MUDr. Jana Probstová
Po Zvonařkou 2239/6, Praha

Umístění: MUDr. Jana Probstová Jiný

O paní doktorce jsem se dozvěděl od známých, kteří k ní chodí a jsou moc spokojení. Chodím k ní i s mými dětmi již cca 3 roky a zatím naprostá spokojenost.

Umístění: MUDr. Jana Probstová Jiný

Z dětství i následné péče zubařů jsem měla trauma a bála se chodit. Paní zubařku jsem našla přes známou a jsem maximálně spokojená - pečlivost ošetření, naprostá profesionalita, ještě nikdy se mi nestalo že bych při ošetření skoro usnula což u této zubařky jde. Přestože vrtá, nebo upravuje dáseň ( samozřejmě pod injekcí ) tak mám pocit že mohu odpočívat a její práce je kvalitní a konečně se mohu usmát bez strachu z vad které mi paní zubařka opravila. Poradila vše vysvětlila - naprosto ji věřím a svěřila jsem ji do péče i své děti a rodinné příslušníky kteří si ji také moc pochvalují. Já moc děkuji za takoveho lekaře

Umístění: MUDr. Jana Probstová Jiný

Měla jsem "svoji" zubařku 26 let. Bohužel odešla do důchodu a k její nástupkyni jsem se už nedostala. Kdosi mi doporučil dr. Probstovou, začala jsem k ní chodit a pohoda (i když podstatně dražší, než na co jsem dosud byla zvyklá). Pak přišel červen 2019 a mně odpadl kus zubu, na kterém jsem měla od minulé zubařky přidělaný nástavec, který držel náhradu (nástavec i se zubem odpadly díky čištění elektrickým kartáčkem!). Zašla jsem tedy k dr. Probstové, ta zub prohlédla a aniž by mi se zubem cokoli dělala, objednala mě na konec srpna. Tedy dva měsíce mě nechala chodit s živým ulomeným zubem! V polovině srpna mě začal zub bolet, otekla mi tvář a přidala se vysoká teplota. Volala jsem do ordinace, kde mě sestra odmítla s tím, že paní doktorka má od dalšího dne dovolenou a do večera má plno. Doktorku mi k telefonu nedala i přesto, že jsem jí své problémy vylíčila dostatečně barvitě.
Protože už jsem nemohla ani mluvit, kolegyně obvolaly všechny možné ordinace v okolí, ale nikdo mě nevzal (dovolené, zástupy apod.). Kolem 14.hodiny jsem tedy volala znovu dr. Probstovou, ale telefon už nikdo nezvedl, a to ani po opakovaném volání do cca 17 hodin. Dcera mě tedy odvezla na kladenskou pohotovost, kde mi diagnostikovali akutní a rozsáhlý zánět okostice. A že prý jsem přijela minutu po dvanácté... Přemýšlela jsem i o stížnosti na Stomatologickou komoru, ale pak jsem si řekla, že karma si ji najde sama...

Mám zkušenost s více zubními lékaři i "lékaři" a MUDr. Probstová je jednoznačné nejlepší stomatolog, kterého znám. Vždy vysvětlí možné varianty ošetření včetně finanční kalkulace. Velmi pozitivně mě zaujalo, kolik péče a času věnuje výplním zubů a modelace jejich vrchní části "aby se dobře kousalo". Vždy od ní odcházím s pocitem, že udělala svoji práci precizně. Další silnou stránkou je příjemné vystupování a to samé platí i pro sestřičku.

Dnes jsem byla poprvé a jsem nadšena! Ještě nikdy jsem neměla stomatologa, který by mi všechno vysvětlil předem, byl tak příjemný, že jsem se vůbec nebála, a to jsem mívala ze zubařů panickou úzkost.. Stejně jako paní doktorka je příjemná i sestřička. Jsem ráda, že jsem našla takovouhle ordinaci!

Paní doktorka je naprosto úúúúúžasná!!! Lepšího zubaře jsem ještě nikdy nenavšítívila, má i bezvadnou sestřičku. Paní doktorka je velice ochotná, vždy vše důkladně vysvětlí s pacientem zkonzultuje, prostě pravý odborník a specialista! Co chodím k paní doktorce tak se již nebojím zubaře, mám v ní plnou důvěru.