MUDr.

Jan Stuchlík

Zubař

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • Naše rodina má s panem doktorem Stuchlíkem jen ty nejlepší zkušenosti. MUDr. Stuchlík je profesionál, ochotný, příjemný , bezbolestné ošetření a lidský přístup k pacientovi.. Vždy podrobně vysvětli jaký zákrok bude provádět, a co to pro pacienta bude v příštích dnech znamenat, pokud se jedná o složitější zákrok . Telefonickými dotazy zjišťuje stav pacienta i v dalších dnech po zákroku.Vybavení kliniky je špičkové. Slečny na recepci jsou velmi milé. Sestřička paní Kateřina Urbánková je velmi příjemná její spolupráce s panem doktorem Stuchlíkem je prováděna v nadstardantní péči. Kliniku též navštěvují má vnoučata 4 a 6 let která se na návštěvu vždy velmi těší . Pana doktora mohu doporučit všem, kdo hledají skutečně kvalitního lékaře a chtěla bych mu touto cestou moc poděkovat za jeho vynikající péči. Na takovou kliniku je radost chodit. Děkujeme Kynzlová Hedvika st.

 • Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  • Poskytování komplexní zubní péče. Specialista v implantologii, 3-semestrální postgraduální studium implantologie v Německu, držitel mezinárodní implantologické certifikace. Estetické korekce úsměvu - keramické fazety, onlaye, inlaye. Špičkově vybavené, digitalizované pracoviště s 3D-rentgenem pro přesnou diagnostiku. Jazykové vybavení - angličtina, němčina, ruština. Přednášková činnost, překlad knihy Memorix Zahnmedizin - nakladatelství Grada. Člen DGI (Deutsche Gesellschaft für Implantologie) a APW (Akademie Praxis Wissenschaft). Hovoří anglicky, německy a rusky.

  Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

  Nemoci

  • zánět dásní
  • zubní kaz
  • paradentóza
  • bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • skřípání zubů
  • zubní onemocnění
  • citlivost zubů
  • zbarvení zubů
  • onemocnění dásní
  • krvácení z dásní
  Více

  Services

  Dentální klinika Jan Stuchlík

  Rohanské nábřeží 5, Praha, hl. město Praha

  Implantáty od 12 200 kč
  Bělení zubů od 4 760 kč
  Vyšetření rtg od 280 kč
  Fotokompozitní výplň od 1 500 kč
  Konzultace 880 Kč
  Metalokeramické korunky 5 800 Kč
  Zobrazit všechny

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  56 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Naše rodina má s panem doktorem Stuchlíkem jen ty nejlepší zkušenosti. MUDr. Stuchlík je profesionál, ochotný, příjemný , bezbolestné ošetření a lidský přístup k pacientovi.. Vždy podrobně vysvětli jaký zákrok bude provádět, a co to pro pacienta bude v příštích dnech znamenat, pokud se jedná o složitější zákrok . Telefonickými dotazy zjišťuje stav pacienta i v dalších dnech po zákroku.Vybavení kliniky je špičkové. Slečny na recepci jsou velmi milé. Sestřička paní Kateřina Urbánková je velmi příjemná její spolupráce s panem doktorem Stuchlíkem je prováděna v nadstardantní péči. Kliniku též navštěvují má vnoučata 4 a 6 let která se na návštěvu vždy velmi těší . Pana doktora mohu doporučit všem, kdo hledají skutečně kvalitního lékaře a chtěla bych mu touto cestou moc poděkovat za jeho vynikající péči. Na takovou kliniku je radost chodit. Děkujeme Kynzlová Hedvika st.

  • D

   Pan doktor Jan Stuchlik spolecne s celym svym tymem je naprosty profesional na celosvetove urovni. Ziji dlouhodobe v Australii a vzhledem k tomu,ze zubni pece je zde velmi draha, rozhodla jsem se pro zubni peci v CR. Pana doktora jsem nasla zde na strankach na zaklade velmi dobrych recenzi. A musim rict, ze naprosto opravnenych. Pan doktor je vse co je zde popsano i vice. Nezklamal. Primo predcil me ocekavani. Pan doktor mi predelaval da se rici celou pusu - nekolik starych vyplni, onlajny, predelaval kanalky, ktere byly v minulosti udelany spatne a byl tam zanet a nejtezsi zakrok byl pravdepodobne 8 prednich hornich zubu ktere byly nahrazeny celokeramickymi korunkami ( zuby jsem mela po nemoci oslabene a zbrousene). Big job! Verte nebo ne, na veskere zakroky jsem mela ani ne 3 tydny. Pan doktor byl neuveritelny - naprosto se snazil vyhovet mym casove narocnym terminum, s pani sestrickou zustavali prescas, vzdy se mnou vse zkonzultoval, vysvetlil, ukazal, vyfotil. Vybaveni kliniky je spickove a naprosto na top urovni. Veskere zakroky probihaly bezbolestne. Maximalne male stipnuti po injekci. Pan doktor je nejen spicka ve svem oboru, ale zaroven i neuveritelne prijemny clovek. Na kazde navsteve jsme se smali a atmosfera byla opravdu uvolnena. Po 8mi navstevach ve 3 tydnech mi bylo na konci az lito, ze uz neni co predelavat a ja musim zpet do Australie. Pan Abderaman, zubni technik ktereho pan doktor pouziva, je eso v oboru rovnez. Jeho vytvor je tak prirozeny a propracovani kazdeho zubu tak perfektni, ze lide vubec nepoznavaji, ze mam korunky. Secteno a podtrzeno, pan doktor Jan Stuchlik s celym svym tymem je naprosta jednicka a ja jsem strasne stastna, ze mam konecne zubare, ktery je nejen profesional a vzdelany, ale zaroven vam kazdou navstevu zprijemni tak, ze nebudete chtit odejit. Oba palce nahoru!!!!!!

  • N

   Je to velmi příjemný člověk a i vynikající zubař! Děti jsou moc rádi a spokojení. Doporučuji!!!!!!!!

  • Pamatuju si ho jeste z Asklepionu. Byl velmi peclivy. Holt je mladej, tak je do te prace jeste tzv. zapalenej. Nekteri starsi zubari uz to flinkaj a jsou znudeni. Jak tady tak ctu, tak se u neho nic nezmenilo. Urcite se u neho v ordinaci v budoucnu stavim.

  • Nebudu jmenovat kliniky, které jsem navštívila před první konzultací u pana doktora Stuchlíka (kde primárni informace byla cena a ne léčebný plán).-
   Pan doktor Stuchlík mi nejdříve vysvětlil navrhovaný postup pro celkovou rekonstrukci chrupu (zavedení implantátů, výměny starých nevyhovujících můstků, oprav "opraveného"), vytvořil léčebný plán a zachránil mi i několik zubů, které by padly za oběť "léčením" na jiných klinikách. Návštěva ordinace a ošetření u pana doktora Stuchlíka je kulturní zážitek. Pan doktor je špičkový specialista, profesionální, precizní, trpělivý, lidský, ùžasný, nejlepší zubní lékař jakého jsem poznala. Považuji za velké štěstí a velmi si vážím toho, že jsem pacientka pana doktora Stuchlíka. Děkuji pane doktore Stuchlíku za Vám i Vaší asistentce za vynikajìcì ošetřeni. Olga Srpová

  • Z

   Co dodat k předešlým hodnocením ? Je to vše naprostá pravda. Pan doktor je úúúúúžasný. Vynikající odborník a velice, velice příjemný člověk. Lidé v mém okolí pochybují o tom, že se na setkání s panem doktorem a jeho úžasnou asistentkou velmi těším, ale je to tak. A jak se svému pacientovi věnuje, to jsem nikdy a nikde ve zdravotnictví nezažila. Až se mnou skončí :), budu mít chrup lepší, než před 20 lety a za to mu moc děkuji. Zoja golová

  • Pána dr. Stuchlíka mi doporučil môj ortodontist pán dr. Suchý a som mu za to nesmierne vdačná.
   Špičkový profesionál doporučil špičkového kolegu. Neuveriteľná ústretovosť, milý a citlivý prístup k klientovi, moderné inovatívne vybavenie, precízny profesionalizmus, skvelý manegment.
   Pán dr. mi vstavil dva implantáty v dokonalom prevedení. Môj chrup vyzerá veľmi pekne a prirodzene , čo je nesporný výsledok estetického vnímania pána doktora.
   Práca nebola uponáhľaná, postup bol premyslený krok za krokom a hoci som dochádzala zo Slovenska viac ako rok do Prahy, neľutujem ani čas ani prostriedky.
   Dakujem úprimne !
   Ing. Vladimíra Šamseddinová / Jordánsko /

  • Naprosto super - skvělý přístup, není co řešit. Dlouho jsem se zákroku bál, vře proběhlo zcela hladce a nad očekávání.

  • K

   Pan doktor byl moc hodný a velmi mě uklidňoval jeho hlas. Vše bezbolestné a naprosto v pořádku. Děkuji

  • Dentální klinika Jan Stuchlík = Ráj na zemi!!! Opravdu nevím, kde s chválou začít nejdřív. Dr. Stuchlík je jednička ve svém oboru. Dentální velmistr!!! Fantastická anestezie. Vrtání, které skoro není cítit. Skvělé výplňové materiály (barevné odstíny k nerozeznání od vlastního zubu, navíc bez jakéhokoliv smršťování materiálu až k jeho prasknutí, což se mi opakovaně stávalo u předchozích zubařů). Zubní křeslo, kde se cítíte jako v bavlnce. Pan doktor zuby pořád fotografuje a pro lepší zobrazení používá i kameru. Vše ukazuje na obrazovce. Stále se ptá, jestli je vše v pořádku a jestli to nebolí. Používá nástroje, které ani neumím pojmenovat, protože jimi nikdo z mých předchozích zubařů nedisponoval (a nikdo z nich určitě ani netuší, že něco takového existuje :-D ). Opravdu si připadáte jak v dálné budoucnosti - dr. Stuchlík předběhl dobu aspoň o 200 let! Pan doktor je moc milý a trpělivý člověk a mezi jeho schopnosti patří i ty kouzelnické – umí totiž měnit barvu i u již hotových výplní během příštích návštěv. V průběhu ošetření panuje pohodová atmosféra. Velice šikovná sestřička i příjemné recepční. Klinika, kde se cítíte jako doma. Po všech stránkách špičkové! A i na toaletách to krásně voní a hraje moderní hudba :-) Už nikdy jinam než na tuto dentální kliniku!!! HANA HORÁKOVÁ, P.S.: A ještě se mi líbí ty rybičky ve velkém akváriu na recepci.