Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Sestřička je moc milá a vždy se mi snažila maximálně vyjít vstříc. Pan doktor Dokoupil mi nejednou pomohl: po složité operaci zápěstí s osteosyntézou, distorzi kolene i opakovaných bolestivých problémech s bederní páteří. Děkuji!

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Zraněné koleno po padu na bezkach

Po úrazu na běžkách a ošetření hned v den úrazu ve Vrchlabí jsem se po pěti dnech od úrazu dostala k panu doktoru Dokoupilovi.Byl milý,na otázky odpovídal,jen postup byl dost zarážející.Pote,co mi z kolene vytáhl vypotek s krvi,koleno bylo dost natekle,velký problém ho jen trochu ohnout,mi doporučil,ať se doma snazim zvětšit jeho hybnost,ortezu ať doma nenosím,jen kdyz půjdu ven. Přestože se vsude na netu dočtete,ze po úrazu má být koleno v klidu,v orteze aspoň tři týdny.Koleno se opět zaplnilo tekutinou,takze po několika dnech opět návštěva u lékaře,znovu vytahování vody z kolene a informace,ať tedy mam nohu v klidu.Dalsi návštěva bez otoku,ovšem také bez vyšetření,co tedy s kolenem presne je.po dvou týdnech od úrazu bez diagnózy,bez vyšetření měkkých tkáni na rezonanci či jiné zobrazovací metodě a objednání za další dva týdny.Pan doktor je sice milý,ale o jeho odborných schopnostech a postupech velmi pochybuji.Po konzultaci s různými lidmi s podobným úrazem raději zkousim jiného lékaře.

Snad nejhorší lékař, u kterého jsem kdy byla. Neposlouchá vůbec co říkám, dopředu všechno ví. Viděl mě poprvé a aniž by vůbec co věděl nabídl hned injekci do kolena. Když jsem odmítla, řekl ať se ukážu za 2 týdni, že se to třeba zlepší samo. Jako vážně??