Praktický a závodní lékař
Jana Kašpara 1/1069, Praha

Umístění: Praktický a závodní lékař Jiný

MUDr. Matoušek je výborný a empatický lékař a vřele jej všem doporučuji. Neléčí totiž jen symptomy, ale jde po podstatě nemoci a je velmi důsledný. Nepředepisuje antibiotika jen tak bez testů, kontroluje u všech léků kontraindikace, atp... Zachránil mi život, když se spousta tzv. odborníků shodla na epilepsii, ale on mi zařídil vyšetření ve Vojenské nemocnici, kde mi "objevili" cystu v mozku velikosti grapefruitu, ten samý den mě operovali a najednou bylo po epileptických záchvatech. Na MUDr. Matouška nedám dopustit!

Pan doktor je sice trochu nemluvný, ale nikdy neodmítne, když sám neví vždy pošle na další vyšetření. Mě pomohl se zánětem močového měchýře, kdy nikdy nepsal antb naslepo, ale vždy až podle kultivace a citlivosti na bakterie.

Znám pana doktora dlouho, díky změnám ve svém životě a osobní spokojenosti, která se mi promítla do zdraví ho nepotřebuji často, ale jedno vím jistě, lepší než toho hodně namluvit je dokázat se vcítit do pacienta. Z mé zkušenosti pozná víc, než si často pacienti myslí, je skromný a velmi lidský. Před lety mi asi zachránil život poté, co můj obvodní lékař mi na zápal plic předepisoval 1.,2.,3. antibiotika po sobě a nic nezabíralo. Já ležela již asi deset dní doma ve vysokých, pak už i 40tkových teplotách a už apaticky odmítala cokoliv jíst. Mí rodiče ke mě tehdy zavolali pana doktora Matouška, který mě vyšetřil a okamžitě poslal do nemocnice, kde mi potvrdili těžký oboustranný zápal plic.Jeden z tamních lékařů prohlásil: Je to s podivem, tak mladá a s tak slabou vůli žít...(Dnes vím, že to byla pravda, měla jsem tehdy dlouholetou neřešenou krizi v manželství a dvě malé děti.Dávno už rozumím i tomu, že duševní rovnováha a harmonické vztahy mají velký vliv na fyzické zdraví)
Pan doktor si najde čas Vás nejen poslechout, ale také Vám naslouchá. V neposlední řadě si myslím, že je lepší přispět k pacientovu vyléčení, než udržovat chronické pacienty pro zajištění plné čekárny....

Pan Matousek je sice málomluvný, ale nikdy se nevyhyba zadne prohlidce a kdyz si neni jisty, radsi odesle na prohlidku do nemocnice. Sice se mi pri jedné nemoci netrefil do diagnozy, bylo to ale zachraneno tim, ze me zaroven odeslal na posouzeni do jine nemocnice, takze se nic nestalo. Dovedu si prestavit, ze by nekomu mohlo toto vadit, ale zdravi nadevse a tak mi nevadi projet se po Praze. Nikdo není neomylny (nemoc ktera se v CR nevyskytuje tak casto) a potom - lepsi mit lekare nejakeho, nez zadneho.

Pan doktor toho moc nenamluví,ale jsem s ním velmi spokojena.. Na rozdíl od jiných,stále ještě přímá(l)nové pacienty. Doporučuji

Tohoto lékaře mi doporučil kolega v práci, jelikož v Kladně mě cca 14 ordinací odmítlo...z nejrůznějších důvodů...a pan Matoušek mě vzal a navíc je skvělý.
Mohu doporučit :-)