O nás

Dentální klinika Jan Stuchlík byla založena v létě 2012 zubním lékařem MUDr. Janem Stuchlíkem s cílem nadále rozvíjet a zkvalitňovat komplexní zubní péči. Středem pozornosti jste pro nás Vy – klient, ať už malé dítě nebo dospělý člověk, kterému se snažíme pomoci ke zdravému a hezkému úsměvu a zajistit jeho uchování po celý život.

Koncept péče je postaven na 4 pilířích vycházející ze základního, nejdůležitějšího pilíře – prevence vzniku onemocnění. Protože si uvědomujeme, že návštěva zubního lékaře nepatří mezi oblíbené činnosti, vytvořili jsme pro Vás kultivované a vstřícné prostředí, ve kterém se budete Vy cítit dobře a my se budeme moci plně soustředit na péči o to nejcennější – Vaše zdraví.

Špičkové technické zázemí, kterým klinika disponuje, je důležitým předpokladem pro poskytování ošetření nejvyšší kvality, ale zdaleka největší hodnotou jsou znalosti a dovednosti lidí, kteří Vám ošetření přinášejí. Vaše důvěra a volba našeho zařízení je pro nás velkým závazkem, proto se snažíme neustále vzdělávat a profesně zdokonalovat.

Jménem celé kliniky Vám děkuji za Vaši důvěru.
MUDr. Jan Stuchlík.

Přistrojové vybavení

Ordinace jsou vybaveny špičkovými zubními soupravami předního finského výrobce Planmeca. Součástí souprav je intraorální kamera se zvětšovací optikou a monitor, kde dokumentujeme průběh ošetření. Díky této obrazové dokumentaci Vám vysvětlíme celý průběh ošetření a Vy si můžete porovnat situaci před a po ošetření.

Digitální intraorální rentgeny Planmeca umožňují okamžité zobrazení snímku přímo u křesla. Díky pokročilé technologii jsou dávky rentgenového záření stlačeny na minimum.

Digitální panoramatický 3D-tomograf Planmeca ProMax 3Ds je výjimečným přístrojem umožňujícím prostorové zobrazení anatomických struktur a zajišťuje tak maximálně přesnou diagnostiku a plánovaní při chirurgických výkonech a implantacích. Díky pokročilé technologii jsou dávky rentgenového záření omezeny na absolutní minimum.

Součástí technického vybavení ordinací je řada drobných elektronických přístrojů nejnovější generace zajišťujících bezpečný a efektivní průběh ošetření.

V zázemí kliniky je parní autokláv zajišťující sterilitu nástrojů a přístrojů.

Mnohá ošetření se provádí s využitím operačního mikroskopu Leica M320, který poskytuje potřebné informace při samotném zákroku a zároveň umožňuje detailně zdokumentovat průběh ošetření. Je využíván především při endodontickém ošetřování kořenových kanálků.

Ordinace jsou plně klimatizovány.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (27)

MDDr. Petr Tišer ošetření zubního kazu

Pán dr. je sympatický, veselý, perfektní přístup, děkujeme za péči

MDDr. Petr Tišer ošetření zubního kazu

Profesionalni, zkuseny, peclivy, neuveritelne trpelivy, nesmirne mily a lidsky a s pristupem, ktery se je dnes jen tak nevidi. Doporucuji vsem, kteri maji z osetreni strach, hledaji nekoho kdo se jim bude venovat nad 100%, chteji mit jistotu, ze bude o nich dobre postarano, vse vysvetleno a nic nezanedbano.

MDDr. Petr Tišer ošetření zubního kazu

Perfektní práce, velice dobrý přístup, naprosto bezbolestné vyvrtání kazu.

MDDr. Petr Tišer preventivní prohlídky

Jsi člověk, který má strach ze zubařů a chceš to změnit? Objednej se u něj a “návštěvy” se stanou příjemným zážitkem. Perfektní přístup a profesionalita.

Monika Sojková dentální hygiena (60min)

Paní/slečna je perfektní hygienistka. Dělá svoji práci pečlivě, příjemně a je velice ochotná, milá, umí dobře a profesionálně vysvětlit, jak čistit zuby.Též je velice zručná a pozorná, skoro by si člověk přál, aby byla zubařka a mohl mít vše vyřízené jen od ní. Zdá se, že se nám vrátila do Prahy, tak snad se podaří k ní znovu objednat. Moc děkuji. Já jsem na zuby extrémně přecitlivělá, ale ona opravdu umí velice šetrně a příjemně ošetřit.

MDDr. Petr Tišer estetická stomatologie

Nejlepsi zubar. Skvele odvedena prace, profesionalni pristup a moje naprosta spokojenost! Mohu vrele doporucit. Dekuji.

MDDr. Petr Tišer ošetření zubního kazu

Nejlepší stomatolog, u kterého jsem kdy byl. Velice pečlivý, citlivý, milý... Ještě nikdy se mi nestalo, že bych se na návštěvu u stomatologa těšil.

MDDr. Petr Tišer ošetření zubního kazu

Pán doktor Tišer je veľmi šikovný, zručný, empatický, milý, ochotný, má maximálne ľudský a citlivý prístup; kvalitné ošetrenie na vysokej úrovni v modernom čistom zariadení. Výsledok výborný. Po prvej návšteve uňho by som už nemenil. Vždy presne vysvetlí, čo sa bude robiť, po ošetrení ukáže fotodokumentáciu. Pána doktora možem len doporučiť, je to profesionál. So sestrou sú zohraná dvojica :)

MUDr. Jan Stuchlík Jiný

Milý pan doktor je pro mne "Messi" ve Stomatologii,tedy nejlepší:-)Každá zdejší recenze je tak krásně napsaná,že se mohu pouze připojit a velmi poděkovat za tak skvělou péči od pana doktora a jeho milé sestřičce.Velmi pěkně to zde popisuje níže paní Hana Horáková,naprostý souhlas se vším.Já jsem šel v sobotu 11.9. na zavedení implantátu se strachem a úzkostlivým pocitem k panu doktoru Stuchlíkovi.Jakého krásného pocitu se mi dostalo,když mne osobně přivítal s úsměvem na rtech.Velmi laskavé od něj a velmi si toho vážím.Při vlastním zákroku jsem byl často tázán,zda je vše v pořádku,zda něco nebolí a je mi dobře.Bylo mi samozřejmě fajn,žádná bolest a vše proběhlo bez problémů.Péče na úrovni a byla radost být v tak dobrých rukou.Následně mi bylo sděleno co může nastat pár hodin po provedení úkonu.Měl jsem nachystané antibiotika,kapesník,ale nic nebylo nutné.Nic z toho co mohlo nastat se nestalo,bylo to bez problémů.Já vlastně 2 h po odchodu z ordinace ani nevěděl,že jsem byl u zubaře:-).Dva dny poté mi zvoní telefon a pan doktor Stuchlík.Zajímá se,jak se mi daří,zda nastala ta situace na kterou mne připravoval.Odpověd byla jasná a stručná.Máte zlaté ruce pane doktore,vše je v naprostém pořádku a už se těším na další navštěvu,abych docílil toho,za jakým účelem jsem navštívil jeho kliniku.Chci ještě jednou velmi poděkovat za vše,přeji vám a celému vašemu kolektivu do další práce spousty úspěchů,jen spokojené zákazníky a také hodně štestí,pevné zdraví, pohody a atˇ se vám daří.Děkuji...

MDDr. Petr Tišer Jiný

Co nelze upřít, tak je dar od boha. Velice šikovný, takový rázný a vzbuzuje důvěru. S ničím se nemaže, ale vždycky se stará o to, aby ošetření bylo bezbolestné, to je dosti priorita. Jinak zuby trhá skvěle a já byla na chirurgickém zakrytí krčku. Mohu doporučit. Na to, jak je mladý, opravdu moc šikovný. Nebojí se jít do ničeho, co je bezpečné a co jiní zubaři odmítají.

Kontakt

Rohanské nábřeží 5, Praha Zobrazit v Goole Maps