Jana Davidová, zubař Praha

MUDr. Jana Davidová

Zubař

29 názorů

Uložit


Adresa

Za Zelenou liškou 1A/953, Praha
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
29 názorů

L
Ověřeny pacient

Pečlivá a usměvavá paní doktorka i sestřička. Chodíme přes 10 let a děti se díky této péči zubaře vůbec nebojí.


D
Ověřeny pacient

Pani doktorku jsem navstevoval od sveho raneho detstvi a byl jsem vzdy velmi spokojen. O to vetsi zklamani jsem zazil, kdyz jsem po telefonickem objednani cekal v cekarne (nutno dodat, ze jsem na termin kontroly cekal dva mesice). Po cca 40ti minutach stravenych v cekarne vysla sestra a okamzite me informovala, ze nejsem objednan a jiz ani nemohu, protoze jsem se v ordinaci 3 roky neukazal. Toto jednani nepovazuji za profesionalni pristup ke klientum. Jsem si plne vedom ze preventivni zubni kontrola ma byt 2x rocne, ale kdyz resite jine zdravotni problemy a se zuby nemate problem, tak se k zubari dobrovolne 2x nezenete. Nerozumim tomu proc jsou klienti, kteri 2roky lekarku nenavstivi, automaticky vyrazovani z evidence ? - Je to kvuli tomu, ze za tyto klinety pravidelne nechodi platby od pojistoven ?


Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila už od základky ze začátku se zdála že umí a je dobrá ale postupem času jsem zjistila že to zas taková výhra není. Vytrhnutí zubu byl u ní problém, plomby vždy za velký doplatek a stejně žádná sláva, ted se mi zubařka jiná podivila proč mám amalgán ve špičáku když by tam měla být bílá plomba. Hlavně že i ten jsem zaplatila možná za cenu bílé. Naposled mi rok léčila zub který šel u jiné zubařky stejně nakonec ven. za mě nespokojenost. Ve prospěch paní doktorky max mohu říct že existují ještě horší než je ona.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Špatná zkusenost, chodila jsem k paní zubařce od detstvi, už v detství jsem mela pod plombami od ní kaz. Tím se kaz rozšíril a to zbytečně. Dnes mám 2 mrtvé zuby a inlaye, jelikož mi zuby spravila tak, že pod plombami se mi to vzdy zkazilo. Dnes chodím k soukromemu zubaři, je sice dražší, ale moje zuby začínají vypadat jako zuby.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

již mnoho let do ordinace chodíme celá rodina a rádi počkáme na dlouhý objednací termín i delší dobu v čekárně, protože paní doktorka i sestřička jsou nenahraditelné :-)


Z

Nejlepší zubařka kterou jsem kdy měla. Nedám na ni dopustit. Jsem ráda že ji mám a že se teké stará o zoubky mého syna :)))


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka poskytuje perfektní stomatologické ošetření celé naší rodině. Její citlivé a vstřícné jednání s pacienty je vlastní i vždy usměvavé sestřičce. V mých očích obě milé dámy, svým vřelým přístupem povýšily "zubařinu" na laskavou péči o tělo i ducha.


B
Ověřeny pacient

Paní doktorku navštěvují moji dva synové a kdybych nevěděla, že má opravdu nadstav pacientů, tak se ní nejraději přihlásím sama i přesto, že nemám špatného svého zubaře. Takže jsem ráda alespoň za tu skvělou péči, kterou věnuje mým dětem.


B

K paní doktorce chodím se svým synem, je fantastická, milá, citlivá, nikdy jsem takového lékaře předtím nepoznala!


J
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodí celá naše široká rodina. Je moc šikovná, nesmírně citlivá a moc milá jak ke starším pacientům, tak k dětem se kterými to opravdu umí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti