Rohanské nábřeží 5, Praha
Dentální klinika Jan Stuchlík

Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Poskytuje komplexní zubní ošetření se zaměřením na estetické rekonstrukce, implantologii a tkáňovou regeneraci. Od roku 2009 je na základě 3-semestrá...

• zánět dásní
  • zubní kaz
  • paradentóza

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík extrakce zubu

Pan doktor je naprostá špička v oboru a navíc je velmi milý a empatický, stejně jako jeho asistentka, která má pochopení pro vystrašené pacienty a umí je podpořit a dodat jim odvahy. Složitější extrakci osmičky pan doktor zvládl za pár minut. Po celou dobu hojení nic nebolelo a nemusela jsem si vzít jediný prášek na bolest. Do teď nechápu, jak je to možné :) Děkuji za úžasný přístup a za naprosto bezbolestnou extrakci zubu.

Umístění: jiné místo Dental implant

I would strongly recommend Dr Stuchlik's expertise and kindness. Visits to the dentist are not my favorite activities, but I must recognize the high quality of care I have received (at Asklepion at this time). After so many years, so many shocks ans so many mishaps, my "new" teeth are still here, probably the most resilient thing I can show !
Thank you Doc,

JB Mathieu

Pan doktor Stuchlík je vynikající zubař, velmi příjemný člověk a profesionál, který se dokáže vcítit do pacienta a zbavit ho strachu na zubařském křesle. Veškeré zákroky podrobně vysvětlí a stále se zajímá, jestli vás opravdu nic nebolí. Po návštěvě několika předchozích klinik si takového přístupu opravdu moc vážím. Pan doktor mi zavedl 1 implantát a nasadil jednotlivě celkem 9 keramických korunek. Vše bylo naprosto bezbolestné a výsledek je vynikající. Panu doktorovi asistuje moc milá a empatická sestřička Kateřina Urbánková, která umí být oporou pacientovi, když je třeba. Jsou prostě dokonale sehraná dvojka. Chtěla bych jim oběma touto cestou ještě jednou moc poděkovat. Člověka skoro až mrzí, že už není co opravovat:)
Rovněž bych chtěla poděkovat Tomáši Abderamanovi, jejich zubnímu technikovi, za nádherné zubní korunky, které jsou k nerozeznání od pravých zubů.
Velice děkuji i panu doktoru Makalovi a paní doktorce Humpolíčkové za drobné zákroky během léčby, dentální hygienistce Monice Sojkové a také všem recepčním. Prostě, jaký je vedoucí, taková je klinika.
Děkuji moc!!
Eva Pelánová

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík Implantáty, pevná náhrada.

Pan doktor Stuchlík je nesmírně milý a příjemný člověk, dle mého názoru a zkušeností kvalitní odborník na vysoké úrovni, který se také neustále vzdělává. Po pokročilé paradentóze jsem se rozhodl řešit vše radikálně vytrháním zubů (kvůli neustálým zánětům v ústní dutině), ale nechtěl jsem "klapačky", Během cca dvou let mi pan doktor zavedl po postupné extrakci zubů (trhání zubů naprosto bezbolestné) 6 implantátů nahoře a 6 dole. Naštěstí jsem měl dostatek kosti, což pan doktor zjistil mimo jiné pomocí svého 3D rentgenu, díky dostatku kosti se implantáty vhojily vždy během tří měsíců do kosti. Průběžně jsem dostával provizorní pryskyřičné náhrady, tedy jsem nebyl "bezzubý" po celou dobu řešení problému. Nyní mám už definitivní pevnou náhradu, také díky kvalitní zubní laboratoři, se kterou pan doktor spolupracuje, vypadají zuby jako vlastní. Ale to hlavní: mohu se zakousnout do topinky, do bifteku, kousat oříšky.
Žádných "anket" se nezúčastňuji, ale rozhodl jsem se napsat na tuto stránku moji zkušenost s panem doktorem, neboť s tak vynikajícím přístupem k pacientovi a s kvalitou ošetření jsem se ještě v životě nesetkal. Poděkovat chci také paní Kateřině Urbánkové, pravé ruce pana doktora, která mu asistuje, velmi příjemné a krásné ženě, která dokáže pohladit na duši, zvláště při dlouhých nepříjemných momentech na zubařském křesle.
Zapomenout musíte na úhradu zdravotními pojišťovnami, nikoli chyba pana doktora, ale našeho zdravotnického systému (ani částečná fin. úhrada na úrovni "klapaček" nelze, nechápu proč). Pojišťovny výkony kolem implantátů a pevných náhrad prostě nehradí.
Tedy při takovém definitivním řešení nebude po finanční stránce vaše menší nové auto před domem, ale v ústech. Výhodou je, že z úst vám to auto těžko někdo odcizí.
Pavel Meduna.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík

Hned po první návštěvě MUDr. Stuchlíka jsem odcházela s životním prozřením, že zubaře se opravdu není potřeba bát. I přes poměrně větší zákrok jsem se zde cítila jako v bavlnce, spolu se sestrou pracovali sehraně, precizně a efektivně, ale zároveň s maximálním ohledem na pacienta. Byla jsem až dojatá přístupem pana doktora, který má na rozdíl od mnoha českých lékařů tu výhodu, že ač je špičkový odborník, umí se chovat, je vlídný a komunikativní, vše, co je potřeba, sám od sebe důkladně vysvětlí. Takhle nějak by to mělo vypadat, děkuji. Monika B.

Naše rodina má s panem doktorem Stuchlíkem jen ty nejlepší zkušenosti. MUDr. Stuchlík je profesionál, ochotný, příjemný , bezbolestné ošetření a lidský přístup k pacientovi.. Vždy podrobně vysvětli jaký zákrok bude provádět, a co to pro pacienta bude v příštích dnech znamenat, pokud se jedná o složitější zákrok . Telefonickými dotazy zjišťuje stav pacienta i v dalších dnech po zákroku.Vybavení kliniky je špičkové. Slečny na recepci jsou velmi milé. Sestřička paní Kateřina Urbánková je velmi příjemná její spolupráce s panem doktorem Stuchlíkem je prováděna v nadstardantní péči. Kliniku též navštěvují má vnoučata 4 a 6 let která se na návštěvu vždy velmi těší . Pana doktora mohu doporučit všem, kdo hledají skutečně kvalitního lékaře a chtěla bych mu touto cestou moc poděkovat za jeho vynikající péči. Na takovou kliniku je radost chodit. Děkujeme Kynzlová Hedvika st.

Pan doktor Jan Stuchlik spolecne s celym svym tymem je naprosty profesional na celosvetove urovni. Ziji dlouhodobe v Australii a vzhledem k tomu,ze zubni pece je zde velmi draha, rozhodla jsem se pro zubni peci v CR. Pana doktora jsem nasla zde na strankach na zaklade velmi dobrych recenzi. A musim rict, ze naprosto opravnenych. Pan doktor je vse co je zde popsano i vice. Nezklamal. Primo predcil me ocekavani. Pan doktor mi predelaval da se rici celou pusu - nekolik starych vyplni, onlajny, predelaval kanalky, ktere byly v minulosti udelany spatne a byl tam zanet a nejtezsi zakrok byl pravdepodobne 8 prednich hornich zubu ktere byly nahrazeny celokeramickymi korunkami ( zuby jsem mela po nemoci oslabene a zbrousene). Big job! Verte nebo ne, na veskere zakroky jsem mela ani ne 3 tydny. Pan doktor byl neuveritelny - naprosto se snazil vyhovet mym casove narocnym terminum, s pani sestrickou zustavali prescas, vzdy se mnou vse zkonzultoval, vysvetlil, ukazal, vyfotil. Vybaveni kliniky je spickove a naprosto na top urovni. Veskere zakroky probihaly bezbolestne. Maximalne male stipnuti po injekci. Pan doktor je nejen spicka ve svem oboru, ale zaroven i neuveritelne prijemny clovek. Na kazde navsteve jsme se smali a atmosfera byla opravdu uvolnena. Po 8mi navstevach ve 3 tydnech mi bylo na konci az lito, ze uz neni co predelavat a ja musim zpet do Australie. Pan Abderaman, zubni technik ktereho pan doktor pouziva, je eso v oboru rovnez. Jeho vytvor je tak prirozeny a propracovani kazdeho zubu tak perfektni, ze lide vubec nepoznavaji, ze mam korunky. Secteno a podtrzeno, pan doktor Jan Stuchlik s celym svym tymem je naprosta jednicka a ja jsem strasne stastna, ze mam konecne zubare, ktery je nejen profesional a vzdelany, ale zaroven vam kazdou navstevu zprijemni tak, ze nebudete chtit odejit. Oba palce nahoru!!!!!!

Je to velmi příjemný člověk a i vynikající zubař! Děti jsou moc rádi a spokojení. Doporučuji!!!!!!!!

Pamatuju si ho jeste z Asklepionu. Byl velmi peclivy. Holt je mladej, tak je do te prace jeste tzv. zapalenej. Nekteri starsi zubari uz to flinkaj a jsou znudeni. Jak tady tak ctu, tak se u neho nic nezmenilo. Urcite se u neho v ordinaci v budoucnu stavim.

Nebudu jmenovat kliniky, které jsem navštívila před první konzultací u pana doktora Stuchlíka (kde primárni informace byla cena a ne léčebný plán).-
Pan doktor Stuchlík mi nejdříve vysvětlil navrhovaný postup pro celkovou rekonstrukci chrupu (zavedení implantátů, výměny starých nevyhovujících můstků, oprav "opraveného"), vytvořil léčebný plán a zachránil mi i několik zubů, které by padly za oběť "léčením" na jiných klinikách. Návštěva ordinace a ošetření u pana doktora Stuchlíka je kulturní zážitek. Pan doktor je špičkový specialista, profesionální, precizní, trpělivý, lidský, ùžasný, nejlepší zubní lékař jakého jsem poznala. Považuji za velké štěstí a velmi si vážím toho, že jsem pacientka pana doktora Stuchlíka. Děkuji pane doktore Stuchlíku za Vám i Vaší asistentce za vynikajìcì ošetřeni. Olga Srpová

• zánět dásní
  • zubní kaz