MUDr.

Jan Stuchlík

Zubař

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Poskytování komplexní zubní péče. Specialista v implantologii, 3-semestrální postgraduální studium implantologie v Německu, držitel mezinárodní implantologické certifikace. Estetic... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se specialisty

Váš dotaz (bez vašich osobních údajů) bude zveřejněn na profilu lékaře

Zeptejte se

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Informace o lékaři

• Poskytování komplexní zubní péče. Specialista v implantologii, 3-semestrální postgraduální studium implantologie v Německu, držitel mezinárodní implantologické certifikace. Estetické korekce úsměvu - keramické fazety, onlaye, inlaye. Špičkově vybavené, digitalizované pracoviště s 3D-rentgenem pro přesnou diagnostiku. Jazykové vybavení - angličtina, němčina, ruština. Přednášková činnost, překlad knihy Memorix Zahnmedizin - nakladatelství Grada. Člen DGI (Deutsche Gesellschaft für Implantologie) a APW (Akademie Praxis Wissenschaft). Hovoří anglicky, německy a rusky.

Nemoci

• zbarvení zubů
  • onemocnění dásní
  • krvácení z dásní

• velmi dobrý

Pamatuju si ho jeste z Asklepionu. Byl velmi peclivy. Holt je mladej, tak je do te prace jeste tzv. zapalenej. Nekteri starsi zubari uz to flinkaj a jsou znudeni. Jak tady tak ctu, tak se u neho nic nezmenilo. Urcite se u neho v ordinaci v budoucnu stavim.

• velmi dobrý

Nebudu jmenovat kliniky, které jsem navštívila před první konzultací u pana doktora Stuchlíka (kde primárni informace byla cena a ne léčebný plán).- Pan doktor Stuchlík mi nejdříve vysvětlil navrhovaný postup pro celkovou rekonstrukci chrupu (zavedení implantátů, výměny starých nevyhovujících můstků, oprav "opraveného"), vytvořil léčebný plán a zachránil mi i několik zubů, které by padly za oběť "léčením" na jiných klinikách. Návštěva ordinace a ošetření u pana doktora Stuchlíka je kulturní zážitek. Pan doktor je špičkový specialista, profesionální, precizní, trpělivý, lidský, ùžasný, nejlepší zubní lékař jakého jsem poznala. Považuji za velké štěstí a velmi si vážím toho, že jsem pacientka pana doktora Stuchlíka. Děkuji pane doktore Stuchlíku za Vám i Vaší asistentce za vynikajìcì ošetřeni. Olga Srpová

• velmi dobrý

Co dodat k předešlým hodnocením ? Je to vše naprostá pravda. Pan doktor je úúúúúžasný. Vynikající odborník a velice, velice příjemný člověk. Lidé v mém okolí pochybují o tom, že se na setkání s panem doktorem a jeho úžasnou asistentkou velmi těším, ale je to tak. A jak se svému pacientovi věnuje, to jsem nikdy a nikde ve zdravotnictví nezažila. Až se mnou skončí :), budu mít chrup lepší, než před 20 lety a za to mu moc děkuji. Zoja golová

• velmi dobrý

Pána dr. Stuchlíka mi doporučil môj ortodontist pán dr. Suchý a som mu za to nesmierne vdačná. Špičkový profesionál doporučil špičkového kolegu. Neuveriteľná ústretovosť, milý a citlivý prístup k klientovi, moderné inovatívne vybavenie, precízny profesionalizmus, skvelý manegment. Pán dr. mi vstavil dva implantáty v dokonalom prevedení. Môj chrup vyzerá veľmi pekne a prirodzene , čo je nesporný výsledok estetického vnímania pána doktora. Práca nebola uponáhľaná, postup bol premyslený krok za krokom a hoci som dochádzala zo Slovenska viac ako rok do Prahy, neľutujem ani čas ani prostriedky. Dakujem úprimne ! Ing. Vladimíra Šamseddinová / Jordánsko /

• velmi dobrý

Naprosto super - skvělý přístup, není co řešit. Dlouho jsem se zákroku bál, vře proběhlo zcela hladce a nad očekávání.

• velmi dobrý

Pan doktor byl moc hodný a velmi mě uklidňoval jeho hlas. Vše bezbolestné a naprosto v pořádku. Děkuji

• velmi dobrý

Dentální klinika Jan Stuchlík = Ráj na zemi!!! Opravdu nevím, kde s chválou začít nejdřív. Dr. Stuchlík je jednička ve svém oboru. Dentální velmistr!!! Fantastická anestezie. Vrtání, které skoro není cítit. Skvělé výplňové materiály (barevné odstíny k nerozeznání od vlastního zubu, navíc bez jakéhokoliv smršťování materiálu až k jeho prasknutí, což se mi opakovaně stávalo u předchozích zubařů). Zubní křeslo, kde se cítíte jako v bavlnce. Pan doktor zuby pořád fotografuje a pro lepší zobrazení používá i kameru. Vše ukazuje na obrazovce. Stále se ptá, jestli je vše v pořádku a jestli to nebolí. Používá nástroje, které ani neumím pojmenovat, protože jimi nikdo z mých předchozích zubařů nedisponoval (a nikdo z nich určitě ani netuší, že něco takového existuje :-D ). Opravdu si připadáte jak v dálné budoucnosti - dr. Stuchlík předběhl dobu aspoň o 200 let! Pan doktor je moc milý a trpělivý člověk a mezi jeho schopnosti patří i ty kouzelnické – umí totiž měnit barvu i u již hotových výplní během příštích návštěv. V průběhu ošetření panuje pohodová atmosféra. Velice šikovná sestřička i příjemné recepční. Klinika, kde se cítíte jako doma. Po všech stránkách špičkové! A i na toaletách to krásně voní a hraje moderní hudba :-) Už nikdy jinam než na tuto dentální kliniku!!! HANA HORÁKOVÁ, P.S.: A ještě se mi líbí ty rybičky ve velkém akváriu na recepci.

• velmi dobrý

Profesionální, zároveň lidský přístup lékaře k pacientovi. Konečně mám pocit, že o moje zuby je postaráno na 100% a těším se na příští návštěvu.

• velmi dobrý

pana doktora Stuchlíka znám ještě z jeho předchozího působiště a neměnil bych. S jeho přístupem k pacientovi a k práci jsem maximálně spokojen. Výborný implantolog, který mi spravil chrup k úplné spokojenosti. Je s ním spokojena i moje rodina.

• velmi dobrý

Pan doktor Stuchlík je ztělesněním odbornosti a lidskosti. Jeho vysoká úroveň profesionální a úžasný přístup pro mě znamenají, že příjedu kdykoliv ze 100 km vzdáleného města. Děkuji za to, že mi zachránil chrup a moje zuby jsou jako nové a to vše bez bolesti v příjemném prostředí, s ochotný mi sestřička mi a celým týmem kliniky. Doporučuji všem, i těm, kdo bydlí mimo Prahu. Dana Pospíšilová

Lékař, ke kterému se můžete objednat online