DENTANELA s.r.o.
Karlovo náměstí 555/31, Praha

Umístění: DENTANELA s.r.o. Jiný

Pan doktor je opravdu profík ve svém oboru. Po velmi špatné zkušenosti s předchozím zubařem jsem začala mít ze zubařů velký strach, ale pan doktor Švejda je velmi opatrný a i sestřička je vždy moc hodná. Žádný zákrok nebyl bolestivý a proto už nemám takový strach z dalších návštěv. Děkuji za skvělou péči.

Chodili jsme k panu doktorovi celá rodina, bohužel používá jen nejdražší materiály, a když žena jednou chtěla místo bílé plomby (kterou má už za 850,- Kč.) normální amalgánovou , která je hrazena pojišťovnou , tak pan doktor z brunátněl, se vším bouchal a byl už velice nepříjemný.
Jednou mě před dovolenou zaplomboval špatně vyčištený zub od kazu, chytl jsem zánět do dásně, a na dovolené musel jít zub ven, a na zánět jsem bral ještě antibiotika. Úžasná dovolená :-)
Od té doby co ordinuje n Karláku, tak ceny zase zvedl. Známí co chodí k jiným zubařům , a jsou spokojený s péčí, tak kolikrát za stejné zákroky neplatí nic, nebo jen zlomek ceny co tady.
V současné době již chodíme jinam, a spokojenost.

Pan doktor je velmi pečlivý,precizní,ochotný,milý..Vybavení v nové ordinaci je na vysoké úrovni a to samé chování veškerého personálu,chodí k němu celá naše rodina a jsme velmi spokojeni.M.M.

Nejlepší

DOBRÝ DEN,

RÁDA BYCH PODĚKOVALA PANU DOKOTROVI ZA VYNIKAJÍCÍ A PRECIZNÍ PRÁCI NA MÝCH ZUBECH.
TAKTÉŽ BYCH RÁDA PODĚKOVALA SETŘIČCE.

S POZDRAVEM MP

Chodim k panu doktorovi Svejdovi leta a jsem velmi spokojena.

K panu doktorovi mám pouze jednu, ale o to zásadnější výhradu. Je slávista...:)

Pečlivost, preciznost, ochota.

U Dr. Švejdy jsem chodil trhat osmičky, vše proběhlo bez problémů. Vždy mi bylo vysvětleno, co se bude dít a proč. Léčba probíhala velmi dobře i u komplikovaných zubů. Co se týče samotného trhání, nebyl absolutně žádný problém. Bolest = žádná. Jeden zub byl citlivější, okamžitě mi připíchl další injekci.

Při práci na panu doktorovi vidíte, že se opravdu soustředí a je velmi pečlivý.

Jako další klad bych viděl velmi příjemné vystupování.

Podle mého názoru odborník s lidským přístupem.

Jsem velmi spokojen, je to velmi peclivy zubar. Zuby spravuje velmi dobre.

Pan doktor mi trhal 4 zuby a vše proběhlo ok. Jsem s péčí pana doktora naprosto spokojená a mohu ho doporučit. Dbá o můj chrup výborně, nikdy nečekám a odpovídá přívětivě na mé dotazy.