STOM. CENTRUM MUDr. Ivo Marek, s.r.o.

(50 názorů)
Zobrazit lékaře

STOM. CENTRUM MUDr. Ivo Marek, s.r.o.

třída 1. máje 3414

69002, Břeclav, jihomoravský

• Marek Ivo

Zubař, MUDr.

• X

Výborný stomatolog a ortodontista! Vřele doporučuji. Kamila Kučerová

• M

Velmi ochotny a prijemny pan doktor, jednicka ve svem oboru! Velky profik! Dekuji, pane doktore..!!

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Štěpán Sýkora

Zubař, MDDr.

• K doktoru Sykorovi jsem se dostala s akutni bolesti. Nejsem jeho pacientka a i presto byl velmi mily a hlavne trpelivy. Nic neuspechal, vse promyslel a hlavne neveril jen memu tvrzeni, ktery zub boli. Ja mohu vrele doporucit, jenom skoda, ze nemuzu k nemu chodit, protoze v soucasne dobe nebere nove pacienty. Ja mam ze zubaru veliky strach a u neho jsem to zvladla. Michaela Karanov

• B

Chodila jsem k panu doktorovi v Brne a byla jsem vzdy velice spokojena. Svou praci dela kvalitne a precizne a po te, co odesel do Breclavi, se mi nedari najit nahradu. :0)

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Michal Novosad

Zubař, MDDr.

• Jak se bojím zubaru, tak extrakce obou komplikovanejsich osmicek, byla naprosto v pohodě. Lekar vzdy vysvetlil, jak bude postupovat a v případě nejasností vše vysvetlil. Diky šetrnému postupu jsem v době zakroku ani po extrakci nic necitila. Můžu doporučit :-)

• Jan Morávek

Zubař, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: extrakce zubu

Měla jsem obavy z extrakce zubu. Prostředí v čekárně i v ordinaci je velice příjemné. Sestřička i pan dortor jsou milí lidé, vše vysvětlí a pak se jde na věc. Pan doktor mi zub, který byl přirostlý ke kosti, vytrhl bezbolestně a rychle bez jakýchkoli komplikací. Musím ještě podotknout, že jsem nemusela ani čekat, jak jsem byla objednaná, tak jsem šla na řadu. Děkuji.

• M

Vřele doporučuji a nebojte se chodit k zubaři pokud máte peníze :o).

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Lenka Ježková

Zubař, MDDr.

• Umístění: STOM. CENTRUM MUDr. Ivo Marek, s.r.o.Služby: čtverka v pravo nahoře vyčistění kanálků pod mikroskopem

zákrok, nedá se to porovnat s běžným starším zubařem, naprosto jiný profesionální přístup, nic nedělat přes bolest, informovat a komunikovat s pacientem aby veděl co se v podstatě dvě hodiny bude dít,
      jsem odkojen starými zubaři kde se nic neumrtvovalo, mám velmi citlivé zuby zákroky byly neskutečně bolestivé, když jsem se jako malé děcko cukl, tak zubařka řekla dej si nohy do klína skočila na mě sestra mi chytla zezadu hlavu do kravaty a zažil jsem bolest na která se nedá z hlavy vymazat, tekly mi slzy řval jsem a zubařka nepolevila, pochybuju že takové zážitky už mě někdy odstraní , mám nepřekonatelný strach z ošetření zubu,
      ale paní lenka mi moc pomohla, pomohl i zubař hiemer v kyjově trhání pětky a pod zubem vyvrtat kost a vyškrábat velkou cistu absolutně bez bolesti,

prostě zvednu ruku a domluvíme se co nesnesu a v tom je problém proč se nemusím měsíce bát zubařů nebo dentální hygieny kteří si chtějí udělat svoji práci třeba u paní lenky jsem ruku absolutně nemusel zvedat i když jsme se na tom domluvili,
      za zákrok děkuji i její sestře, absolutně super žádný problém

• Jaromír Cvešpr

Zubař, Parodontolog, MDDr.

• Umístění: STOM. CENTRUM MUDr. Ivo Marek, s.r.o.

Pan doktor mě ochotně přijal, i když jsem nebyla jeho pacientka. Několik měsíců jsem chodila bez zubů, hledala kvalitní péči a až pan doktor Cvešpr se mě ochotně ujal a bleskově rychle mi spravil krásné a kvalitní zuby. Nyní jsem jeho pacientka a nemůžu si jej vynachválit. DOPORUČUJI!

• A
      Umístění: Stomatologické centrum MUDr. Ivo Marek s.r.o.Služby: ošetření kořenových kanálků

Pana doktora mi doporučila moje zubařka. Ze zákroku jsem měl trochu obavy, ale po chvilce bylo vše pryč. V ordinaci na Vás čeká usměvavý profík s lidským přístupem. Ještě jednou děkuji. A za moje divné kořeny zubu se omlouvám :)
      Radim B.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře