Jiří Dokoupil, ortoped Praha

MUDr. Jiří Dokoupil

Ortoped Více

2 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha
Poliklinika pod Marjánkou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

0.5

Obecné skóre
2 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Zraněné koleno po padu na bezkach

Po úrazu na běžkách a ošetření hned v den úrazu ve Vrchlabí jsem se po pěti dnech od úrazu dostala k panu doktoru Dokoupilovi.Byl milý,na otázky odpovídal,jen postup byl dost zarážející.Pote,co mi z kolene vytáhl vypotek s krvi,koleno bylo dost natekle,velký problém ho jen trochu ohnout,mi doporučil,ať se doma snazim zvětšit jeho hybnost,ortezu ať doma nenosím,jen kdyz půjdu ven. Přestože se vsude na netu dočtete,ze po úrazu má být koleno v klidu,v orteze aspoň tři týdny.Koleno se opět zaplnilo tekutinou,takze po několika dnech opět návštěva u lékaře,znovu vytahování vody z kolene a informace,ať tedy mam nohu v klidu.Dalsi návštěva bez otoku,ovšem také bez vyšetření,co tedy s kolenem presne je.po dvou týdnech od úrazu bez diagnózy,bez vyšetření měkkých tkáni na rezonanci či jiné zobrazovací metodě a objednání za další dva týdny.Pan doktor je sice milý,ale o jeho odborných schopnostech a postupech velmi pochybuji.Po konzultaci s různými lidmi s podobným úrazem raději zkousim jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Snad nejhorší lékař, u kterého jsem kdy byla. Neposlouchá vůbec co říkám, dopředu všechno ví. Viděl mě poprvé a aniž by vůbec co věděl nabídl hned injekci do kolena. Když jsem odmítla, řekl ať se ukážu za 2 týdni, že se to třeba zlepší samo. Jako vážně??

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti