Dentální klinika Jan Stuchlík

(18 názorů)

Dentální klinika Jan Stuchlík

Rohanské nábřeží 5

Praha , hl. město Praha

Dentální klinika Jan Stuchlík byla založena v létě 2012 zubním lékařem MUDr. Janem Stuchlíkem s cílem nadále rozvíjet a zkvalitňovat komplexní zubní péči. Středem pozornosti jste pro nás Vy – klient, ať už malé dítě nebo dospělý člověk, kterému se snažíme pomoci ke zdravému a hezkému úsměvu a zajistit jeho uchování po celý život.

Koncept péče je postaven na 4 pilířích vycházející ze základního, nejdůležitějšího pilíře – prevence vzniku onemocnění. Protože si uvědomujeme, že návštěva zubního lékaře nepatří mezi oblíbené činnosti, vytvořili jsme pro Vás kultivované a vstřícné prostředí, ve kterém se budete Vy cítit dobře a my se budeme moci plně soustředit na péči o to nejcennější – Vaše zdraví.

Špičkové technické zázemí, kterým klinika disponuje, je důležitým předpokladem pro poskytování ošetření nejvyšší kvality, ale zdaleka největší hodnotou jsou znalosti a dovednosti lidí, kteří Vám ošetření přinášejí. Vaše důvěra a volba našeho zařízení je pro nás velkým závazkem, proto se snažíme neustále vzdělávat a profesně zdokonalovat.

Jménem celé kliniky Vám děkuji za Vaši důvěru.
MUDr. Jan Stuchlík.

Přistrojové vybavení

Ordinace jsou vybaveny špičkovými zubními soupravami předního finského výrobce Planmeca. Součástí souprav je intraorální kamera se zvětšovací optikou a monitor, kde dokumentujeme průběh ošetření. Díky této obrazové dokumentaci Vám vysvětlíme celý průběh ošetření a Vy si můžete porovnat situaci před a po ošetření.

Digitální intraorální rentgeny Planmeca umožňují okamžité zobrazení snímku přímo u křesla. Díky pokročilé technologii jsou dávky rentgenového záření stlačeny na minimum.

Digitální panoramatický 3D-tomograf Planmeca ProMax 3Ds je výjimečným přístrojem umožňujícím prostorové zobrazení anatomických struktur a zajišťuje tak maximálně přesnou diagnostiku a plánovaní při chirurgických výkonech a implantacích. Díky pokročilé technologii jsou dávky rentgenového záření omezeny na absolutní minimum.

Součástí technického vybavení ordinací je řada drobných elektronických přístrojů nejnovější generace zajišťujících bezpečný a efektivní průběh ošetření.

V zázemí kliniky je parní autokláv zajišťující sterilitu nástrojů a přístrojů.

Mnohá ošetření se provádí s využitím operačního mikroskopu Leica M320, který poskytuje potřebné informace při samotném zákroku a zároveň umožňuje detailně zdokumentovat průběh ošetření. Je využíván především při endodontickém ošetřování kořenových kanálků.

Ordinace jsou plně klimatizovány.

Naše vybavení

• Digitální intraorální rentgeny Planmeca
  • Digitální panoramatický 3D-tomograf Planmeca ProMax 3Ds
  • Operační mikroskop Leica M320
  • Intraorální kamera se zvětšovací optikou a monitor

Zákroky

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MDDr. Petr Tišer Jiný

Co nelze upřít, tak je dar od boha. Velice šikovný, takový rázný a vzbuzuje důvěru. S ničím se nemaže, ale vždycky se stará o to, aby ošetření bylo bezbolestné, to je dosti priorita. Jinak zuby trhá skvěle a já byla na chirurgickém zakrytí krčku. Mohu doporučit. Na to, jak je mladý, opravdu moc šikovný. Nebojí se jít do ničeho, co je bezpečné a co jiní zubaři odmítají.

Lékař: MDDr. Petr Tišer ošetření zubního kazu

Tenhle kluk má dar od boha!!! NIKDY jsem neměla, tak báječného, poctivého a šikovného zubaře jako je on!!!!! Opravil mi zuby, tak že nepoznáte, že byly před smrtí děkuju

Lékař: MDDr. Petr Tišer Jiný

Naprosto skvělý přístup, komunikace, práce, a zejména výsledky jeho zákroků(!!!). Jsem spokojený, lepšího zubaře není!

Lékař: MDDr. Petr Tišer vyšetření dětí

Pan doktor osetroval meho 6-leteho syna, ktery nechtel spolupracovat. Uzasny pristup k detem Pan doktor byl velice lidsky, trpelivy a mily. Velice mu za jeho pristup dekuji!!!!!

Lékař: MUDr. Jan Stuchlík Extrakce osmiček

Pan doktor je naprostá špička v oboru a navíc je velmi milý a empatický, stejně jako jeho asistentka, která má pochopení pro vystrašené pacienty a umí je podpořit a dodat jim odvahy. Složitější extrakci osmičky pan doktor zvládl za pár minut. Po celou dobu hojení nic nebolelo a nemusela jsem si vzít jediný prášek na bolest. Do teď nechápu, jak je to možné :) Děkuji za úžasný přístup a za naprosto bezbolestnou extrakci zubu.

Ľ
    Lékař: MDDr. Petr Tišer

U pana doktora Tišera som bola kvôli ošetreniu zubného kazu. Všetko prebehlo bez bolesti a s perfektným výsledkom, vrátane horných jednotiek, na ktoré som mala pochopiteľne veľké estetické nároky. Myslím, že je pre Dentálnu kliniku Stuchlík skvelou vizitkou, nie len kvalitou ošetrenia, ale aj ľudskou stránkou.

Lékař: MDDr. Petr Tišer ošetření zubního kazu

Pana doktora Tisera mohu jen a jen doporučit! Bála jsem se nového lékaře, neboť je nový na klinice Stuchlika ,ale předčil me očekávání. Po návštěvě prevence,me dnes čekala sanace čtyř zubů. Přístup velmi milý, ochotny a hlavně profesionální. Jsem pacient, který ma vždy nějakou zvláštnost a také tomu tak bylo kdy jsem potřebovala více anesteze ,ochotně přidal :). Zuby krásně zpravene a po zákroku nebolelo nic. ????. Opět kliniku J. Stuchlika doporučují a pana Petra Tisera jen a jen víc !!! :)).

Lékař: MDDr. Petr Tišer ošetření zubního kazu

Profesionální vlídný přístup, bezbolestné ošetření a příjemná sestřička tvořící s Panem Doktorem sehraný tým. Vše navíc dopředu vysvětleno. Pana Doktora Tišera mohu jen doporučit.

Lékař: MDDr. Jakub Váša ošetření kořenových kanálků

Pán doktor si zaslúži len to najlepšie hodnotenie, pretože je šikovný a svoju prácu vykonáva na vysokej úrovni. Okrem jeho odborných kvalít hodnotím veľmi pozitívne aj to, že je ľudský a empatický. Počas ošetrenia sa stále ubezpečoval, či ma naozaj nič nebolí a svojim zmyslom pre humor dokázal odľahčiť situáciu tak, že som sa prestala báť. Pána doktora môžem odporučiť všetkým, ktorí hľadajú kvalitu a skvelý prístup.

Lékař: MDDr. Jakub Váša rozsáhlé problémy se záněty dásní a kazivostí zubů

Lidský a velmi ochotný přístup, srozumitelné seznámení s procedurou, odůvodnění léčebného plánu včetně finančních detailů; vysoká profesionality při zákroku, léčba bezbolestná, přitom efektivní; skvělý přístup k dětem!