Stomatologická ordinace stomatochirurg
Bechyňova 3, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Stomatologická ordinace stomatochirurg Jiný

U pana doktora jsem byla dvakrát, vždycky na trhani spodní osmičky. Poprvé jsem se bála, jsem zvykla jen na svou lékařku. Nejdříve me překvapilo zařízení ordinace, kde to vypada tak trochu jako v galerii. Po aplikaci injekce jsem si prohlížela obrazy na zdi a do toho se usmívala vtipkum pana doktora. Trhani zubu zabralo par vteřin a bylo naprosto bezbolestne. Při druhé návštěvě to bylo snad ještě příjemnější. Na druhem křesle byla pani, která se řehtala na cele kolo, takže i me nakazila. Pan doktor potom znovu rozesmal i me a pak mi jakoby mimochodem vyrhnul tu osmičku. Věnuje se ale nejen zubu, se kterým me doporučila moje lékařka, ale prohlédne všechny a připadne doporučí léčbu. Nejlepší zubař na světě Ještě mi zbývají dvě osmičky nahoře a vím, ze tam půjdu ráda a budu se těšit na něho i na skvělou milou sestřičku!

Umístění: Stomatologická ordinace stomatochirurg Jiný

Doktor je opravdu profik, bala jsem se trhani jak cert krize ale tady, tady se bat nemusite, naprosta spokojenost :)

Umístění: Stomatologická ordinace stomatochirurg Jiný

Pan doktor je zlatej člověk,osobně mám léta panickou hrůzu ze zubařů, teď vidím že zbytečně. Krásnej přístup, bezbolestné a rychlé. Jen doporučuji.

Umístění: Stomatologická ordinace stomatochirurg Jiný

Absolutní spokojenost. Šla jsem tam s osmičkou, která špatně rostla do tkáně, ve které se dělaly záněty a dost to už bolelo. Pan doktor mi navrhl extrakci všech osmiček s černým humorem - prý aby mi jednou nepřekážely při protéze :)) Vytáhl obě levé osmičky a na pravou část mě sestřička objednala. Samotný zákrok byl absolutně bezbolestivý, ani jsme nevěděla, že mám zuby venku. Takže stoprocentně doporučuji :)

Umístění: Stomatologická ordinace stomatochirurg Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora na trhání vrchních osmiček. Jeho práce a přístup byl naprosto profesionální a excelentní, zajistil i čerstvý RTG. Velmi šikovný, zručný zubař a chirurg s dlouhou praxí. I sestřička velmi hodná. Snad se bude rychle hojit, rány vypadají velmi dobře. Doporučuji.

Umístění: Stomatologická ordinace stomatochirurg Jiný

Z trhání osmiček jsem měl docela hrůzu, hlavně kvůli hororovým historkám z vlastní zkušenosti, kterými mě večer před zákrokem povzbuzovali moji kamarádi. S panem doktorem to bylo ale úplně na pohodu, skoro jsem si ani nevšiml, že jsou venku. Pan Tvrdík má docela svérázný, černý humor ("A nebo to chcete bez injekce?"), který je mi ale sympatický a přispěl k uvolnění stresu. Za dva měsíce mě čekají zbylé dvě a já doufám, že půjdou ven stejně snadno a i kdyby ne, s panem doktorem to určitě dobře dopadne.

Umístění: Stomatologická ordinace stomatochirurg Jiný

Vytržení zubu za 3 vteřiny s bonusem přednášky o čištění zubů. Výborný zubař. Sestřicka taky moc milá.

Umístění: Stomatologická ordinace stomatochirurg Jiný

Absolutní zručnost, skvělá rychlá práce. prakticky bez bolesti a navíc s troškou drsnějšího humoru. Super kombinace.

Umístění: Stomatologická ordinace stomatochirurg Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora na trhání zubu - naprostá spokojenost. Proběhlo to rychle a skoro bezbolestně, strach ze zákroku byl úplně zbytečný. Troufám si říct, že v celé Praze vám asi nikdo nevytrhne zub rychleji a lépe než pan doktor Tvrdík.

Umístění: Stomatologická ordinace stomatochirurg extrakce zubu

Na protézu jsem potřeboval vyndat 8 zubů. Moje jinak výborná zubařka mne na to poslala k Dr.Tvrdíkovi, že ona by lépe trhání nezvládla. Měla pravdu. Osm zubů šlo ven do pěti minut, jako, po másle, bolest minimální.