DENT MEDICO s.r.o.
Sokolovská 84-86, Praha 8, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: jiné místo extrakce zubu

Měla jsem obavy z extrakce zubu. Prostředí v čekárně i v ordinaci je velice příjemné. Sestřička i pan dortor jsou milí lidé, vše vysvětlí a pak se jde na věc. Pan doktor mi zub, který byl přirostlý ke kosti, vytrhl bezbolestně a rychle bez jakýchkoli komplikací. Musím ještě podotknout, že jsem nemusela ani čekat, jak jsem byla objednaná, tak jsem šla na řadu. Děkuji.

Vřele doporučuji a nebojte se chodit k zubaři pokud máte peníze :o).

Bez zvláštní příčiny se mi při jídle ulomil se mi kus stoličky a protože jsem o své přechozí zubařce měl pochybnosti, zkusil jsem změnit zubaře. Pan doktor mi udělal plombu tak dobře, že o ní ani nevím, je jako původní zub, dřív jsem si musel vždycky chvíli zvykat, že je něco jinak. Navíc na rentgenu zjistil několik dalších kazů, které předchozí zubařka nezjistila. I s dalšími plombami jsem spokojem, sice to stálo nemálo peněz, ale kvalita a celkový přístup tomu odpovídá.

Z mého pohledu je pan doktor Morávek vynikající lékař. Z vyndavání neprořezané osmičky jsem neměl nejprve hrůzu, když bylo ale hotovo tak mi přišlo až neuvěřitelné, že vše proběhlo rychle a bezbolestně. Během úkonu popisoval jednotlivé kroky, a jejich účel, což mi velmi pomohlo. Měl jsem celkově velmi dobrý dojem ze zákroku, který se nesl v duchu příjemného rozhovoru.

Před měsícem mi pan doktor trhal v pravo nahoře i dole 8. Po příchodu domů, mi rány začaly silně krvácet do té míry, že jsem musel zpět do ordinace na znovuzašití. Pak bylo vše dobré. Dokonce jsem za těch pár dnů zhubnul cca 4 kila, protože jsem tou dobou musel jíst jen kaše a pít čaj. Takže vše zlé, je pro něco dobré.

Velmi slaby lekar - manuelne sice zrucny, ale jako odbornik na problematiku nic moc. Pokud clovek neni uplny laik a zepta se na neco "do hloubky", narazi jen na usmev a par vtipu. Doporucuji jen na caste a natrenovane zakroky - idealne trhani. Rozhodne ne, na neco komplikovanejsiho - pokud nad sebou nebude mit nekoho, kdo bude rozhodovat nebo ho hlidat. Prvni reakce na muj problem byla od pana "doktora" vytrhnout. Jiny, opravdovy lekar v jinem stredisku, mi navrhl zachranu a zub, mesic po zakroku, je stale na svem miste a hlavne uz "nezlobi"!! Doporucuji tedy rozhodnoti pana "doktora" minimalne konzultovat s nekym vice problematiky znalym.

Pan doktor je výborný chirurg, trhá zuby bez bolesti, rychle a v pohodě. Takových zubařů by mělo být více, aby se lidé přestali ošetření bát a častěji zubaře navštěvovali. Přestože nejsou výkony nejlevnější, neměnila bych.

Pan doktor je svetec, byl jsem na vytrzeni dvou zubu 6 a 8 ,samotny zakrok byl absolutne bez bolesti, samozdrejme ,ze to pak prislo k sobe tak to ted druhy den boli. Je to prijemny doktor, rychle pracuje byl hotovy behem 1/2 hodiny + doba po kterou jsem cekal az zabere anestezie. cena byla 5400,- coz je vice mene spise vice nez mene nez jsem ocekaval, ale kazdem pripade nelituji. Rene Z.

Pan doktor Morávek mne naprosto zbavil strachu z ošetření. Dlouhou dobu jsem ze strachu nechodil raději vůbec, a pak se mi to trošku vymstilo, nicméně relativně velmi špatný stav chrupu pan doktor dal rychle dohromady. Podstoupil jsem už i extrakci všech osmiček najednou a zákrok samotný naprosto v pohodě. Pan doktor je podle mého laického pohledu naprostý profík a ví co dělá, a dělá to dobře a bezbolestně. Ceny jsou vzhledem k celkové úrovni kliniky naprosto v pohodě, za takovou péči si rád zaplatím :o)

Pan doktor Morávek mě konečně zbavil strachu ze zubaře! Po predchozich prisernych zkusenostech s pani doktorkou Mazurovou (Zbraslav) jsem se bala jit k zubari, mela jsem osmicky v hroznem stavu a tak mi pan doktor vcera trhal najednou dokonce 4 zuby. Musím říct, že jsem téměř nic necítila (samozřejmě kromě nutných injekcí) a dnes, den poté otok úplně zmizel, i site rany se skvele hoji, dostala jsem antibiotika a Ibalgin a nic me neboli. Skoro tomu popravde az nemuzu uverit, cekala jsem, jaka to bude hruza a nic :) Samozrejme, ze si clovek za kvalitu zaplati, to se tyka vseho, ale rozhodne penez nelituji ani v nejmensim, stalo to za to, jsem uplne v klidu, citila jsem, ze jsem v nejlepsich rukou, pan doktor je moc setrny a mily, dokonce me behem zakroku nekolikrat rozesmal, coz je za dane situace az neskutecne :)) ...stejne jako jeho skvela sestricka a tak se k zubari na pristi navstevu temer az tesim! Vsem, zvlastne tem, kdo meli jako ja z nejakeho duvodu strach ze zubare, rozhodne doporucuji! :)