Stomatologická ordinace
Nuselská 57/1421, Praha

C
Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím skoro 20 let. Je velmi milý, citlivý a má profesionální přístup k pacientovi. Snaží se kdykoliv pomoci a vždy to končí kladným výsledkem - spokojeností pacienta. Sestřička, která je jeho nedílnou součástí, je rovněž velmi milá a vstřícná. Jsem moc ráda, že jsem jeho pacient, jako ostatně celá moje rodina. Děkuji.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Pan doktor je opravdu špička ve svém oboru, vždy se snaží najít správné řešení, nic neošidí, je velmi pečlivý a je vidět že vše co dělá, tak si na tom nechává záležet. Palec nahoru, jen tak dál

Nemohu jinak než se přidat k pozitivním reakcím ostatních pacientů. Pan doktor je příjemný, trpělivý a chválí, co může. Kvalitní a pečlivá péče. Nikdy jsem nečekala ani 5 minut. Prošla jsem s ním vrtáním, výměnou výplní i nasazováním korunky.Opravdu výjimečný odborník.
Michala Görglová

Moc děkuji sestřičce za ochotu a pomoc v nesnázích.U MUDr Guthové jsem pochodila a paní laborantka j velice milá.Díky a přeji příjemné prožití svátků a do příštího roku hodně zdraví,síly a spokojené pacienty

Děkuji panu doktorovi za kvalitní a profesní ošetření. Vždy jsem se bál, z dřívějších let k zubaři jít, nebudu zde popisovat tu hrůzu, protože jsme ne profesní ošetření každý zažili. Pan doktor Prior mne ukázal cestu perfektního ošetření bolavého zubu , souhra sestry s lékařem nemá chybu. Prostě vřele doporučuji. Pane doktore, moc Vám a zdr. sestře děkuji. Váš oddaný pacient Karel Vrána

Jsem moc ráda, že jsem dala na tento portál, našla jsem zde skvělého pana doktora Jindřicha Priora. Vždy mi vše perfektně vysvětlí, a už vím dopředu že mne nic bolet nebude, a i kdyby přece jen, tak se s ním domluvím o dalším postupu. Prostě skvělá atmosféra, perfektní souhra lékaře se sestřičkou. Moc Vám pane doktore děkuji.

Vždy jsem měl obavy navštívit zubaře, a tak jsem se jim dlouhou dobu vyhýbal. Když byla bolest zubů neúnosná, odhodlal jsem se vyhledat dle recenzí toho správného zubaře. JSEM PŘESVĚDČENÝ, ŽE JSEM SI VYBRAL DOBŘE! Pan doktor je velice empatický, pečlivý a vždy Vám zákrok, který se chystá provádět předem vysvětlí.

Dnešní první návštěva mě ujistila, že jsem našla zubaře mých snů! Citlivý, chápavý, příjemný, vše přesně vysvětlí a nabídne možná řešení při problému. Bez registračního poplatku a nadstandart ("bílá výplň zubu") je cenově přijatelný (na hl. město).

kdyby tu bylo 10 hvězdiček, dala bych je bez váhání.-) Profesionální a zároveň lidský přístup pana doktora se v dnešní době jen tak nevidí u zubařů. Je to opravdu ten nejlepší stomatolog,jakého jsem kdy poznala a doporučuji ho celé své rodině a všem známým a jsou také moc spokojeni. I paní sestřička je moc hodná a laskavá, to je taky důležité:-)

Pan Doktor se snazi ,vysvetluje postup,snazi se neumerne zatezovat penezenku a volit setrny postup,jak k zubum,tak i penezence.Co me u nej nejvice udivuje je rychlost jeho zakroku,byl jsem prijemne prekvapen.Diky rentgenu mi nasel kazy,ktere nebyly zvenku videt,byly uvnitr zubu,zoc moje byvala pani doktorka rentgen pouzila jen pokud mela podezreni.Co je jeste vice pozitivni,ze ja hledal stomatologa nekolik dni a vsu de odbyli,ze neberou,nebo berou az za nekolik mesicu,ale tady jsem uspel.