MUDr.

Zubař

Kontaktní informace

• M
    Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík

Hned po první návštěvě MUDr. Stuchlíka jsem odcházela s životním prozřením, že zubaře se opravdu není potřeba bát. I přes poměrně větší zákrok jsem se zde cítila jako v bavlnce, spolu se sestrou pracovali sehraně, precizně a efektivně, ale zároveň s maximálním ohledem na pacienta. Byla jsem až dojatá přístupem pana doktora, který má na rozdíl od mnoha českých lékařů tu výhodu, že ač je špičkový odborník, umí se chovat, je vlídný a komunikativní, vše, co je potřeba, sám od sebe důkladně vysvětlí. Takhle nějak by to mělo vypadat, děkuji. Monika B.

• Zkušenosti a dovednosti

• Poskytování komplexní zubní péče. Specialista v implantologii, 3-semestrální postgraduální studium implantologie v Německu, držitel mezinárodní implantologické certifikace. Estetické korekce úsměvu - keramické fazety, onlaye, inlaye. Špičkově vybavené, digitalizované pracoviště s 3D-rentgenem pro přesnou diagnostiku. Jazykové vybavení - angličtina, němčina, ruština. Přednášková činnost, překlad knihy Memorix Zahnmedizin - nakladatelství Grada. Člen DGI (Deutsche Gesellschaft für Implantologie) a APW (Akademie Praxis Wissenschaft). Hovoří anglicky, německy a rusky.

• zubní lékař - stomatolog

Konzultace 880 Kč
    Metalokeramické korunky 5 800 Kč
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M
      Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík

• Naše rodina má s panem doktorem Stuchlíkem jen ty nejlepší zkušenosti. MUDr. Stuchlík je profesionál, ochotný, příjemný , bezbolestné ošetření a lidský přístup k pacientovi.. Vždy podrobně vysvětli jaký zákrok bude provádět, a co to pro pacienta bude v příštích dnech znamenat, pokud se jedná o složitější zákrok . Telefonickými dotazy zjišťuje stav pacienta i v dalších dnech po zákroku.Vybavení kliniky je špičkové. Slečny na recepci jsou velmi milé. Sestřička paní Kateřina Urbánková je velmi příjemná její spolupráce s panem doktorem Stuchlíkem je prováděna v nadstardantní péči. Kliniku též navštěvují má vnoučata 4 a 6 let která se na návštěvu vždy velmi těší . Pana doktora mohu doporučit všem, kdo hledají skutečně kvalitního lékaře a chtěla bych mu touto cestou moc poděkovat za jeho vynikající péči. Na takovou kliniku je radost chodit. Děkujeme Kynzlová Hedvika st.

• D

Pan doktor Jan Stuchlik spolecne s celym svym tymem je naprosty profesional na celosvetove urovni. Ziji dlouhodobe v Australii a vzhledem k tomu,ze zubni pece je zde velmi draha, rozhodla jsem se pro zubni peci v CR. Pana doktora jsem nasla zde na strankach na zaklade velmi dobrych recenzi. A musim rict, ze naprosto opravnenych. Pan doktor je vse co je zde popsano i vice. Nezklamal. Primo predcil me ocekavani. Pan doktor mi predelaval da se rici celou pusu - nekolik starych vyplni, onlajny, predelaval kanalky, ktere byly v minulosti udelany spatne a byl tam zanet a nejtezsi zakrok byl pravdepodobne 8 prednich hornich zubu ktere byly nahrazeny celokeramickymi korunkami ( zuby jsem mela po nemoci oslabene a zbrousene). Big job! Verte nebo ne, na veskere zakroky jsem mela ani ne 3 tydny. Pan doktor byl neuveritelny - naprosto se snazil vyhovet mym casove narocnym terminum, s pani sestrickou zustavali prescas, vzdy se mnou vse zkonzultoval, vysvetlil, ukazal, vyfotil. Vybaveni kliniky je spickove a naprosto na top urovni. Veskere zakroky probihaly bezbolestne. Maximalne male stipnuti po injekci. Pan doktor je nejen spicka ve svem oboru, ale zaroven i neuveritelne prijemny clovek. Na kazde navsteve jsme se smali a atmosfera byla opravdu uvolnena. Po 8mi navstevach ve 3 tydnech mi bylo na konci az lito, ze uz neni co predelavat a ja musim zpet do Australie. Pan Abderaman, zubni technik ktereho pan doktor pouziva, je eso v oboru rovnez. Jeho vytvor je tak prirozeny a propracovani kazdeho zubu tak perfektni, ze lide vubec nepoznavaji, ze mam korunky. Secteno a podtrzeno, pan doktor Jan Stuchlik s celym svym tymem je naprosta jednicka a ja jsem strasne stastna, ze mam konecne zubare, ktery je nejen profesional a vzdelany, ale zaroven vam kazdou navstevu zprijemni tak, ze nebudete chtit odejit. Oba palce nahoru!!!!!!

• N

Je to velmi příjemný člověk a i vynikající zubař! Děti jsou moc rádi a spokojení. Doporučuji!!!!!!!!

• Pamatuju si ho jeste z Asklepionu. Byl velmi peclivy. Holt je mladej, tak je do te prace jeste tzv. zapalenej. Nekteri starsi zubari uz to flinkaj a jsou znudeni. Jak tady tak ctu, tak se u neho nic nezmenilo. Urcite se u neho v ordinaci v budoucnu stavim.

• Nebudu jmenovat kliniky, které jsem navštívila před první konzultací u pana doktora Stuchlíka (kde primárni informace byla cena a ne léčebný plán).-
      Pan doktor Stuchlík mi nejdříve vysvětlil navrhovaný postup pro celkovou rekonstrukci chrupu (zavedení implantátů, výměny starých nevyhovujících můstků, oprav "opraveného"), vytvořil léčebný plán a zachránil mi i několik zubů, které by padly za oběť "léčením" na jiných klinikách. Návštěva ordinace a ošetření u pana doktora Stuchlíka je kulturní zážitek. Pan doktor je špičkový specialista, profesionální, precizní, trpělivý, lidský, ùžasný, nejlepší zubní lékař jakého jsem poznala. Považuji za velké štěstí a velmi si vážím toho, že jsem pacientka pana doktora Stuchlíka. Děkuji pane doktore Stuchlíku za Vám i Vaší asistentce za vynikajìcì ošetřeni. Olga Srpová

• Z

Co dodat k předešlým hodnocením ? Je to vše naprostá pravda. Pan doktor je úúúúúžasný. Vynikající odborník a velice, velice příjemný člověk. Lidé v mém okolí pochybují o tom, že se na setkání s panem doktorem a jeho úžasnou asistentkou velmi těším, ale je to tak. A jak se svému pacientovi věnuje, to jsem nikdy a nikde ve zdravotnictví nezažila. Až se mnou skončí :), budu mít chrup lepší, než před 20 lety a za to mu moc děkuji. Zoja golová

• Pána dr. Stuchlíka mi doporučil môj ortodontist pán dr. Suchý a som mu za to nesmierne vdačná.
      Špičkový profesionál doporučil špičkového kolegu. Neuveriteľná ústretovosť, milý a citlivý prístup k klientovi, moderné inovatívne vybavenie, precízny profesionalizmus, skvelý manegment.
      Pán dr. mi vstavil dva implantáty v dokonalom prevedení. Môj chrup vyzerá veľmi pekne a prirodzene , čo je nesporný výsledok estetického vnímania pána doktora.
      Práca nebola uponáhľaná, postup bol premyslený krok za krokom a hoci som dochádzala zo Slovenska viac ako rok do Prahy, neľutujem ani čas ani prostriedky.
      Dakujem úprimne !
      Ing. Vladimíra Šamseddinová / Jordánsko /

• Naprosto super - skvělý přístup, není co řešit. Dlouho jsem se zákroku bál, vře proběhlo zcela hladce a nad očekávání.

• K

Pan doktor byl moc hodný a velmi mě uklidňoval jeho hlas. Vše bezbolestné a naprosto v pořádku. Děkuji