Dentální klinika Jan Stuchlík

(109 názorů)

Dentální klinika Jan Stuchlík

Rohanské nábřeží 5

Praha, hl. město Praha

Dentální klinika Jan Stuchlík byla založena v létě 2012 zubním lékařem MUDr. Janem Stuchlíkem s cílem nadále rozvíjet a zkvalitňovat komplexní zubní péči. Středem pozornosti jste pro nás Vy – klient, ať už malé dítě nebo dospělý člověk, kterému se snažíme pomoci ke zdravému a hezkému úsměvu a zajistit jeho uchování po celý život.

Koncept péče je postaven na 4 pilířích vycházející ze základního, nejdůležitějšího pilíře – prevence vzniku onemocnění. Protože si uvědomujeme, že návštěva zubního lékaře nepatří mezi oblíbené činnosti, vytvořili jsme pro Vás kultivované a vstřícné prostředí, ve kterém se budete Vy cítit dobře a my se budeme moci plně soustředit na péči o to nejcennější – Vaše zdraví.

Špičkové technické zázemí, kterým klinika disponuje, je důležitým předpokladem pro poskytování ošetření nejvyšší kvality, ale zdaleka největší hodnotou jsou znalosti a dovednosti lidí, kteří Vám ošetření přinášejí. Vaše důvěra a volba našeho zařízení je pro nás velkým závazkem, proto se snažíme neustále vzdělávat a profesně zdokonalovat.

Jménem celé kliniky Vám děkuji za Vaši důvěru.
MUDr. Jan Stuchlík.

Přistrojové vybavení

Ordinace jsou vybaveny špičkovými zubními soupravami předního finského výrobce Planmeca. Součástí souprav je intraorální kamera se zvětšovací optikou a monitor, kde dokumentujeme průběh ošetření. Díky této obrazové dokumentaci Vám vysvětlíme celý průběh ošetření a Vy si můžete porovnat situaci před a po ošetření.

Digitální intraorální rentgeny Planmeca umožňují okamžité zobrazení snímku přímo u křesla. Díky pokročilé technologii jsou dávky rentgenového záření stlačeny na minimum.

Digitální panoramatický 3D-tomograf Planmeca ProMax 3Ds je výjimečným přístrojem umožňujícím prostorové zobrazení anatomických struktur a zajišťuje tak maximálně přesnou diagnostiku a plánovaní při chirurgických výkonech a implantacích. Díky pokročilé technologii jsou dávky rentgenového záření omezeny na absolutní minimum.

Součástí technického vybavení ordinací je řada drobných elektronických přístrojů nejnovější generace zajišťujících bezpečný a efektivní průběh ošetření.

V zázemí kliniky je parní autokláv zajišťující sterilitu nástrojů a přístrojů.

Mnohá ošetření se provádí s využitím operačního mikroskopu Leica M320, který poskytuje potřebné informace při samotném zákroku a zároveň umožňuje detailně zdokumentovat průběh ošetření. Je využíván především při endodontickém ošetřování kořenových kanálků.

Ordinace jsou plně klimatizovány.

Naše vybavení

• Digitální intraorální rentgeny Planmeca
  • Digitální panoramatický 3D-tomograf Planmeca ProMax 3Ds
  • Operační mikroskop Leica M320
  • Intraorální kamera se zvětšovací optikou a monitor

Zákroky

• klinika

Nejbližší zařízení

• Soňa Humpolíčková

• P

Paní doktorka je velmi milá a šikovná. Dokonale mi opravila už čtyři zuby, bezbolestně a profesionálně. Mohu jen doporučit .

• Maximálně profesionální přístup na úrovni. Bezbolestný dvouhodinový zákrok u akutního zánětu. Paní doktorka je velmi precizní a navíc milá. Doporučuji !

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Monika Sojková

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• P
      Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: dentální hygiena (60min)

Nikdy jsem na dentální hygieně nebyl, ale velká spokojenost!Milý a vstřícný přístup. Slečna Monika je prostě skvělá! Rozptýlila ihned zpočátku moje obavy,
      pracovala šetrně, ale rychle, přitom žádnou bolest jsem téměř nezaznamenal.
      Mohu jenom doporučit.

• Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: Dentalni hygiena a airflow

Monika má vysoce profesionální a také velmi příjemný přístup. Během ošetření postupovala pečlivě a důsledně. Po celou dobu se mnou hovořila a vysvětlovala co a proč dělá nebo dělat bude. S výsledkem jsem velmi spokojen a těším se na další návštěvu. Vřele
      Moniku doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře

• Jakub Váša

• Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: ošetření kořenových kanálků

Pán doktor si zaslúži len to najlepšie hodnotenie, pretože je šikovný a svoju prácu vykonáva na vysokej úrovni. Okrem jeho odborných kvalít hodnotím veľmi pozitívne aj to, že je ľudský a empatický. Počas ošetrenia sa stále ubezpečoval, či ma naozaj nič nebolí a svojim zmyslom pre humor dokázal odľahčiť situáciu tak, že som sa prestala báť. Pána doktora môžem odporučiť všetkým, ktorí hľadajú kvalitu a skvelý prístup.

• Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: rozsáhlé problémy se záněty dásní a kazivostí zubů

Lidský a velmi ochotný přístup, srozumitelné seznámení s procedurou, odůvodnění léčebného plánu včetně finančních detailů; vysoká profesionality při zákroku, léčba bezbolestná, přitom efektivní; skvělý přístup k dětem!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Petr Tišer

• Ľ
      Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík

U pana doktora Tišera som bola kvôli ošetreniu zubného kazu. Všetko prebehlo bez bolesti a s perfektným výsledkom, vrátane horných jednotiek, na ktoré som mala pochopiteľne veľké estetické nároky. Myslím, že je pre Dentálnu kliniku Stuchlík skvelou vizitkou, nie len kvalitou ošetrenia, ale aj ľudskou stránkou.

• A
      Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: ošetření zubního kazu

Pana doktora Tisera mohu jen a jen doporučit! Bála jsem se nového lékaře, neboť je nový na klinice Stuchlika ,ale předčil me očekávání. Po návštěvě prevence,me dnes čekala sanace čtyř zubů. Přístup velmi milý, ochotny a hlavně profesionální. Jsem pacient, který ma vždy nějakou zvláštnost a také tomu tak bylo kdy jsem potřebovala více anesteze ,ochotně přidal :). Zuby krásně zpravene a po zákroku nebolelo nic. ????. Opět kliniku J. Stuchlika doporučují a pana Petra Tisera jen a jen víc !!! :)).

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jan Stuchlík

Zubař, MUDr.

• S
      Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: Extrakce osmiček

Pan doktor je naprostá špička v oboru a navíc je velmi milý a empatický, stejně jako jeho asistentka, která má pochopení pro vystrašené pacienty a umí je podpořit a dodat jim odvahy. Složitější extrakci osmičky pan doktor zvládl za pár minut. Po celou dobu hojení nic nebolelo a nemusela jsem si vzít jediný prášek na bolest. Do teď nechápu, jak je to možné :) Děkuji za úžasný přístup a za naprosto bezbolestnou extrakci zubu.

• Umístění: jiné místoSlužby: Dental implant

I would strongly recommend Dr Stuchlik's expertise and kindness. Visits to the dentist are not my favorite activities, but I must recognize the high quality of care I have received (at Asklepion at this time). After so many years, so many shocks ans so many mishaps, my "new" teeth are still here, probably the most resilient thing I can show !
      Thank you Doc,

JB Mathieu