Profík užívající nejmodernější metody v oboru. Pokud zadáte jeho jméno do vyhledávače, uvědomíte si, jaká kapacita ten chlap je. Naprostý sympaťák a profesionál. Je bezva se na každou návštěvu u zubaře těšit!

Naprostá spokojenost. Měl jsem komplikovanou dolní osmičku s cystou a těsně vedle nervu. Pan doktor udělal potřebné vyšetření, vše vysvětlil. Zákrok provedl podle mě velmi precizně. Z kliniky jsem odcházel s vytištěným doporučením, co mám dělat a tel. kontaktem na pana doktora pro případ, že by se po zákroku dělo něco neobvyklého. V komunikaci je MUDr. Streblov velmi milý a přívětivý. Doufám, že příp. další extrakce zubů mi bude dělat jedině tento doktor.

Umístění: 3DK s.r.o., dentální klinika Původně preventivní prohlídka

Pan MUDr Jan Streblov je to nejlepší, co mne mohlo potkat. I když jsem ročník 1943 - zachránil mi úsměv velmi profesionálně a bez bolesti. Za celý svůj dlouhý život jsem nepotkala takového zubaře.
Je to umělec ve svém oboru. Bohem nadaný.Trpělivý vstřícný, usměvavý. Jeho kolegové jsou vybraná třída. Třeba MDDr Gabriela Vajchrová dělá této klinice čest a též odvádí nadstandartní práci. Mám s ní skvělé zkušenosti. Věřím, že i ostatní kolegové pana doktora - se kterými jsem nepřišla do osobního styku jsou stejně šikovní. Vybavení ordinací je na vysoké úrovni. Co dodat.

Když kouknu na fotky před a po zákroku, tak nemůžu říct nic jiného než: „Super práce“! Sice to něco stojí, ale peněz do svého zdraví mi není líto. Jelikož šlo o přední zuby, pan doktor to chtěl udělat perfektní a jednou všechny 4 korunky vyhodil a nechal udělat znovu, protože byly trochu tmavší než by se mu líbilo. V tu chvíli jsem si řekl, že se mi líbí, že mu nejde jen o peníze, a neřekne si: "No vždyť to není zas tak vidět…", ale asi opravdu chce, aby práce, kterou odvede, byla perfektní a nemusel se za ní stydět, ale naopak, aby mu dělala dobrou reklamu. Bohužel pro něho, teď jsou ty zuby až moc perfektní, takže se mě nikdo nebude ptát odkud je mám, protože to bez RTG pomalu ani zubař nepozná ;)

Pobavil mě vlastně už v prvním emailu, když mi posílal nabídku, kde psal: „Mohu Vám nabídnout vysoký standard a nebo velmi vysoký standard.“ :)) Vzal jsem si jen ten vysoký standard a jsem spokojený.

Nechápu, kde se v panu doktorovi bere všechno to nadšení pro zuby, ale očividně tam je. Pečlivost a profesionalita jsou dechberoucí. Jako bonus je laskavý a má smysl pro humor.

Ordinaci má plnou hejblátek, zuby ošetřuje pod mikroskopem. Aby se pracovní ploška nekontaminovala, používá kofrdam. Rentgenů má pro jistotu hned několik.

Do horní čelisti mi dával implantát, ale po zásahu jsem nepotřebovala proti bolesti ani paralen, všechno bylo v pořádku už druhý den.

Vynikající doktor, profesionální péče, konkrétní zákroky - překrytí několika velmi odhalených krčků zubů. Ikdyž není péče hrazená pojišťovnou, výsledky jsou perfektní a raději jsem u profesionála. Doporučuji.

Pan doktor je skutečný gentleman !

C

mohu jen doporučit, sice nemá smlouvy s pojišt´ovnami, ale zato pracuje moderně a dobře. Zabývá se parodontologií, implantologiíí, apod.Chválím.

Pana doktora Streblova mohu jen a jen doporučit. Je to špičkový stomatochirurg a provádí zákroky,na které si jiní lékaři netroufají.Přes 10 let mě trápily odhalené zubní krčky a jedině on mi dokázal pomoci.Pane doktore,právě Vám patří mé velké díky za perfektně provedenou operaci.Katka K.

Lékař schopný a šikovný,léčí moder.způsoby,co jinde ani neznají-myslím tím hlavně provinční ¨zubaře.Doporučuji.