MUDr.

Jan Stuchlík

Zubař

46 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Informace o lékaři

Poskytování komplexní zubní péče. Specialista v implantologii, 3-semestrální postgraduální studium implantologie v Německu, držitel mezinárodní implantologické certifikace. Estetické korekce úsměvu - keramické fazety, onlaye, inlaye. Špičkově vybavené, digitalizované pracoviště s 3D-rentgenem pro přesnou diagnostiku. Jazykové vybavení - angličtina, němčina, ruština. Přednášková činnost, překlad knihy Memorix Zahnmedizin - nakladatelství Grada. Člen DGI (Deutsche Gesellschaft für Implantologie) a APW (Akademie Praxis Wissenschaft). Hovoří anglicky, německy a rusky.

Nemoci

• zbarvení zubů
  • onemocnění dásní
  • krvácení z dásní

• velmi dobrý

pana doktora Stuchlíka znám ještě z jeho předchozího působiště a neměnil bych. S jeho přístupem k pacientovi a k práci jsem maximálně spokojen. Výborný implantolog, který mi spravil chrup k úplné spokojenosti. Je s ním spokojena i moje rodina.

• velmi dobrý

Velmi profesionální, odpovědný a laskavý přístup MUDr. Stuchlíka mě umožnil překonat několika hodinový náročný výkon v zubařském křesle. Pomohla k tomu i špičkově vybavená klinika. Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji ostatním. Ing. Zdeněk Brousil

• velmi dobrý

Pokud je člověku někdy těžko, měl by jít tam, kde opravdu pomáhají. Vyzkoušela jsem to a pomáhá to. Pan doktor léčí nemocné zoubky i duši. Moc za vše dík a krásné svátky všem Eva Mejzrová

• velmi dobrý

Vynikající ve všech směrech, odborník na svém místě, velice sympatický , ,není co dodat.Křivancovi K.Vary

• velmi dobrý

Naše stomatologie by potřebovala více takových lékařů, jako je Mudr.Stuchlík. Jeho práce je profesionální, precizní a přístup k pacientům velice vstřícný. Vybavení kliniky je špičkové. Mohu jen doporučit. Monika Hýblová

• velmi dobrý

Pan doktor Stuchlík je nejlepší zubař, kterého jsem mohl za svůj život potkat. Každému ho doporučuji.

• velmi dobrý

Pana doktora navštěvuji třetím rokem a dávám vejvyšší počet bodů za jeho lidský i profesionální přístup. Mgr.Ivana Šabková

• velmi dobrý

Konecne! Zubar, profik s perfektbim PR a fantastickou psychologii, Jsme z Britanie, 4 osoby a jiz nekolikrate jsme byli v Praze, pouze za ucelem osetreni na clinice Mudr. Jana Sruchlika. Jsme velice spokojeni a nadale doporucujeme Mudr. Jan Sruchlika i nasim anflickym pratelum, nebot po navstevach u ruznych zubaru v minulosti, jenom Mudr. Jan Stuchlik, dovedl vse do zdarneho konce i s uzasnym kosmetickym vysledkem. Nezapomenme take na jeho uzasny tym, dentalniho technika Tomase, sestricky a recepci. Dekujeme, za vsechny VILEMINA S. MUSTAFA

• velmi dobrý

Výborný odborník, vždy ochotný přístup a celkový dojem je jen a jen o 100 % spokojenosti za ty roky co navštěvuji pana doktora - děkuji a zdravím z MB :-) Lenka Kaňková

• velmi dobrý

pan doktor Stuchlík, je velmi příjemný a milý člověk, vždy nás vítá s krásným a milým úsměvem. Je to prostě profesionál a člověk na svém místě. Nikdy jsem neměla tak pěkné zuby jako teď. Vždy perfektně provedená práce. I můj syn měl strach ze zubaře do pěti let, po návštěvě pana doktora, už se těší až mu budou zase dělat něco se zoubkem. K malým dětem úžasný přístup. Na takovou kliniku je radost chodit. Děkujeme

Lékař, ke kterému se můžete objednat online