Dentální klinika Jan Stuchlík

(99+ názorů)

Dentální klinika Jan Stuchlík

Rohanské nábřeží 5

Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Dentální klinika Jan Stuchlík byla založena v létě 2012 zubním lékařem MUDr. Janem Stuchlíkem s cílem nadále rozvíjet a zkvalitňovat komplexní zubní péči. Středem pozornosti jste pro nás Vy – klient, ať už malé dítě nebo dospělý člověk, kterému se snažíme pomoci ke zdravému a hezkému úsměvu a zajistit jeho uchování po celý život.

Koncept péče je postaven na 4 pilířích vycházející ze základního, nejdůležitějšího pilíře – prevence vzniku onemocnění. Protože si uvědomujeme, že návštěva zubního lékaře nepatří mezi oblíbené činnosti, vytvořili jsme pro Vás kultivované a vstřícné prostředí, ve kterém se budete Vy cítit dobře a my se budeme moci plně soustředit na péči o to nejcennější – Vaše zdraví.

Špičkové technické zázemí, kterým klinika disponuje, je důležitým předpokladem pro poskytování ošetření nejvyšší kvality, ale zdaleka největší hodnotou jsou znalosti a dovednosti lidí, kteří Vám ošetření přinášejí. Vaše důvěra a volba našeho zařízení je pro nás velkým závazkem, proto se snažíme neustále vzdělávat a profesně zdokonalovat.

Jménem celé kliniky Vám děkuji za Vaši důvěru.
MUDr. Jan Stuchlík.

Přistrojové vybavení

Ordinace jsou vybaveny špičkovými zubními soupravami předního finského výrobce Planmeca. Součástí souprav je intraorální kamera se zvětšovací optikou a monitor, kde dokumentujeme průběh ošetření. Díky této obrazové dokumentaci Vám vysvětlíme celý průběh ošetření a Vy si můžete porovnat situaci před a po ošetření.

Digitální intraorální rentgeny Planmeca umožňují okamžité zobrazení snímku přímo u křesla. Díky pokročilé technologii jsou dávky rentgenového záření stlačeny na minimum.

Digitální panoramatický 3D-tomograf Planmeca ProMax 3Ds je výjimečným přístrojem umožňujícím prostorové zobrazení anatomických struktur a zajišťuje tak maximálně přesnou diagnostiku a plánovaní při chirurgických výkonech a implantacích. Díky pokročilé technologii jsou dávky rentgenového záření omezeny na absolutní minimum.

Součástí technického vybavení ordinací je řada drobných elektronických přístrojů nejnovější generace zajišťujících bezpečný a efektivní průběh ošetření.

V zázemí kliniky je parní autokláv zajišťující sterilitu nástrojů a přístrojů.

Mnohá ošetření se provádí s využitím operačního mikroskopu Leica M320, který poskytuje potřebné informace při samotném zákroku a zároveň umožňuje detailně zdokumentovat průběh ošetření. Je využíván především při endodontickém ošetřování kořenových kanálků.

Ordinace jsou plně klimatizovány.

Naše vybavení

• Digitální intraorální rentgeny Planmeca
  • Digitální panoramatický 3D-tomograf Planmeca ProMax 3Ds
  • Operační mikroskop Leica M320
  • Intraorální kamera se zvětšovací optikou a monitor

Zákroky

• klinika

Fotografie

• Soňa Humpolíčková

• P

Paní doktorka je velmi milá a šikovná. Dokonale mi opravila už čtyři zuby, bezbolestně a profesionálně. Mohu jen doporučit .

• Maximálně profesionální přístup na úrovni. Bezbolestný dvouhodinový zákrok u akutního zánětu. Paní doktorka je velmi precizní a navíc milá. Doporučuji !

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Monika Sojková

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• P
      Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: dentální hygiena (60min)

Nikdy jsem na dentální hygieně nebyl, ale velká spokojenost!Milý a vstřícný přístup. Slečna Monika je prostě skvělá! Rozptýlila ihned zpočátku moje obavy,
      pracovala šetrně, ale rychle, přitom žádnou bolest jsem téměř nezaznamenal.
      Mohu jenom doporučit.

• Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: Dentalni hygiena a airflow

Monika má vysoce profesionální a také velmi příjemný přístup. Během ošetření postupovala pečlivě a důsledně. Po celou dobu se mnou hovořila a vysvětlovala co a proč dělá nebo dělat bude. S výsledkem jsem velmi spokojen a těším se na další návštěvu. Vřele
      Moniku doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře

• Jan Stuchlík

Zubař, MUDr.

• Pan doktor Stuchlík je vynikající zubař, velmi příjemný člověk a profesionál, který se dokáže vcítit do pacienta a zbavit ho strachu na zubařském křesle. Veškeré zákroky podrobně vysvětlí a stále se zajímá, jestli vás opravdu nic nebolí. Po návštěvě několika předchozích klinik si takového přístupu opravdu moc vážím. Pan doktor mi zavedl 1 implantát a nasadil jednotlivě celkem 9 keramických korunek. Vše bylo naprosto bezbolestné a výsledek je vynikající. Panu doktorovi asistuje moc milá a empatická sestřička Kateřina Urbánková, která umí být oporou pacientovi, když je třeba. Jsou prostě dokonale sehraná dvojka. Chtěla bych jim oběma touto cestou ještě jednou moc poděkovat. Člověka skoro až mrzí, že už není co opravovat:)
      Rovněž bych chtěla poděkovat Tomáši Abderamanovi, jejich zubnímu technikovi, za nádherné zubní korunky, které jsou k nerozeznání od pravých zubů.
      Velice děkuji i panu doktoru Makalovi a paní doktorce Humpolíčkové za drobné zákroky během léčby, dentální hygienistce Monice Sojkové a také všem recepčním. Prostě, jaký je vedoucí, taková je klinika.
      Děkuji moc!!
      Eva Pelánová

• M
      Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: Implantáty, pevná náhrada.

Pan doktor Stuchlík je nesmírně milý a příjemný člověk, dle mého názoru a zkušeností kvalitní odborník na vysoké úrovni, který se také neustále vzdělává. Po pokročilé paradentóze jsem se rozhodl řešit vše radikálně vytrháním zubů (kvůli neustálým zánětům v ústní dutině), ale nechtěl jsem "klapačky", Během cca dvou let mi pan doktor zavedl po postupné extrakci zubů (trhání zubů naprosto bezbolestné) 6 implantátů nahoře a 6 dole. Naštěstí jsem měl dostatek kosti, což pan doktor zjistil mimo jiné pomocí svého 3D rentgenu, díky dostatku kosti se implantáty vhojily vždy během tří měsíců do kosti. Průběžně jsem dostával provizorní pryskyřičné náhrady, tedy jsem nebyl "bezzubý" po celou dobu řešení problému. Nyní mám už definitivní pevnou náhradu, také díky kvalitní zubní laboratoři, se kterou pan doktor spolupracuje, vypadají zuby jako vlastní. Ale to hlavní: mohu se zakousnout do topinky, do bifteku, kousat oříšky.
      Žádných "anket" se nezúčastňuji, ale rozhodl jsem se napsat na tuto stránku moji zkušenost s panem doktorem, neboť s tak vynikajícím přístupem k pacientovi a s kvalitou ošetření jsem se ještě v životě nesetkal. Poděkovat chci také paní Kateřině Urbánkové, pravé ruce pana doktora, která mu asistuje, velmi příjemné a krásné ženě, která dokáže pohladit na duši, zvláště při dlouhých nepříjemných momentech na zubařském křesle.
      Zapomenout musíte na úhradu zdravotními pojišťovnami, nikoli chyba pana doktora, ale našeho zdravotnického systému (ani částečná fin. úhrada na úrovni "klapaček" nelze, nechápu proč). Pojišťovny výkony kolem implantátů a pevných náhrad prostě nehradí.
      Tedy při takovém definitivním řešení nebude po finanční stránce vaše menší nové auto před domem, ale v ústech. Výhodou je, že z úst vám to auto těžko někdo odcizí.
      Pavel Meduna.

Podívejte se na všechny názory (59) na lékaře

• Ondřej Makal

• J
      Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: chirurgická extrakce zubu, autotransplantation

Ondrej Makal is very professional dentist. It took long time for me to find a place and doctor who could solve my tooth problems. Before him i visited 4 different dentists, but some of them refused to do operation because of lack of experience or offered some scary solutions like remove 8 tooth.

Result of Ondrej Makal work: 4 tooth removed and one implanted back. I had no pain during operation and even after. Now i am so happy to have it all behind, but if something will happened, i will differently go to him again :) I know he will take the best decision for his patients.

• T
      Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: zubní vyšetření

U pana doktora jsem velice spokojená. Když slíbí, že něco bolet nebude, opravdu to nebolí, i kdyby měl umrtvovat zuby hodinu. Měla jsem panický strach ze zákroků u zubaře (až takový, že jsem si nechala spoustu zubů rozpadnou atp.). U pana doktora Makala jsem přes svůj strach již podstoupila řadu normálně pro mě nezvladatelných zákroků bez jakýchkoli obtíží. Mluvím o vrtání, o čištění kanálků a dostavování zubů a o trhání nevyrostlé horní osmičky. Za sebe mohu říct, že pan doktor je zatím nejlepší zubař, u kterého jsem zatím byla a jsem nadmíru spokojená. Žádný zákrok nebolel, komplikace po zákroku jsem nikdy žádné neměla a nyní se k zubaři i celkem těším, protože vím, že mi neublíží, ale pomůže. Takže pokud se kdokoli bojí jakéhokoli zákroku, mohu za sebe pana Makala doporučit komukoli.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jakub Váša

Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: Oprava onlay plomb

Naprostý profesionál a vynikající zubař i člověk. Problémy přetrvávající více než rok způsobené neodborným zákrokem na jiné pražské klinice ve stejném standardu vyřešil během hodiny. Už bych nikdy jinam nešel.

• Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík

Velmi doporučuji pana doktora. Byla jsem na vstupním vyšetření a jsem moc spokojena. Milý, laskavý, empatický vážený pan doktor, rád a ochotně sám od sebe vše vysvětlí, velmi chytrý. Moc mi pomohl a také zachránil. Velmi si ho vážím, kdybych mohla dát hodnocení deset hvězdiček, tak pan doktor si je zaslouží. Je to velký profesionál. Pěkné prostředí, velmi ochotný a uctivý personál.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře