Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: 3DK s.r.o., dentální klinika Původně preventivní prohlídka

Pan MUDr Jan Streblov je to nejlepší, co mne mohlo potkat. I když jsem ročník 1943 - zachránil mi úsměv velmi profesionálně a bez bolesti. Za celý svůj dlouhý život jsem nepotkala takového zubaře.
Je to umělec ve svém oboru. Bohem nadaný.Trpělivý vstřícný, usměvavý. Jeho kolegové jsou vybraná třída. Třeba MDDr Gabriela Vajchrová dělá této klinice čest a též odvádí nadstandartní práci. Mám s ní skvělé zkušenosti. Věřím, že i ostatní kolegové pana doktora - se kterými jsem nepřišla do osobního styku jsou stejně šikovní. Vybavení ordinací je na vysoké úrovni. Co dodat.


H
Ověřeny pacient

Když kouknu na fotky před a po zákroku, tak nemůžu říct nic jiného než: „Super práce“! Sice to něco stojí, ale peněz do svého zdraví mi není líto. Jelikož šlo o přední zuby, pan doktor to chtěl udělat perfektní a jednou všechny 4 korunky vyhodil a nechal udělat znovu, protože byly trochu tmavší než by se mu líbilo. V tu chvíli jsem si řekl, že se mi líbí, že mu nejde jen o peníze, a neřekne si: "No vždyť to není zas tak vidět…", ale asi opravdu chce, aby práce, kterou odvede, byla perfektní a nemusel se za ní stydět, ale naopak, aby mu dělala dobrou reklamu. Bohužel pro něho, teď jsou ty zuby až moc perfektní, takže se mě nikdo nebude ptát odkud je mám, protože to bez RTG pomalu ani zubař nepozná ;)

Pobavil mě vlastně už v prvním emailu, když mi posílal nabídku, kde psal: „Mohu Vám nabídnout vysoký standard a nebo velmi vysoký standard.“ :)) Vzal jsem si jen ten vysoký standard a jsem spokojený.


Z
Ověřeny pacient

Nechápu, kde se v panu doktorovi bere všechno to nadšení pro zuby, ale očividně tam je. Pečlivost a profesionalita jsou dechberoucí. Jako bonus je laskavý a má smysl pro humor.

Ordinaci má plnou hejblátek, zuby ošetřuje pod mikroskopem. Aby se pracovní ploška nekontaminovala, používá kofrdam. Rentgenů má pro jistotu hned několik.

Do horní čelisti mi dával implantát, ale po zásahu jsem nepotřebovala proti bolesti ani paralen, všechno bylo v pořádku už druhý den.


N
Ověřeny pacient

Vynikající doktor, profesionální péče, konkrétní zákroky - překrytí několika velmi odhalených krčků zubů. Ikdyž není péče hrazená pojišťovnou, výsledky jsou perfektní a raději jsem u profesionála. Doporučuji.


R
Ověřeny pacient

Pan doktor je skutečný gentleman !


C
Ověřeny pacient

mohu jen doporučit, sice nemá smlouvy s pojišt´ovnami, ale zato pracuje moderně a dobře. Zabývá se parodontologií, implantologiíí, apod.Chválím.


K
Ověřeny pacient

Pana doktora Streblova mohu jen a jen doporučit. Je to špičkový stomatochirurg a provádí zákroky,na které si jiní lékaři netroufají.Přes 10 let mě trápily odhalené zubní krčky a jedině on mi dokázal pomoci.Pane doktore,právě Vám patří mé velké díky za perfektně provedenou operaci.Katka K.


G
Ověřeny pacient

Lékař schopný a šikovný,léčí moder.způsoby,co jinde ani neznají-myslím tím hlavně provinční ¨zubaře.Doporučuji.


P
Ověřeny pacient

Skvělý odborník, i mně zachránil dva zuby - spoušť po bývalém zubaři. Milé jednání, vše rád vysvětlí, sice nespolupracuje s pojišťovnami, ale jeho ceny nejsou nijak přemrštěné. Mohu jen doporučit.


Šikovný,léčí moderními způsoby,dělá i stomatochirurg.zákroky,na které si mnozí jiní zubaři ani zdaleka netroufají.Dobrá práce!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti