojený - můj rozsáhlý kaz mi citlivě opravila - když viděla, že mě to moc bolí (tekly mi slzy) tak přestala i se ptala - jestli nechci injekci - což se mi u mé předchozí zubařky rozhodně nestalo - a upozorňovala mě na možnou citlivost zubu po této opravě... Už druhý den jsem ani nevěděl - že mi neco paní doktorka dělala - takže za mě doporučuji :-)