Dentální klinika Jan Stuchlík

(110 názorů)

Dentální klinika Jan Stuchlík

Rohanské nábřeží 5

Praha, hl. město Praha

Dentální klinika Jan Stuchlík byla založena v létě 2012 zubním lékařem MUDr. Janem Stuchlíkem s cílem nadále rozvíjet a zkvalitňovat komplexní zubní péči. Středem pozornosti jste pro nás Vy – klient, ať už malé dítě nebo dospělý člověk, kterému se snažíme pomoci ke zdravému a hezkému úsměvu a zajistit jeho uchování po celý život.

Koncept péče je postaven na 4 pilířích vycházející ze základního, nejdůležitějšího pilíře – prevence vzniku onemocnění. Protože si uvědomujeme, že návštěva zubního lékaře nepatří mezi oblíbené činnosti, vytvořili jsme pro Vás kultivované a vstřícné prostředí, ve kterém se budete Vy cítit dobře a my se budeme moci plně soustředit na péči o to nejcennější – Vaše zdraví.

Špičkové technické zázemí, kterým klinika disponuje, je důležitým předpokladem pro poskytování ošetření nejvyšší kvality, ale zdaleka největší hodnotou jsou znalosti a dovednosti lidí, kteří Vám ošetření přinášejí. Vaše důvěra a volba našeho zařízení je pro nás velkým závazkem, proto se snažíme neustále vzdělávat a profesně zdokonalovat.

Jménem celé kliniky Vám děkuji za Vaši důvěru.
MUDr. Jan Stuchlík.

Přistrojové vybavení

Ordinace jsou vybaveny špičkovými zubními soupravami předního finského výrobce Planmeca. Součástí souprav je intraorální kamera se zvětšovací optikou a monitor, kde dokumentujeme průběh ošetření. Díky této obrazové dokumentaci Vám vysvětlíme celý průběh ošetření a Vy si můžete porovnat situaci před a po ošetření.

Digitální intraorální rentgeny Planmeca umožňují okamžité zobrazení snímku přímo u křesla. Díky pokročilé technologii jsou dávky rentgenového záření stlačeny na minimum.

Digitální panoramatický 3D-tomograf Planmeca ProMax 3Ds je výjimečným přístrojem umožňujícím prostorové zobrazení anatomických struktur a zajišťuje tak maximálně přesnou diagnostiku a plánovaní při chirurgických výkonech a implantacích. Díky pokročilé technologii jsou dávky rentgenového záření omezeny na absolutní minimum.

Součástí technického vybavení ordinací je řada drobných elektronických přístrojů nejnovější generace zajišťujících bezpečný a efektivní průběh ošetření.

V zázemí kliniky je parní autokláv zajišťující sterilitu nástrojů a přístrojů.

Mnohá ošetření se provádí s využitím operačního mikroskopu Leica M320, který poskytuje potřebné informace při samotném zákroku a zároveň umožňuje detailně zdokumentovat průběh ošetření. Je využíván především při endodontickém ošetřování kořenových kanálků.

Ordinace jsou plně klimatizovány.

Naše vybavení

• Digitální intraorální rentgeny Planmeca
  • Digitální panoramatický 3D-tomograf Planmeca ProMax 3Ds
  • Operační mikroskop Leica M320
  • Intraorální kamera se zvětšovací optikou a monitor

Zákroky

• klinika

Nejbližší zařízení

• Soňa Humpolíčková

• P

Paní doktorka je velmi milá a šikovná. Dokonale mi opravila už čtyři zuby, bezbolestně a profesionálně. Mohu jen doporučit .

• Maximálně profesionální přístup na úrovni. Bezbolestný dvouhodinový zákrok u akutního zánětu. Paní doktorka je velmi precizní a navíc milá. Doporučuji !

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Monika Sojková

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• P
      Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: dentální hygiena (60min)

Nikdy jsem na dentální hygieně nebyl, ale velká spokojenost!Milý a vstřícný přístup. Slečna Monika je prostě skvělá! Rozptýlila ihned zpočátku moje obavy,
      pracovala šetrně, ale rychle, přitom žádnou bolest jsem téměř nezaznamenal.
      Mohu jenom doporučit.

• Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: Dentalni hygiena a airflow

Monika má vysoce profesionální a také velmi příjemný přístup. Během ošetření postupovala pečlivě a důsledně. Po celou dobu se mnou hovořila a vysvětlovala co a proč dělá nebo dělat bude. S výsledkem jsem velmi spokojen a těším se na další návštěvu. Vřele
      Moniku doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře

• Ondřej Makal

• J
      Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: chirurgická extrakce zubu, autotransplantation

Ondrej Makal is very professional dentist. It took long time for me to find a place and doctor who could solve my tooth problems. Before him i visited 4 different dentists, but some of them refused to do operation because of lack of experience or offered some scary solutions like remove 8 tooth.

Result of Ondrej Makal work: 4 tooth removed and one implanted back. I had no pain during operation and even after. Now i am so happy to have it all behind, but if something will happened, i will differently go to him again :) I know he will take the best decision for his patients.

• T
      Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: zubní vyšetření

U pana doktora jsem velice spokojená. Když slíbí, že něco bolet nebude, opravdu to nebolí, i kdyby měl umrtvovat zuby hodinu. Měla jsem panický strach ze zákroků u zubaře (až takový, že jsem si nechala spoustu zubů rozpadnou atp.). U pana doktora Makala jsem přes svůj strach již podstoupila řadu normálně pro mě nezvladatelných zákroků bez jakýchkoli obtíží. Mluvím o vrtání, o čištění kanálků a dostavování zubů a o trhání nevyrostlé horní osmičky. Za sebe mohu říct, že pan doktor je zatím nejlepší zubař, u kterého jsem zatím byla a jsem nadmíru spokojená. Žádný zákrok nebolel, komplikace po zákroku jsem nikdy žádné neměla a nyní se k zubaři i celkem těším, protože vím, že mi neublíží, ale pomůže. Takže pokud se kdokoli bojí jakéhokoli zákroku, mohu za sebe pana Makala doporučit komukoli.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jakub Váša

• Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: ošetření kořenových kanálků

Pán doktor si zaslúži len to najlepšie hodnotenie, pretože je šikovný a svoju prácu vykonáva na vysokej úrovni. Okrem jeho odborných kvalít hodnotím veľmi pozitívne aj to, že je ľudský a empatický. Počas ošetrenia sa stále ubezpečoval, či ma naozaj nič nebolí a svojim zmyslom pre humor dokázal odľahčiť situáciu tak, že som sa prestala báť. Pána doktora môžem odporučiť všetkým, ktorí hľadajú kvalitu a skvelý prístup.

• Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: rozsáhlé problémy se záněty dásní a kazivostí zubů

Lidský a velmi ochotný přístup, srozumitelné seznámení s procedurou, odůvodnění léčebného plánu včetně finančních detailů; vysoká profesionality při zákroku, léčba bezbolestná, přitom efektivní; skvělý přístup k dětem!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jan Stuchlík

Zubař, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: Dental implant

I would strongly recommend Dr Stuchlik's expertise and kindness. Visits to the dentist are not my favorite activities, but I must recognize the high quality of care I have received (at Asklepion at this time). After so many years, so many shocks ans so many mishaps, my "new" teeth are still here, probably the most resilient thing I can show !
      Thank you Doc,

JB Mathieu

• Pan doktor Stuchlík je vynikající zubař, velmi příjemný člověk a profesionál, který se dokáže vcítit do pacienta a zbavit ho strachu na zubařském křesle. Veškeré zákroky podrobně vysvětlí a stále se zajímá, jestli vás opravdu nic nebolí. Po návštěvě několika předchozích klinik si takového přístupu opravdu moc vážím. Pan doktor mi zavedl 1 implantát a nasadil jednotlivě celkem 9 keramických korunek. Vše bylo naprosto bezbolestné a výsledek je vynikající. Panu doktorovi asistuje moc milá a empatická sestřička Kateřina Urbánková, která umí být oporou pacientovi, když je třeba. Jsou prostě dokonale sehraná dvojka. Chtěla bych jim oběma touto cestou ještě jednou moc poděkovat. Člověka skoro až mrzí, že už není co opravovat:)
      Rovněž bych chtěla poděkovat Tomáši Abderamanovi, jejich zubnímu technikovi, za nádherné zubní korunky, které jsou k nerozeznání od pravých zubů.
      Velice děkuji i panu doktoru Makalovi a paní doktorce Humpolíčkové za drobné zákroky během léčby, dentální hygienistce Monice Sojkové a také všem recepčním. Prostě, jaký je vedoucí, taková je klinika.
      Děkuji moc!!
      Eva Pelánová