Dnes jsem opět byla u mého stomatologa MUDr.Šíra a musím říct,že nechápu negativní komentáře na tohoto výborného lékaře,Já i můj manžel k dr.chodíme velmi dlouho a vždy je skvělý a zuby máme o.k.Všem dr.Šíra doporučuji,i když nevím,zda ještě přijímá.Má neustále v čekárně hodně pacientů a tak myslím,že pacienty nepřijímá.Sestřička je také špičková.Prostě nejlepší stomatolog a nejlepší sestřička Jsme velmi spokojeni.Ivana a Jindřich

Pan doktor Šír je sice určitě moc milý člověk na popovídání, chodila jsem k němu cca rok a půl a během té doby jsem bohužel měla spíše negativní zkušenosti:
1)odmítl mi dát injekci proti bolesti s odůvodněním, že by mě samotný vpich bolel víc než vrtání (nakonec jsem si injekci vynutila)
2)kromě zubu mi vrtal i jazyk
3)nepoužívá rukavice
4)celé ošetření i s plombou trvá cca 10 min a podle toho ta práce bohužel vypadá. Probíhá tak, že přijdete do ordinace, tam (pokud máte štěstí) dostanete injekci a jdete si sednout zpět do čekárny, během toho je ošetřen jiný pacient a teprve následně jdete zpět do ordinace a pak dojde k samotnému rychloošetření
5)na vypadloou plombu jsem musela upozorňovat při dvou návštěvách, než jsem se dočkala nové
6)na konci každé návštěvy mi řekl, co budeme dělat příště, původně jsem to chápala jako něco navíc, ale až následně jsem pochopila, že je potřeba si to pamatovat, protože pokud bych to na začátku té další nepřipomněla, tak by nevěděl co má dělat (asi jsem si naivně myslela, že by si to měli lékaři někde evidovat:))
Naštěstí jsem změnila lékaře, od kterého jsem se dozvěděla, že pod každou nově udělanou plombou (práce MUDr. Šíra) mám kaz, ve dvou zubech jsem měla i zánět, takže kazy tam musely být už pořádně dávno.

Zkušený a velmi zručný lékař, který se vyzná. Trochu stará škola, ale to, co spraví pak drží léta. Před svoji ordinací má pravidelně více pacientů než jiní lékaři daného oddělení polykliniky. To asi není náhodou.

Jsou-li vám vaše zuby milé, vyhněte se zubaři Janu Šírovi!!! Blomboval mi dvě stoličky. Obě dvě blomby nejpozději do roka vypadaly. A zuby pod nimi? Jeden musel být vytržen. Druhý se po umrtvení ještě jakžtakž podařilo zachránit. (To už samozřejmě u jiného zubaře.) Sestřiška je samý žertík, pan zubař podle nálady též, ale profesionální úroveň KATASTROFÁLNÍ!!! (Nikdy dřív jsem nepsal hodnocení na lékaře. Je to můj první příspěvek svého druhu. Doufám, že je zřejmé proč jsem se k němu odhodlal.)

Pana doktora znám velice krátkou dobu, ale moje zkušenost je s ním vyníkající. Zažil jsem několik stomatologů, ale jeho diagnoza je 100 %. Určil ji bez mrknutí oka a od té doby nemám s mojím chrupem problémy. Je jen více takových profesionálů. Karel a Marta.

Pan doktor se mi stará o zuby již 30let a k jinému bych nešla! Myslím, že díky němu mám ještě zuby svoje a ne vyndavací!!!!!

C

Pokud příjdete k panu doktorovi, že Vás bolí 6 vlevo nahoře, tak vám odvrtá 4ku pravo dole, která vás vůbec nebolí.... Zuby absolutně nezkontroluje, jen kde mu řeknete, že se Vám zdá, že někde něco bolí, tak se milostivě podívá a to ještě blbě a řekne, že tam nic nemáte. Absolutně nic nevysvětlí, za normální obyč plombu, kterou jsem u předchozí stomatoložky měla zdarma, si účtuje 250 Kč. Přehlásila jsem se bohužel od přechozí lékařky z důvodu stěhování, ale zubního lékaře budu hledat dál, protože zuby má hold člověk jen jedny... Narváno tam opravdu nemá...

K panu doktorovi jsem chodila mnoho let. Ráda. Dlouho se mi zdál velmi manuálně šikovný, zručný. Bohužel v posledních letech veškerá léčba /i zubů s váčky a záněty/ spočívala v zaplácnutí bílou plombou za 450 Kč. Opakovaně. Takže záněty mě komplikovaly život. Časté bolesti střílející do ucha, otoky na krku, váčky na dásních. Pan doktor tvrdil, že od zubů to být nemůže. Ze zoufalství jsem zubaře vyměnila. Zhnilé zuby mi byly vytrženy a zlepšení si nemohu vynachválit.

Pan doktor je opravdu skvělý na pokec a obzvlášť když má plnou čekárnu pacientů a v klídku si dá kafíčko a pokecá se známými...žádná křeč.Jezdila jsem k němu pomalu z druhé strany Prahy, zprvu byl super..zuby přestaly bolet a postupně mi začal vrtat bez jakéhokoliv zkouknutí celého chrupu a vrtal i to co nemusel...pouze mi rozvrtal pigmentaci a zub nezablomboval tak aby to drželo ..po 14 dnech jsem se musela objednávat opět...Blombuje i zuby okolo..což je opravdu strašné, ale nejhorší co opravdu je, tak to že už mě stávají stomatolog musel vytrhnout 2 zuby, protože se už nedaly doléčit...pane doktore moc díky!!! teď aby jsem si připravila hodně tučnou peněženku na korunky!! Opravdu nedoporučuji.

Pan doktor je velmi milý na pokec, ale má zkušenost zní absolutní sadista. Zuby mi ani neprohlédl, hned začal vrtat a to již ve fázi zánětu, bylo to velmi bolestivé, bez injekce a případně jiné léčby, kterou stav vyžadoval.Pečlivost spravování hrůzná. Jen záplata , která zasahovala i okolní zub. Za týden to opět bolelo, museli vše celé odstraňovat, čistit kanálky a přeléčit. Je až s podivem, že jsem o daný zub nepřišla. Byla jsem tam jednou či dvakrtá a už nikdy více, i když jako s člověkem je s ním sranda.