U-DENT zubní laboratoř
Na Husinci 55/II, Rokycany

Také mohu jedině doporučit. Navštěvuji pana doktrora už rok, intenzivně mi postupně dává dohoromady chrup. Pomohl mi i z krvácením dásní (původní zubařka mi na to poradila, ať přestanu používat bělící pasty - já je ale nepoužívám) a když otevřu pusu tak už se nemusím stydět. Korunka je perfektní, k nepoznání od mých zubů .... Ceny rozhodně odpovídají poskytovaným službám...

K panu doktorovi Urbánkovi jsem přestoupil z jiné soukromé zubní kliniky a mohu říci, že to bylo dobré rozhodnutí. V jeho péči jsem prošel všemi různými zákroky, od extrakce, přes reendodoncii až po zubní implantáty a vždy odvedl bezbolestnou a kvalitní práci. V případě nějakého problému mě ihned objednal na nejbližší možný termín a ochotně se mi věnoval. V jeho ordinaci jsem se vždy, také díky skvělé a sympatické sestřičce, cítil příjemně. Všem, kteří hledají kvalitní stomatologickou péči jen doporučuji. Viktor Bažant

Y

Pan doktor mi dělal implantát jedničky nahoře a přestože to nebylo snadné, odvedl profesionální a precizní práci.
Cena odpovídá kvalitě a z pana doktora byl vždy cítít zájem o co nejlepší výsledek. A ještě sympatická sestřička jako bonus - mohu jen doporučit:)

Dentalni centrum Urbanek bych shrnul asi takto ordinace hezka a moderni,pan MUDr. Urbanek velice kvalifikovany odbornik,ktery dela svou praci se stoprocentni presnosti a preciznosti a na vsem si dava opravdu zalezet i na detailech na ktere si potrpim,pani sestricka velice prijemna a sympaticka s krasnym usmevem na rtech a Ja maximalne spokojen s jejich odvedenou praci

Je to profesionál.
Ing. Čejka

Pan doktor Urbánek je zubař za kterým bych šla světa kraj :)a to myslím naprosto vážně a upřímně! Nejen že je velmi milý, hodný a báječný člověk, jehož přístup k pacientovi je opravdu nevídaný, ale především je nesmírně šikovný, pečlivý a starostlivý odborník, který se nebojí nových věcí. Používá tu nejmodernější techniku a materiály, s nimiž umí perfektně pracovat. Vždy dobře poradí a nebojím se mu svěřit veškerá rozhodnutí, jelikož on ví nejlépe a opravdu má vždy pravdu :)
I když jsem někdy měla maličko obavy - tedy měla jsem je vždy, protože mám v sobě silně zakořeněný strach ze zubařů a jejich výkonů - byly vždy naprosto a zcela zbytečné. Pokaždé jsem mile překvapena a prakticky si chodím do zubařského křesla odpočinout! :)))
Nejen že nikdy nic nebolí, ale všechny jinde nepříjemné úkony jsou vcelku příjemné. Díky jeho velké šikovnosti, díky velmi milé sestřičce, která mimochodem nikdy nedopustí abyste museli neustále polykat a případně se zalykat a díky používání moderních nástrojů a pomůcek.
Jsem naprosto spokojená a nejen já, ale celá rodina.
Je to člověk na svém místě a je vidět, že jeho práce ho opravdu baví, což je nesmírně důležité a dýchne to na vás ze všech stran. Pracuje rychle a precizně.
Pokud to v budoucnu má finanční situace jen trochu dovolí, už nikdy měnit nebudu a u pana doktora 100% vím, že u něj vynaložené prostředky se opravdu vyplatí.
Všem pana doktora Urbánka a jeho dentální centrum upřímně a ze srdce doporučuji.

Kamínková

Velice sikovny pan doktor, lidsky pristup, setrne osetreni. Vsem doporucujeme.
Boruvkovi

Nejlepší zubař,kterého jsem doposud potkala!!!!Nebojím se napsat,že jeho práce je nadstandartní.Pan doktor je milý,usměvavý,šetrný-opravdu mne nic nebolelo a to se bojím strašně moc.A co je nejdůležitější,že je moc šikovný,vážím si jeho práce(výsledek opravdu stojí za to).Jsem moc ráda,že mne pan doktor přijal do své péče.Sestřička je také milá.Doporučuji všem,s takovým úžasným jednáním jsem se ještě nesetkala.Děkuji panu doktorovi za skvělou péči a přeji mu jen to nejlepší v profesním i osobním životě.
Díky,spokojená klientka Pavla Loudová.

Jsem velmi spokojena, profesionalni, prijemny, ochotny. Byla jsem u dvou zubaru v zapadni Evrope a po navratu do CR pro jistotu zasla k Dr Urbankovi. Nebyt toho, ze odhalil "chybu" zapadnich doktoru, prisla bych o zub. Je mlady, pracuje modernimi metodami a stale se uci.

Vždy velice příjemné a bezbolestné ošetření šikovným sympatickým panem doktorem.