U Invalidovny 7/525, Praha
Ortopedicko - rehabilitační institut (mapa)

S panem doktorem jsem byla velmi spokojená,měla jsem vyhřezlou ploténku s příšernejma bolestma,vždy mi dali jenom kapačky,to na chvíli polevilo a po pár dnech zase strašný bolesti.Pak mi navrhovali operaci,ale sousedka mě varovala,že po operaci to měla ještě horší.Až jsem dostala typ na pana doktora Půlpána, u kterého jsem absolvovala serii injekcí,myslím že se to jmenovalo proloterapie a od té doby už mám pokoj.Už 5 let !!!

Jsem roky pacientka pana doktora, s jeho léčbou jsem velice spokojená a mohu ho jen doporučit.

Jsem stálý pacient pana doktora a vždy mi pomůže sbolestmi od bederní páteře.Jeho metoda proloterapie,kterou ovládá jako jediný v Čechách je úžasná,okamžitá úleva a vyhnul jsem se operaci,kterou mi doporučovali na Homolce.

Lékař s vynikající odborností a praxí, je to jediný lékař, který mi pomohl,všude jinde bez výsledku.Děkuji Pánu Bohu, že jsem pana doktora kontaktovala a díky němu se uzdravila.

Velice dobrý lékař ,vždy mi pomohl ,velmi ho doporučuji

Velice dobrý lékař ,vždy mi pomohl ,velmi ho doporučuji