Poliklinika
Karlovo nám, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Tento lekar nema co delat v ordinaci. Prisla jsem s bolestmi ramene, sice me poslal na rtg, ale diagnozu urcil od stolu a i pres to, ze jsem sedela celem k nemu a na sobe mela rolak, verdikt znel, zanet, to mate od krcni patere. Napsal prasky a 50 rehabilitaci. Uz me tam nikdy neuvidej.

Dobrý den, pokud vás něco bolí, nechodte k panu "doktorovi", já jsem konkrétně šla s tenis.loktem, nejprve,opět od počítače mastičku, podruhé počítač, arogantní, bez zájmu, léčení 0, tablety a kapky na bolest. Super, to jsem tam nemusela chodit a koupit si je v lékárně sama, ušetřila bych si čas.Po dvou měsících, kdy, už jsem bolestí nespala, jsem šla ke známému, což jsem zprvu nechtěla, ale hurá, je po bolesti za jeden obstřik. .Panu "doktorovi" přeji, aby měl jednou pořádné bolesti.

U pana doktora jsem byl zatím třikrát - řeším problém s ramenem vycházející od krční páteře. Podotýkám, je mi necelých 30, nejsem důchodce!

Celkem jsem u něj v ordinaci strávil za 3 návštěvy asi 40 minut... proč to píšu? Z těch 40 minut se mi dohromady věnoval max 10! Jinak neustále něco ťukal do počítače a rozčiloval se, jakou tam má "šunku". V těch zbylých 10 minutách (dohromady za 3 návštěvy!) se na mne podíval 1x, když jsem mu přes triko ukazoval konkrétní místo. Jinak ale za ně stihl hodně - poslat mě na rentgen, vyhodnotit rentgen, vypsat rehabilitace a při třetí návštěvě jiné rehabilitace - podpotýkám stále jen s mým ústním popisem a letmým kouknutím na starý rentgen.

Pokud poslední rehabilitace nezlepší stav dlouhodoběji, rozhodně se vydám za někým jiným! Ještě navíc, když vyhrožuje injekcemi, aniž by se o cokoli pokusil...