Spolek ochotných stomatologů s.r.o.
Kvestorská 3/337, Praha

Umístění: Spolek ochotných stomatologů s.r.o. Jiný

Velmi profesionální, ale i lidský a příjemný lékař. Ochotný cokoliv vysvětlit. Skvělý přístup k dětem. Precizní. Lze to i bez strachu. Nejlepší zubař jakého znám.

Umístění: Spolek ochotných stomatologů s.r.o. ***

super lékař i sestra, přestanete se bát zubaře, ochota , vstřícnost, hlavně profesionalita, vidíte, že vše moderní a nové je k dispozici, wow

Citlivý, pečlivý, skvělý! Nejlepší zubní lékař, kterého jsem měla já i můj syn. Rozhodně doporučuji.

Pan Regent je bezkonkurenčně nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla a že jsem jich měla.

velmi pečlivý a lidský přístup k pacintovi

velmi pečlivý a lidský

Odpovědný, pečlivý stomatolog s lidsky velmi příjemným přístupem. Pacientům dokáže vše nejen trpělivě, ale také storumitelně a názorně vysvětlit. Je znát, že ho práce baví a že se zajímá o vývoj v oboru.

nadstandarní a kvalitní péče s osobitým přístupem. vřele doporučuji

Opravdu výborný stomatolog, má skvělý přístup k pacientovi. Neustále se zajímá o novinky a umí je používat. Díky němu mám pěkné, zdravé zuby (doufám :) ), doporučil mi i výbornou ortodontistku a stomatologa, který mi dělat implantát. Jediné mínus je pro mě hodně dlouhá objednací doba, ale rozhodě bych neměnila.

Výborný stomatolog, na nejvyšší odborné úrovni.