Umístění: Olšanská poliklinika

Prof.Chomiak je jedinečný. Se synem k němu chodím od 3let do soukrome ordinace. Syn mel jednu nohu vtocenou dovnitr.Spravil mu nohu tak,že chodí normalne. Jsem mu vděčná a nedám na něj dopustit. I když navstevy v soukrome ordinaci jsou velmi rychle,vše důležité si povíme. Jeho chování je zcela v pořádku.

Olšanská 2666/7, Praha
Olšanská poliklinika (mapa)

Budínova 67/2, Praha
Nemocnice Na Bulovce (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Umístění: Olšanská poliklinika Vrozena ortopedicka vada dcery

Pan doktor pomohl dceri,ackoliv na jinych pracovistich nepomohli.Je mily,vstricny,nenuti do lecby,vse vysvetli a rozhodnuti necha na rodici.Ma kratke objednaci lhuty

Musím říct, že tak arogantní jednání jako má pan doktor a jeho sestra, která mě 2krát upozornila, že to není pan doktor, ale PAN DOCENT, se vidí málokdy. To, že jsme s dcerou čekaly na Bulovce téměř dvě hodiny bych ještě skousla.. Přece jen se jedná o velkou nemocnici, ne o soukromou praxi. Otřesné je ovšem hlavně chování pana docenta i sestry. Evidentně se domnívají, že díky jeho titulu mají právo jednat s pacienty jak s kusem hadru. Po absolvování všech peripetií jsme dostali doporučení na náplasti, které smějí používat až lidé ve věku 16+ a pro desetileté dítě jsou vyloženě nevhodné, což mi vzápětí vysvětlili v přilehlé lékárně a odkaz na soukromou praxi, kde jedna návštěva stojí 700 Kč. Takže super akce, všem vřele doporučuji.

dekuji za to ze pan docent je!je to ma nejvetsi sance ze bude muj syn v poradku!nerikam ze jako clovek je super spis opak je pravdou ale neni tu kuli simpatiim ale kuli nasim nemocem!nastval me jednou da se rict ze to hodne prehnal ale jineho operatera pro sveho syna nechci!dekuji za to ze je s nim mame obrovskou sanci

Já jsem panu doktorovi vděčná za syna, operoval mu cystu, kterou procházely nervy, hrozilo, že mu noha nebude růst, synovi bylo tehdy 10 let. Díky panu doktoru, jenž syna operoval, má nohu zdravou, "normální". Zlaté ruce a přístup k nám výborný. Po celou léčbu i následné kontroly byl vlídný, vždy vše vysvětlil, takže v něm asi problém není.

Nejen k pacientům, ale i k personálu nemocnice Na Bulovce se doktor Chomiak chová jak příšerně! Je to člověk, kterému je slušné chování k lidem obecně asi cizí! Byť jsem byla měsíc upoutána na lůžko po těžké operaci pánve a kyčle s nemožností stát, sedět, ležet na boku či být v polosedu, odmítl mi poskytnout sanitku na převoz domů. Nebýt kamaráda saniťáka, pravděpodobně bych na Bulovce ležela kdo ví do kdy. Během kontroly, kdy mi měl odstranit zapomenutý steh, mi místo se zarostlým stehem bez jakékoli lokální anestezie rozstřihl nůžkami a steh vytáhl. Málem jsem omdlela bolestí a to si troufám říct, že něco vydržím.
Takže za sebe jednoznačně nedoporučuji!

O

I já přidávám svůj názor na pana doktora... jakožto zdravotník mám možná přísnější hodnocení lékařů, jelikož vím, jak to chodí, ale z tohoto lékaře jsem byla naprosto zklamaná ... první návštěva v nemocnici - na nás neměl čas, jelikož byla plná čekárna, člověk měl otázky, ale nedostalo se na ně, tudíž nám sliboval lepší péči a více času v soukromé ordinaci, za mírný poplatek 700kč, no dobrá, co by člověk neudělal pro dítě, když bude lepší péče ... no omyl ... situace naprosto stejná, možná i horší, navíc na ten čas tam byl objednán i jiný pacient, na lékaři bylo vidět, že je nervózní, protože nestíhá, popoháněl to, odpovídal mi neurčitě, což bych od odborníka čekala přesnější informace ... na otázky jsem stejně nedostala odpověď, navíc pan doktor ani nevěděl koho tam má a s jakým problémem.... za ty peníze si to mohl zjistit předem, navíc chtěl po mě zprávu, kterou mi prý dával v té nemocnici ... jenže nedával ... takže suma sumárum, tam má pan doktor slušný podnik, jelikož asi za 5 min vyinkasoval 700kč a vlastně za nic .... jako člověk je arogantní, neosobní, neudrží oční kontakt ... to by nebylo důležité, kdyby měl jinak člověk pocit, že je u odborníka.... za mě propadl a už si hledám jiného lékaře ...

Bez přehánění, pan docent doktor Chomiak nám dal velký kus příjemného života bez pronikavě bolestných obtíží působených rychlým deformativním nárůstem haluxů (palcových kloubů na nohou).
Operoval mě ( a nepamatuje si) v červenci 1988 jako začínající lékař na Bulovce. Díky úspěchu na mých nohou jsem přesvědčila později svého manžela, a tak jej, již jako docent, pan doktor Chomiak operoval o desítky let později také v lednu 2011. Zvláště na mém manželovi pan docent dokázal zdánlivě nemožné, a to spravit dvojitou operací a náhradou kosti liknavě provedenou práci (v zahraničí) na jedné noze, starou desítky let, a samozřejmě provést operaci druhé, do té doby neoperované, rovněž hodně zdeformované nohy. Porovnejte si styl nezodpovědného dřevorubce se stylem mistra houslaře, takový je rozdíl v provedené práci.
Nesmírně si vážíme toho, že jsme měli možnost být operováni takovým odborníkem. Naše poděkování jde samozřejmě celému týmu odborníků a personálu kolem těchto akcí, ale hlavní zásluha nesporně patří zručnému odborníku docentu Chomiakovi. Pokud vůbec setkání s neurvalostí, byla pouze zběžně, a to nikoliv od pana docenta, ale od paní na rentgenu, a dala se lehce odignorovat. Na pobyt v nemocnici vzpomínáme pouze s úsměvem na tváři. Nesmírnou radost z pozdějšího pohybu nám rozhodně nezkazila, a jen vesele lyžujeme a jinak se rehabilitujeme sportovní aktivitou.

S doktorem Chomiakem jsem se poprvé setkal v nemocnici na Bulovce, kde operoval mé koleno. Operace proběhla bez komplikací, ale poté vše začalo. Po operaci jsem docházel na pravidelné kontroly a injekce do kolen (které mi všichni doporučili, vyjma pana doktora Chomiaka). Ordinační hodiny mi tenkrát zasahovaly do maturitních předmětů a z tohoto důvodu jsem prosil o možnost aplikování injekce přednostně (šlo o 2min zásah). Ačkoliv jsem v čekárně byl vždy s velkým předstihem před začátkem ordinačních hodin, nebylo mi nikdy vyhoveno. Namísto toho mi bylo doporučeno navštívit v jiných ordinačních hodinách jeho soukromou kliniku v Olšancké ulici, kde za "mírný poplatek aplikuje injekci". Z mírného poplatku se stala 500,-...
Co ale panu Chomiakovi nikdy nezapomenu je to, že ačkoliv jsem o to sám žádal, tak i přesto mi nebyli po mé operaci kolene předepsány žádná rehabilitační cvičení. Nyní mám s kolenem opět problémy (především vazového a svalového typu), který všichni komentují "nechápu, že jsi po operaci nedostal předepsanou rehabilitaci, která se předepisuje i u mnohem menších zákroků. Zabránilo by to tvým problémům".

Takže pane Chomiaku, nikdy Vás nikomu nedoporučím, protože Váš přístup k pacientovi je zcela neprofesionální a nekazí nám pacientům jen náladu, ale především i zdraví.

Mému synovi jsou 4roky, díky docentovi a jeho 5operacím jsem štastná, že můj syn chodí a běhá jako ostatní děti a nikdo nevidí, že se narodil s nohama jako hokejky.... Všem doporučuji ;) Ano, chování lékaře není vždy milé, ale co dokáží jeho ruce je zázrak ;)

Umístění: Olšanská poliklinika Vrozena ortopedicka vada dcery

Takže za sebe jednoznačně nedoporučuji!

O