Ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Ortopedie
Jabloňová 8/2992, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

K panu doktorovi jsem šla s bolestí lýtka, která se začala ozývat po chůzi (i velmi krátkodobé) na botách s vyšším podpatkem. Neměla jsem dobrý pocit že jdu k doktorovi s bolavýma nohama z podpatků, ale toto byla jiná bolest než z unavenáých nohou, a jen v pravém lýtku. Pak doktor se na mě od začátku usmíval a z jeho úsměvu jsem četla "Tak nenos podpatky, když tě z nich bolí nohy, ty hloupá...". Položil si mě na bok na stůl, otočil mi ramenem na druhou stranu až v zádech zalupalo a povídá mi: "Tak vstaňte, že už se cítíte líp? Ted už to bolet nebude, klidně si ty podpatky znovu zkuste a kdyby bolelo, ukažte se za týden..." No neukázala jsem se. Přístup jeho kolegyně, podiatričky MUDr. Kateřiny Švejdové? Postavila si mě střídavě na jednu a na druhou nohu a hned viděla nezpevněné a zároveň přetěžované svaly na pravém lýtku, příčinu bolestí. Krom toho že něco vypozorovala, mi tuto diagnozu na rozdíl od pana doktora Semráda také sdělila. Pořídila obraz plosek plantoskopem, věnovala se promasírování nohou i celé páteře, ukázala cviky na protažení lýtka, nohu zatejpovala, seznámila mě s termoplastickými vložkami...prostě tomu říkám péče!

dobrý přístup

Kdykoliv sem ho potřeboval vždy mi perfektně pomohl. férový přístup a rovné jednání.

Varuji před tímto doktorem!! Lidi bere do ordinace po čtyřech a za pár minut jsou všichni hotovi!! Nejhorší!

Bezkonkurenční na uvolnění krčních obratlů. Dobrý diagnostik