Když kouknu na fotky před a po zákroku, tak nemůžu říct nic jiného než: „Super práce“! Sice to něco stojí, ale peněz do svého zdraví mi není líto. Jelikož šlo o přední zuby, pan doktor to chtěl udělat perfektní a jednou všechny 4 korunky vyhodil a nechal udělat znovu, protože byly trochu tmavší než by se mu líbilo. V tu chvíli jsem si řekl, že se mi líbí, že mu nejde jen o peníze, a neřekne si: "No vždyť to není zas tak vidět…", ale asi opravdu chce, aby práce, kterou odvede, byla perfektní a nemusel se za ní stydět, ale naopak, aby mu dělala dobrou reklamu. Bohužel pro něho, teď jsou ty zuby až moc perfektní, takže se mě nikdo nebude ptát odkud je mám, protože to bez RTG pomalu ani zubař nepozná ;)

Pobavil mě vlastně už v prvním emailu, když mi posílal nabídku, kde psal: „Mohu Vám nabídnout vysoký standard a nebo velmi vysoký standard.“ :)) Vzal jsem si jen ten vysoký standard a jsem spokojený.

Nechápu, kde se v panu doktorovi bere všechno to nadšení pro zuby, ale očividně tam je. Pečlivost a profesionalita jsou dechberoucí. Jako bonus je laskavý a má smysl pro humor.

Ordinaci má plnou hejblátek, zuby ošetřuje pod mikroskopem. Aby se pracovní ploška nekontaminovala, používá kofrdam. Rentgenů má pro jistotu hned několik.

Do horní čelisti mi dával implantát, ale po zásahu jsem nepotřebovala proti bolesti ani paralen, všechno bylo v pořádku už druhý den.

Vynikající doktor, profesionální péče, konkrétní zákroky - překrytí několika velmi odhalených krčků zubů. Ikdyž není péče hrazená pojišťovnou, výsledky jsou perfektní a raději jsem u profesionála. Doporučuji.

Pan doktor je skutečný gentleman !

C

mohu jen doporučit, sice nemá smlouvy s pojišt´ovnami, ale zato pracuje moderně a dobře. Zabývá se parodontologií, implantologiíí, apod.Chválím.

Pana doktora Streblova mohu jen a jen doporučit. Je to špičkový stomatochirurg a provádí zákroky,na které si jiní lékaři netroufají.Přes 10 let mě trápily odhalené zubní krčky a jedině on mi dokázal pomoci.Pane doktore,právě Vám patří mé velké díky za perfektně provedenou operaci.Katka K.

G

Lékař schopný a šikovný,léčí moder.způsoby,co jinde ani neznají-myslím tím hlavně provinční ¨zubaře.Doporučuji.

Skvělý odborník, i mně zachránil dva zuby - spoušť po bývalém zubaři. Milé jednání, vše rád vysvětlí, sice nespolupracuje s pojišťovnami, ale jeho ceny nejsou nijak přemrštěné. Mohu jen doporučit.

Šikovný,léčí moderními způsoby,dělá i stomatochirurg.zákroky,na které si mnozí jiní zubaři ani zdaleka netroufají.Dobrá práce!

Příjemný, velký odborník.
J.P.