MUDr.

Jan Stuchlík

Zubař

Kontaktní informace

• M
    Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: Implantáty, pevná náhrada.

Pan doktor Stuchlík je nesmírně milý a příjemný člověk, dle mého názoru a zkušeností kvalitní odborník na vysoké úrovni, který se také neustále vzdělává. Po pokročilé paradentóze jsem se rozhodl řešit vše radikálně vytrháním zubů (kvůli neustálým zánětům v ústní dutině), ale nechtěl jsem "klapačky", Během cca dvou let mi pan doktor zavedl po postupné extrakci zubů (trhání zubů naprosto bezbolestné) 6 implantátů nahoře a 6 dole. Naštěstí jsem měl dostatek kosti, což pan doktor zjistil mimo jiné pomocí svého 3D rentgenu, díky dostatku kosti se implantáty vhojily vždy během tří měsíců do kosti. Průběžně jsem dostával provizorní pryskyřičné náhrady, tedy jsem nebyl "bezzubý" po celou dobu řešení problému. Nyní mám už definitivní pevnou náhradu, také díky kvalitní zubní laboratoři, se kterou pan doktor spolupracuje, vypadají zuby jako vlastní. Ale to hlavní: mohu se zakousnout do topinky, do bifteku, kousat oříšky.
    Žádných "anket" se nezúčastňuji, ale rozhodl jsem se napsat na tuto stránku moji zkušenost s panem doktorem, neboť s tak vynikajícím přístupem k pacientovi a s kvalitou ošetření jsem se ještě v životě nesetkal. Poděkovat chci také paní Kateřině Urbánkové, pravé ruce pana doktora, která mu asistuje, velmi příjemné a krásné ženě, která dokáže pohladit na duši, zvláště při dlouhých nepříjemných momentech na zubařském křesle.
    Zapomenout musíte na úhradu zdravotními pojišťovnami, nikoli chyba pana doktora, ale našeho zdravotnického systému (ani částečná fin. úhrada na úrovni "klapaček" nelze, nechápu proč). Pojišťovny výkony kolem implantátů a pevných náhrad prostě nehradí.
    Tedy při takovém definitivním řešení nebude po finanční stránce vaše menší nové auto před domem, ale v ústech. Výhodou je, že z úst vám to auto těžko někdo odcizí.
    Pavel Meduna.

• Zkušenosti a dovednosti

• Poskytuje komplexní zubní ošetření se zaměřením na estetické rekonstrukce, implantologii a tkáňovou regeneraci.
      Od roku 2009 je na základě 3-semestrálního studia na prestižních německých klinikách držitelem mezinárodně uznávaného certifikátu pro implantologii a členem DGI – Deutsche Gesellschaft für Implantologie. Kontinuální vzdělání si doplňuje v Německu v rámci APW – Akademie Praxis und Wissenschaft.
      V roce 2017 se stal absolventem nejvyššího implantologického německého vzdělání Orale Implantologie und Parodontologie.
      Přednášková činnost, pravidelné překlady odborných článků pro odborný časopis Quintessenz; v roce 2005 přeložil pro nakladatelství Grada knihu Memorix zubního lékařství (německý originál Memorix Zahnmedizin, Thieme Verlag).
      Během studia absolvoval v roce 2001 semestrální stáž na Universität Rostock, Německo a v roce 2004 semestrální stáž na Blackrock Clinic, Dublin, Irsko.
      Od roku 2005 do roku 2012 pracoval jako zubní lékař v Asklepion – klinice a institutu estetické medicíny.
      Hovoří plynně anglicky, německy a rusky.

• zubní lékař - stomatolog

Konzultace 880 Kč
    Metalokeramické korunky 10 890 Kč
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M
      Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: Implantáty, pevná náhrada.

Pavel Meduna.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík

Hned po první návštěvě MUDr. Stuchlíka jsem odcházela s životním prozřením, že zubaře se opravdu není potřeba bát. I přes poměrně větší zákrok jsem se zde cítila jako v bavlnce, spolu se sestrou pracovali sehraně, precizně a efektivně, ale zároveň s maximálním ohledem na pacienta. Byla jsem až dojatá přístupem pana doktora, který má na rozdíl od mnoha českých lékařů tu výhodu, že ač je špičkový odborník, umí se chovat, je vlídný a komunikativní, vše, co je potřeba, sám od sebe důkladně vysvětlí. Takhle nějak by to mělo vypadat, děkuji. Monika B.

• Naše rodina má s panem doktorem Stuchlíkem jen ty nejlepší zkušenosti. MUDr. Stuchlík je profesionál, ochotný, příjemný , bezbolestné ošetření a lidský přístup k pacientovi.. Vždy podrobně vysvětli jaký zákrok bude provádět, a co to pro pacienta bude v příštích dnech znamenat, pokud se jedná o složitější zákrok . Telefonickými dotazy zjišťuje stav pacienta i v dalších dnech po zákroku.Vybavení kliniky je špičkové. Slečny na recepci jsou velmi milé. Sestřička paní Kateřina Urbánková je velmi příjemná její spolupráce s panem doktorem Stuchlíkem je prováděna v nadstardantní péči. Kliniku též navštěvují má vnoučata 4 a 6 let která se na návštěvu vždy velmi těší . Pana doktora mohu doporučit všem, kdo hledají skutečně kvalitního lékaře a chtěla bych mu touto cestou moc poděkovat za jeho vynikající péči. Na takovou kliniku je radost chodit. Děkujeme Kynzlová Hedvika st.

• D

Pan doktor Jan Stuchlik spolecne s celym svym tymem je naprosty profesional na celosvetove urovni. Ziji dlouhodobe v Australii a vzhledem k tomu,ze zubni pece je zde velmi draha, rozhodla jsem se pro zubni peci v CR. Pana doktora jsem nasla zde na strankach na zaklade velmi dobrych recenzi. A musim rict, ze naprosto opravnenych. Pan doktor je vse co je zde popsano i vice. Nezklamal. Primo predcil me ocekavani. Pan doktor mi predelaval da se rici celou pusu - nekolik starych vyplni, onlajny, predelaval kanalky, ktere byly v minulosti udelany spatne a byl tam zanet a nejtezsi zakrok byl pravdepodobne 8 prednich hornich zubu ktere byly nahrazeny celokeramickymi korunkami ( zuby jsem mela po nemoci oslabene a zbrousene). Big job! Verte nebo ne, na veskere zakroky jsem mela ani ne 3 tydny. Pan doktor byl neuveritelny - naprosto se snazil vyhovet mym casove narocnym terminum, s pani sestrickou zustavali prescas, vzdy se mnou vse zkonzultoval, vysvetlil, ukazal, vyfotil. Vybaveni kliniky je spickove a naprosto na top urovni. Veskere zakroky probihaly bezbolestne. Maximalne male stipnuti po injekci. Pan doktor je nejen spicka ve svem oboru, ale zaroven i neuveritelne prijemny clovek. Na kazde navsteve jsme se smali a atmosfera byla opravdu uvolnena. Po 8mi navstevach ve 3 tydnech mi bylo na konci az lito, ze uz neni co predelavat a ja musim zpet do Australie. Pan Abderaman, zubni technik ktereho pan doktor pouziva, je eso v oboru rovnez. Jeho vytvor je tak prirozeny a propracovani kazdeho zubu tak perfektni, ze lide vubec nepoznavaji, ze mam korunky. Secteno a podtrzeno, pan doktor Jan Stuchlik s celym svym tymem je naprosta jednicka a ja jsem strasne stastna, ze mam konecne zubare, ktery je nejen profesional a vzdelany, ale zaroven vam kazdou navstevu zprijemni tak, ze nebudete chtit odejit. Oba palce nahoru!!!!!!

• N

Je to velmi příjemný člověk a i vynikající zubař! Děti jsou moc rádi a spokojení. Doporučuji!!!!!!!!

• Pamatuju si ho jeste z Asklepionu. Byl velmi peclivy. Holt je mladej, tak je do te prace jeste tzv. zapalenej. Nekteri starsi zubari uz to flinkaj a jsou znudeni. Jak tady tak ctu, tak se u neho nic nezmenilo. Urcite se u neho v ordinaci v budoucnu stavim.

• Nebudu jmenovat kliniky, které jsem navštívila před první konzultací u pana doktora Stuchlíka (kde primárni informace byla cena a ne léčebný plán).-
      Pan doktor Stuchlík mi nejdříve vysvětlil navrhovaný postup pro celkovou rekonstrukci chrupu (zavedení implantátů, výměny starých nevyhovujících můstků, oprav "opraveného"), vytvořil léčebný plán a zachránil mi i několik zubů, které by padly za oběť "léčením" na jiných klinikách. Návštěva ordinace a ošetření u pana doktora Stuchlíka je kulturní zážitek. Pan doktor je špičkový specialista, profesionální, precizní, trpělivý, lidský, ùžasný, nejlepší zubní lékař jakého jsem poznala. Považuji za velké štěstí a velmi si vážím toho, že jsem pacientka pana doktora Stuchlíka. Děkuji pane doktore Stuchlíku za Vám i Vaší asistentce za vynikajìcì ošetřeni. Olga Srpová

• Z

Co dodat k předešlým hodnocením ? Je to vše naprostá pravda. Pan doktor je úúúúúžasný. Vynikající odborník a velice, velice příjemný člověk. Lidé v mém okolí pochybují o tom, že se na setkání s panem doktorem a jeho úžasnou asistentkou velmi těším, ale je to tak. A jak se svému pacientovi věnuje, to jsem nikdy a nikde ve zdravotnictví nezažila. Až se mnou skončí :), budu mít chrup lepší, než před 20 lety a za to mu moc děkuji. Zoja golová

• Pána dr. Stuchlíka mi doporučil môj ortodontist pán dr. Suchý a som mu za to nesmierne vdačná.
      Špičkový profesionál doporučil špičkového kolegu. Neuveriteľná ústretovosť, milý a citlivý prístup k klientovi, moderné inovatívne vybavenie, precízny profesionalizmus, skvelý manegment.
      Pán dr. mi vstavil dva implantáty v dokonalom prevedení. Môj chrup vyzerá veľmi pekne a prirodzene , čo je nesporný výsledok estetického vnímania pána doktora.
      Práca nebola uponáhľaná, postup bol premyslený krok za krokom a hoci som dochádzala zo Slovenska viac ako rok do Prahy, neľutujem ani čas ani prostriedky.
      Dakujem úprimne !
      Ing. Vladimíra Šamseddinová / Jordánsko /

• Naprosto super - skvělý přístup, není co řešit. Dlouho jsem se zákroku bál, vře proběhlo zcela hladce a nad očekávání.