Soukromá zubní ordinace
Náměstí Bratří Synků 300/15, Praha

Po vytržení zubu tímto panem zubařem,jsem dalších 14 dní prožívala muka. Na kontrolní prohlídce na to nereagoval,myslím,že mu to bylo úplně jedno. Opravdu hrozný zážitek. Chová se k pacientovi bez zájmu,nic nevysvětluje a ani finanční stránku neřeší a udělá si co chce. Po měsíci v jeho péči jsem od něho odešla,jelikož na to nemám nervy a ani peníze........

Pan doktor je velmi příjemný má profesionální a zároveň lidský přístup. Opravdu má "zlaté ruce" . Vše mi podrobně a ochotně vysvětlil. Takových lékařů znám jen velmi málo a to jsem profesí zdravotní sestra.
Ještě jednou DĚKUJI, že můžu být jeho pacientkou.

K panu doktorovi chodíme roky celá rodina. Pamatujeme ho když byl ještě na Proseku, potom v Kobylisých i teď v Nuslích. Nejvíce si na něm ceníme jeho rychlosti,efektivnosti a ohleduplnosti. Pří bolestech neváhá vám vyjít vstříc s prostředky proti bolesti. Nikdy jsme se nesetkali s odmítnutím vždy nám je k dispozici. Jeho vystupování je lidové ale profesionální. Vřele doporučuji máme jenom dobré zkušenosti .

Tohle je konečně PAN doktor. Jeho "akčnost" se snoubí s absolutní profesionalitou. Když něco vytýká, tak to má své opodstatnění. Jedná absolutně korektně a příjemně. Vytrhl mi neočekávaně zub, aniž bych se na to psychicky připravovala či uklidňovala, takovou rychlostí a zručností, že jsem se nestihla ani leknout. Jak se říká: "Rychlá facka je účinnější než o tom týden kecat."
Mohu jen doporučit :-)))).

Byla jsem tam poprvé a naposled. Čekárna malá, ale poměrně útulná. Pan doktor přišel pozdě. Když jsem přišla na řadu a sedla si na lehátko, byl nervózní a nepříjemný, také velmi arogantní už od pohledu. Sedím tam a mluvím o svém problému, přičemž doktor během asi deseti sekund vynesl verdikt a ptal se mě, či chci injekci. Souhlasila jsem a požádala jsem, jestli mi může dát pár vteřin na uklidnění, protože jsem u zubaře předtím dobrých pár let nebyla. Asi bych ho o to ani požádat nemusela, kdyby byl klidný a nepospíchal, injekci držel v ruce takřka hned a opravdu velmi, velmi ve spěchu. Když jsem ho o požádala o pár vteřinek strpení, začal mi násilím otevírat pusu, což byl teda vrchol a s tím jsem samozřejmě nesouhlasila. Nehodlám si nechat vyšetřovat pusu od někoho nervózního a násilného. Poslal mě domů a já s radostí šla a našla si zubaře jiného. Lituji, že jsem zmeškala mnoho let, kdy jsem mohla chodit k zubařovi jinému a mít zdravé zuby, nechala bych si injekci píchnout bez zbytečných řečí a chvil na uklidnění, ale od někoho takového? Kdo ví, co by mi v té puse udělal. Byl opravdu nervní až hanba, kdo ví, jestli by mi nevyvrtal jazyk. :) A ty osobní narážky si upřímně taky mohl nechat. Narážel na to, že když jsem si nechala potetovat záda, nechám si píchnout injekci, ano, ale ne ve spěchu. Tatér kdyby pospíchal, ať to má co nejrychleji, také od něj uteču. :)

Také mám špatné zkušenosti, ačkoliv k němu chodím již několik let. Je velice arogantní a nepříjemný, hrubý. Když jsem mu řekla, že bych chtěla bílou plombu, tak mi řekl něco v tom smyslu, že si to snad musím zasloužit opravením dalších dvou zubů. Pokaždé mám strach tam jít a na cokoliv se ptát nebo říkat. Dneska jsem byla na preventivní prohlídce, věděla jsem, že má kaz na stoličce,kterého si ovšem vůbec nevšiml, když jsem ho na to upozornila, řekl, že mám pravdu,ale vrtal zub vedle toho,kde jsem prý měla maličký kaz, ale ten,na který jsem upozorňovala nechal být. Mám se zuby problémy od mala, takže chodím na prohlídky velice často. Jednou jsem mu říkala, že mám pocit, že se mi na jednom zubu asi udělá kaz, protože už tam byla taková malá skvrnka a on mi na to jen řekl, že to mám pravdu, že tam asi bude a nic víc nedělal. Pokaždé platím hrozné částky, které se liší a přijde mi, že se časem zvyšují. Peníze si strká do kapsy ještě přede mnou, ale nikdy jsem neměla odvahu říct si ostvrzenku. Naštěstí se budu stěhovat, takže si najdu doufám lepšího zubaře a budu se modlit, že ty moje zuby na tom nebudou po péči MUDr.Novotného úplně zničené. Ráda bych jim řekla pravý důvod proč odcházím, ale odvahu na to mít asi nebudu. URČITĚ NEDOPORUČUJU!!!!!!!

Já za sebe můžu říct,že s panem Novotným jsem velice spokojen byl jsem u dvou zubařů,říkal jsem jim jaký mám problém oba dva mi řekli že je vše v pořádku ať přijdu zase za půl rok.Zuby mě boleli dál,když jsem přišel sem tak mi hned během chvilky zjistil kde je problém a jsem naprosto s prací spokojen a konečně mě zuby nebolí a můžu normálně jíst.Jinak chodíme tam téměř celá rodina a nikdo problém neměl.Takže za mě určitě doporučuji!!

Chtě-nechtě i já přidám jedno hodnocení. Pan doktor býval kdysi velmi dobrý. Ale čím je rychlejší, tím více chyb dělá a neprohlédne zuby pořádně, bohužel. Přešla jsem k jinému stomatologovi - a to, co zjistil - byla docela katastrofa. Zuby i přes pravidelné prohlídky u MUDr. Novotného - v katastrofálním stavu, bohužel. Takže chce to jen najít odvahu a jít k jinému lékaři, jinak se pak nedoplatíte - bohužel.

Taky sem přidám názor. Pan doktor Novotný není jen laskavý a lidský člověk ale aj šikovný profesionál a to nejen k mé osobě ale i k ostatním pacientům /vše jde slyšet do čekárny/, snaží se udělat z nemožného zázrak. Vše dokonale vysvětlí před případným zákrokem,několikrát nabádá pokud něco nesedí, bolí či je jaký-koliv problém, bolest hned volat nebo rovnou přijít, /opět mluvím co jde slyšet!!!/sestřička je sluníčko,má pochopení, když se někdo bojí
a že je rychlej - a to tam chcete sedět hodinu???,čekárna je vždy plná, tak asi čert nebude a pokud by tito pacienti byli nespokojeni ,tak si myslím,že v dnešní době mohou přejít k jinému lékaři. jsem spokojená a vřele doporučuji

Stejné zkušenosti jako většina ostatnchí. Na pravidelné prohlídky jsem chodi 12 let, vše narychlo, pět minut a hotovo. Za každou plombu min 400,- bez účtu navíc za míchaný amalgán, rengen za celou dobu pouze 1x před korunkou. Nyní jsem vyměnil zubaře po rengenu a 8 skrytých kazů a 2 špatně zaplněné kanálky. Bude to stát tisíce, ale ještě je co zachránit. Odejděte než vám zničí zuby.