Aha, tak v tomto případě, píšete komentář ke špatnému jménu, neboť Mudr. JIŘÍ Čechák je již desítky let v praxi a skutečně k němu chodíme 27 let. Syna stomatologa má, ale ten se jmenuje jinak.

vždy naprostá profesionalita, dobře odvedená práce....tohoto lékaře navštěvujeme s celou rodinou již 27 let a nikdy jsme se nikdo z nás nesetkali s arogancí a dalšími negativními zkušenostmi, které popisují někteří z ostatních. Naopak vždy své pacienty nabádá, aby své ratolesti vodili na preventivní prohlídky od útlého dětství, právě proto, aby si na zubaře zvyklo, proto si nedokážu představit, jak pan doktor Čechák řve na pacientku s 2letým dítětem a nechá dítě čekat v čekárně. Nikdo z mé početné rodiny ani přátel, kterým jsme doktora Čecháka museli s naprosto čistým svědomím doporučit, ho znají jako příjemného, šikovného odborníka na svém místě.

Nechapu jak se vubec někteří z vas opovažují hodnotit práci odborníkaa to ještě stylem redaktora deníku Blesk a podobných plátků. Povětšinou když většina z Vás nebyl v ordinaci X let a pak když je něco chytne , může za to klasicky doktor. Myslíte si že jako pacienti (chroničtí nechodiči) můžete posoudit to jestli je lékař schopný nebo ne? NEMŮŽETE! K panu doktorovi chodím už 2 roky a nic z toho co tu píšete není pravda. Pan doktor je milý, vtipný, hodný, svou práci dělá svědomitě a VELMI DOBŘE! Kam se na něj hrabou jiní odborníci. Co to tu jeste píšete - vybira jen prachy - no jo ošetření neco stoji a pokud se vam to nelibi muzete jit k jinemu odbornikovi, pan doktor předem říká co kolik stojí a nevadí mu když někod řekne, že je to moc drahé , že se raději podíváte jinam.

Jeste jste tam psali neco o komunikaci. Pan doktor říká co je nutné a důležité, pochopitelne pro informace je tam i sestra. Pokud si potrebujete popovidat meli byste navstivit jineho odbornika, doporucuju obor psychologie či psychiatrie.

Pokud myslíte mé hodnocení, pane anonyme, tak rozhodně nehodnotím snahu pana doktora o úsměvy pacientů, ale jeho chování, tedy moji zkušenost. Tato se datuje již do doby dávno minulé, bylo mi 24, zub mi zničila školní lékařka na gymnáziu, moje obvodní tehdy odmítla trhat a poslala mě na žurnál, kde jsem padla do rukou tohoto lékaře. Takže si laskavě nechte své impertinence a starejte se o svůj chrup, ať vám vydrží alespoň tak dlouho jako mě. Je mi totiž 45 a popisovaný zub je jediný, který mi dosud chybí. A znovu opakuji, hodnotíme zde svou zkušenost s lékaři, moje dobrá není.

Zkušenosti už z dávné doby, ale jen ty nejhorší. Jednou jsem se k němu dostala na pohotovost, trhal mi zub. Naprostá hrůza, chtěla jsem alespoň odvést domů dítě (2roky) řval na mě,. že pak už tu pro mě nebude, že si mohu trhat sama apod. Musela jsem nechat dítě na chodbě. Protože měl nějaký (sexuální) problém se setrou, celou dobu se hádali, ona tloukla nástroji, nic mu nepodala, on zuřil. Ve výsledku jsem to odnesla já - trhal zaživa, okamžitě po injekci, dřív než anesteze zabrala a opět mě arogantně vytýkal, že skučím, přece když se trhá, zub je špatný a musí to bolet. No, přežila jsem, už jsem byla doma, když umrtvení pořádně zabralo. Odnesla jsem si ten nejhorší dojem a na dlouhou dobu hrůzu ze zubařů, naštěstí jsem od té doby nic zásadního nepotřebovala, chodím jen na prevence, samozřejmě jinam. Tohle už je opravdu hodně dávno, třeba je dnes pan doktor jiný, i když nevím, nevím...

Pan doktor se hodne zameruje na prevenci.Vaznejsi zakroky jsem u nej nepodstoupila. Zatim spokojenost.

X

lékař na svém místě

Venuje hodne casu prevenci a osvete. Mam s nim velice dobre zkusenosti.

Odborník ve svém oboru.